Dilema - pracovní notebook?

VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

sky59
Aktivista
Příspěvky: 1636
Registrován: 09 črc 2007, 08:21

Příspěvek od sky59 »

FandaTDI píše:Dobrá otázka, sám bych si na ní měl odpovědět... Možná jsem jen "konzerva" věřící stále víc plotnám co se trvanlivosti týče. Třeba mě něco přesvědčí, že má smysl dát (víc jak) desítku jen za SSD (/-čka...), ale zatím jsem spíš pro větší objemy dat na plotnách (ač co si budem povídat - čím "zhuštěnější", tím míň se dá mluvit o bitelnosti ... ). Budu si o tom muset asi ještě něco prostudovat ... Přemejšlel jsem o i RAIDu, apod., ale až tak to hrotit asi nebudu...
Mam dost rokov ale pokazeny hdd som videl iba jediny krat - nasrany majitel pc ho hodil /j*bol/ o stol z celej sily.... tiez vzdy radsej volim hdd, aj tak mam vzdy zalohu image systemy, takze za cenu ssd by som mohol niekolkokrat vymenit hdd
Octavia 1 Elegance rv2003 ASZ TDI PD 96kW M6 96500km
Kupena v maji 2003
/contitech rozv pri 90500 po 11 rokoch/
spotreba tempomat 140 plne auto 5.6 displej=realita
dlhodoba spotreba 5.1
spotreba pri 80 4.2L/100km
Uživatelský avatar
HanZ
Aktivista
Příspěvky: 1861
Registrován: 23 led 2006, 14:32

Příspěvek od HanZ »

V 21' století nic není na trvanlivost. Ani ty HDD nejsou co dřív. Dnes je to jedna velká spotřebka. Hold se musíme smířit s tím, že je to jen nářadí s omezenou životností. Nemá smysl řešit pomalý HDD vs NVMe.
Hele chlapi, mám auto a nejede. Můžete mi prosím někdo poradit jak to mám pokud možno zdarma opravit, aby to zase jezdilo?? :woot:
stefi
Přispěvovatel
Příspěvky: 802
Registrován: 14 pro 2008, 16:23

Příspěvek od stefi »

ale je panasonic toughbooks ;),lenovo a dell co sa tyka odolnosti uz neni co byval som pozeral minule thinkpad x 1 carbon ale velmi odolny neje a ta cena (LOL) ,stary thinkpad je lepsi jak ten novy,osobne pouzivam panasonic cf 19 mark6 i5 proc , v pro podpora ,8gb ram ,128 gb ssd,ips obrazovka,wacom dotyk-nemusis sa dotykat displaya je k tomu spec pero takze pri ovladani softu sa vobec nedotykas obrazovky!!!, podsvietena klaviatura,baterka vydrzi 6 hod,vodotesne,narazuvzdorne,vsetky mozne porty,karty ;)
Odpovědět

Zpět na „Diagnostika - software/hardware VW group (vag-com, supervag, ...)“