Obsah fóra Dieselpower forum
Obsah fóra Dieselpower forum Přihlášení Registrace FAQ Seznam uživatelů Hledat

Obsah fóra Dieselpower forum » Pravidla, oznámení a časté dotazy/problémy » Dieselpower forum a Tapatalk
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma 
Dieselpower forum a Tapatalk
PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 8:55 pm Citovat
mir77
Aktivista

Ahoj,
zajímalo by mě, jestli by se našli další lidi, kteří by ocenili podporu fóra pro mobilní čtečku Tapatalk. Sledují dění na fóru vcelku často, i na cestách a určitě by mi usnadnilo práci, kdybych našel dieselpower forum v podporavenjch webech pro program Tapatalk, kterej používám na svém telefonu s Androidem.
Navíc podpora i telefonů iphone, nokia a blackberry by umožnila lepší přístup na fórum skrz mobilní telefony i dalším uživatelům Smile
Upřímně řečeno nevím, co to obnáší, typnul bych si že se bude jednat pro nějaký plugin pro phpBB engine. Pokud by se našlo více lidí, kteří by měli zájem a někdo mě nasměroval na zodpovědnou osobu, rád tento návrh přednesu Smile Více informací zde:

kód:
http://www.tapatalk.com/

V minulosti:
Favorit 136L, r.v. 1989, LPG
Felicia 1.3 LXi, r.v. 1997, LPG
Fabia Sedan 1.4 MPi Classic, r.v. 2001, LPG
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 10:05 pm Citovat
Lusťa
blázen

Asi se ptám jako "lama",ale v čem je to dobrý? mám iphone a forum tam prohlížim skoro pořád.

dík za vysvětlení
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 10:46 pm Citovat
mir77
Aktivista

Je to aplikace s vlastním uživatelským rozhraním, z netu se tak tahaj pouze například texty příspěvků, takže se snižujou datový přenosy, což je pro lidi s jen základníma datovýma tarifama s FUP třeba 100 MB neuvěřitelná úleva.
Nepatřím k ním, ale čitelně rychlejší načítání vláken díky tomu že se nenačítá grafika je v okamžiku absence 3G k nezaplacení.
Je to prostě aplikační prostředí pro prohlížení fóra. Nevím, jak to víc přiblížit. Asi něco jako rozdíl například mezi icq2go a icq aplikaci Smile icq2go je aplikace běžící kompletně online a je uživatelsky daleko méně komfortní, než aplikace ICQ, kterou si nainstaluješ na počítač. Při každém jejím zapnutí se ti nestahuje grafické rozhraní a programový komponenty, pouze se připojí na server a de facto stahuje a odesílá zprávy.
Nevím, jak líp to vysvělit.

V minulosti:
PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 10:52 pm Citovat
mir77
Aktivista

Tady to nějakej typan trošku předvádí na iphonu. Je to teda v angličtině, ale snad to poskytne představu i neanglicky mluvícím Smile

kód:
http://www.youtube.com/watch?v=mKf9KrBUJdk

V minulosti:
PříspěvekZaslal: čt září 09, 2010 8:02 am Citovat
Lusťa
blázen

Jo jo, už je mi to jasný. Asi to neni špatná věcička, já jedu neomezenej internet na iphonu,takže asi nevyužiju, ale uznávám,že to asi neni špatná věc
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PříspěvekZaslal: po únor 16, 2015 10:16 pm Citovat
mir77
Aktivista

Už je to pět let, co jsem se ptal prvně, ale rád bych to zkusil znovu, třeba se mi nějaký admin vyjádří - neuvažujete o podpoře aplikace Tapatalk? Přece jen chytrý telefon či tablet má dnes kdekdo a dosti by to usnadnilo prohlížení diskuzí na cestách Mrknut?

V minulosti:
PříspěvekZaslal: út únor 06, 2018 12:01 pm Citovat
Pavel1974
Sběrač informací

mir77 napsal:
Už je to pět let, co jsem se ptal prvně, ale rád bych to zkusil znovu, třeba se mi nějaký admin vyjádří - neuvažujete o podpoře aplikace Tapatalk? Přece jen chytrý telefon či tablet má dnes kdekdo a dosti by to usnadnilo prohlížení diskuzí na cestách Mrknut?

Jak tak koukám, tak se asi nikdo nevyjádřil, že Smutn? . Čili asi se ani v tomto směru nic nechystá, nebo?

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2018 7:28 pm Citovat
šulda
Aktivista

Předpokládám že na týhle starý verzi fóra to admini řešit nebudou. Na novou se čeká, o tom tu admin psal toto:
reesha napsal:
Verze fora je bohužel stará a řešíme update na novou. Bohužel to vázne na externistech, kteří vždy něco slíbí a pak nedodají (stalo se již několikrát). Sám na to čas bohužel marně hledám.

K tomu předchozímu. Chodím sem denně z mobilu, limit na data mám 250MB, jedu přes Edge na starým "šrotu" a bez problému. Tahle stará verze je prostě nenáročná, frčí to i na tom pitomým Edge, o náročnější grafice se tu taky moc mluvit nedá Smile To ale neznamená že jsem proti nové verzi, naopak a i ten Tapatalk by v dnešní době neměl chybět i když mě točí jak si drtivá většina jeho uživatelů nedokáže vypnout podpis Tapatalku a tak ho má v každým postu a někdy i vícekrát když daný post upravuje. Je to stejnej plevel jako nesmyslná citace předchozího postu Sm?ch

Obsah fóra Dieselpower forum » Pravidla, oznámení a časté dotazy/problémy