vlnovec o2 rs BWA

Technická řešení specifických problémů benzíňáků, včetně LPG i CNG pohonu.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
toledo1m
Přispěvovatel
Příspěvky: 73
Registrován: 26 kvě 2016, 13:13
Bydliště: Brno

vlnovec o2 rs BWA

Příspěvek od toledo1m »

Zdar, neví někdo z hlavy jakej vlnovec resp. délku použít na o2 rs BWA kombik? Auto nemám u sebe dojede až zítra. Hledám celej večer na netu a ten mlčí.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32831
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: vlnovec o2 rs BWA

Příspěvek od slovacek.milos »

a na co ti takový údaj bude to ten vlnovec uřízneš a přesně ten samý tam navaříš? to tak nějak technicky nechápu :?

--------------------------------------------------------
moderátor

Necituj předchozí příspěvek, jen tak plevelíš fórum!
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3450
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od Tomas6 »

Milošu běžně vaříme vlnovce. Co je na tom technicky k nepochopení?
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
toledo1m
Přispěvovatel
Příspěvky: 73
Registrován: 26 kvě 2016, 13:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od toledo1m »

Milosu uz to mam hotovy, objednal jsem vsecky typy co jsem tam nasel, nakonec jsem pouzil ten nejdelsi myslím 230mm. Nevedel jsem co tam z vyroby je, nikdo mi to nedokazal rict, chtel jsem to objednat dopredu, protoze jsem to delal v sobotu, a v sobotu asi tezko nekde sezenu vlnovec... Majitel mi proste zavolal, ze potrebuje udelat vlnovec a ze dojede v sobotu, rikam cajk objednam dily, a nikde nebylo napsany jak ten vlnovec ma byt dlouhej... chapeme se?
toledo1m
Přispěvovatel
Příspěvky: 73
Registrován: 26 kvě 2016, 13:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od toledo1m »

Ajo uz te chapu... ne pouzil jsem novej, ale kelly ani elit ani stahl, intercars, hart mi nedokazali rict co tam je za vlnovec... takze jsem naslepo objednal 4 co by tam mohly byt, nejkratsi byl 100mm, to jsem nasel na obrazcich na googlu
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32831
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

před několika lety jsem psal na podobné téma a borec mi napsal že jsem kokot že si tu honím svoje ego, ted tu zasírám zas vlákno, admin, před mnoha lety mi řekl jeden zákaznik že jsem mu tak zalepil výfuk, že by to nedokázal ani amater, ani jsem mu ho nenastříkal, mechoši v okolí výfuky nevaří, berou to tak že ti zavařím výfuk za dvě kila a propálím si montérky za 1500,

oprava a výroba výfuků je ted moje specializace, řežu řetězem a vlnovec dávám ten samý, kus trubky dovařím, zinkem nastříkám, stojí to ale velký prachy :) (LOL)
toledo1m
Přispěvovatel
Příspěvky: 73
Registrován: 26 kvě 2016, 13:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od toledo1m »

Do toho bych nesel :D novej je novej
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32831
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

to je co za blbost jak novej je novej?
toledo1m
Přispěvovatel
Příspěvky: 73
Registrován: 26 kvě 2016, 13:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od toledo1m »

pises ze zavarujes vlnovce a napojujes trubku, do toho bych nesel, novej vlnovec je novej chapes to? :?
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32831
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

nechápu, napsat že zavařuju vlnovce to je kokotina a ani to nejde, koupím nový vlnovec stejné délky jako ten původmí
když starý vyřežeš chybí ti min 3 cm + do vlnovce to je cca 5 cm, uříznu trubku 5 cm dovatřím a pak zavařím vlnovec, původní výfuk brousím i zevnitř a odmastím ;)
Odpovědět

Zpět na „Údržba a zvyšování výkonu (BENZÍN, LPG, CNG)“