X5 3.0i M54 B30 voda v oleji.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

dist01
Aktivista
Příspěvky: 1347
Registrován: 29 kvě 2007, 22:29

Příspěvek od dist01 »

Bmwrepair píše:On psal 2008, takze jeste M57N2, to se neda srovnavat. U toho motoru das jen 40t za nove vacky a starsi nesezenes.
Potkana N57 se da opravit jeste pomerne rozumne a nevidim jediny duvod kvuli tomu kupovat jiny motor. Mimochodem co jsi udelal s tim potkanym? Za rozumne penize ho koupim

Daji se tam dat ze 135kw litinovy
BMW 330i
MAZDA RX8 ex
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

záleží ako moc sa to vysere.

V oboch prípadoch trhlo retiazku na čerpadle oleja, tým pádom sa rozletel rozvod, vytrhlo vačky z domcov, ohlo ich...polámalo casovanie ventilov, ventile.

bloky, ojnice a piesty v oboch prípadoch ostávali pôvodné. Hlava šla do popradu na repas, vačky, časovanie ventilov, rozvody, tesnenia...z BMW...

ak ma pamat neklame oprava bola okolo 5000€ v oboch prípadoch...ale presný zoznam dielov ti nepoviem, tak isto sa popri tom robili aj iné veci na ktoré sa prišlo..

robota bola drahá...takéto niečo sa nedá spraviť za pol dňa s cigaretkou v ruke. A hlavne tá zodpovednosť!!!!!! BMW nie je fabia. Treba pri tom rozmýšlať, mať podklady keď človek nevie ako....... sú to také chuťovky na ktoré človek musí mať "náladu" a vyhradený čas.

a vlastne veď kto sa motáte okolo BMW .. N47 v 320d a pod... rozvod odzadu, retiazky na šalát. oprava + - podobne, akurát = motor von.
Všetko jedna háveď dokopy s mercedesom kde tie retiazky a samotná konštrukcia motora už tiež nie je čo bývala.

N57 som tu ešte nemal..ale čo viem..tak tiež nič moc :(
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

Koukám že jsme se dostali od vody v oleji k likvidaci auta.
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

ja som sa len snazil varovat mechanikov ktorý sa chcu pustat do opráv X5tky starej 15 rokov...aby si to poriadne zvážili, odhadli majitela...a pod.
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

jo, s jedním takovým jsem se setkal, automat neřadil nebo řadil jak se mu chtělo,tlakovalo to do vody, pán ( kluk tak 25 let ) si představoval opravu přes víkend za tak 5000 korun max.
Nashleeeeeeeeeee (rofl)
Bmwrepair
Přispěvovatel
Příspěvky: 501
Registrován: 07 dub 2012, 19:17

Příspěvek od Bmwrepair »

dist01 píše:Daji se tam dat ze 135kw litinovy
Daji, ale je to lidova tvorivost, tomu se radeji vyhnu:) A ne ze 135 ale ze 160kw, pro presnost:)
Naposledy upravil(a) Bmwrepair dne 22 bře 2018, 09:58, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
dhfool
Aktivista
Příspěvky: 2963
Registrován: 05 kvě 2009, 18:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dhfool »

octaviask píše:záleží ako moc sa to vysere.

V oboch prípadoch trhlo retiazku na čerpadle oleja, tým pádom sa rozletel rozvod, vytrhlo vačky z domcov, ohlo ich...polámalo casovanie ventilov, ventile.

bloky, ojnice a piesty v oboch prípadoch ostávali pôvodné. Hlava šla do popradu na repas, vačky, časovanie ventilov, rozvody, tesnenia...z BMW...

ak ma pamat neklame oprava bola okolo 5000€ v oboch prípadoch...ale presný zoznam dielov ti nepoviem, tak isto sa popri tom robili aj iné veci na ktoré sa prišlo..

robota bola drahá...takéto niečo sa nedá spraviť za pol dňa s cigaretkou v ruke. A hlavne tá zodpovednosť!!!!!! BMW nie je fabia. Treba pri tom rozmýšlať, mať podklady keď človek nevie ako....... sú to také chuťovky na ktoré človek musí mať "náladu" a vyhradený čas.

a vlastne veď kto sa motáte okolo BMW .. N47 v 320d a pod... rozvod odzadu, retiazky na šalát. oprava + - podobne, akurát = motor von.
Všetko jedna háveď dokopy s mercedesom kde tie retiazky a samotná konštrukcia motora už tiež nie je čo bývala.

N57 som tu ešte nemal..ale čo viem..tak tiež nič moc :(
Aha, tak to byl benzin, špatně jsem odhadoval, myslel jsem, že šlo o naftu....
Škoda Fabia SDI - Žihadlo Edition
Škoda Superb II 1.8 TSI DSG-7
SuperVAG Comfort VW/PSA 2017
BMW DIS/GT1 v57 /ISTA D
Bmwrepair
Přispěvovatel
Příspěvky: 501
Registrován: 07 dub 2012, 19:17

Příspěvek od Bmwrepair »

octaviask píše:záleží ako moc sa to vysere.

V oboch prípadoch trhlo retiazku na čerpadle oleja, tým pádom sa rozletel rozvod, vytrhlo vačky z domcov, ohlo ich...polámalo casovanie ventilov, ventile.

bloky, ojnice a piesty v oboch prípadoch ostávali pôvodné. Hlava šla do popradu na repas, vačky, časovanie ventilov, rozvody, tesnenia...z BMW...

ak ma pamat neklame oprava bola okolo 5000€ v oboch prípadoch...ale presný zoznam dielov ti nepoviem, tak isto sa popri tom robili aj iné veci na ktoré sa prišlo..

robota bola drahá...takéto niečo sa nedá spraviť za pol dňa s cigaretkou v ruke. A hlavne tá zodpovednosť!!!!!! BMW nie je fabia. Treba pri tom rozmýšlať, mať podklady keď človek nevie ako....... sú to také chuťovky na ktoré človek musí mať "náladu" a vyhradený čas.

a vlastne veď kto sa motáte okolo BMW .. N47 v 320d a pod... rozvod odzadu, retiazky na šalát. oprava + - podobne, akurát = motor von.
Všetko jedna háveď dokopy s mercedesom kde tie retiazky a samotná konštrukcia motora už tiež nie je čo bývala.

N57 som tu ešte nemal..ale čo viem..tak tiež nič moc :(

Keci, keci, keci........ Ze to neni co byvalo? A co dnes je? Ze se rozvod musi ve 200 nebo 250t km udelat neni zadna tragedie, kdyz vis co delas tak je to bezna udrzba za relativne maly peniz. Pokud necekas az se retez pretrhne. A u N47 ti rekl kdo ze musi motor ven? :)
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

ja N47 taham von....nebudem sa s tym drbat na aute.

250t? Neviem v ktorej časti sveta žiješ ale tie autá mali 100-150t, prvý majitel..chvilku po zaruke.

N47 to niektoré postíhali ešte v záruke. veď bol z toho svetový prúser.
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
Bmwrepair
Přispěvovatel
Příspěvky: 501
Registrován: 07 dub 2012, 19:17

Příspěvek od Bmwrepair »

Podle toho co jsi psal vys tak to delas poprve tak nevim:) Hlavne ze rozdavas rozumy na vsechny strany:)
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

kašli na to prosim ta ;) tema je uplne o niečom inom.
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

dhfool píše:Aha, tak to byl benzin, špatně jsem odhadoval, myslel jsem, že šlo o naftu....
išlo o naftovy 306D3 ;)
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
Uživatelský avatar
dhfool
Aktivista
Příspěvky: 2963
Registrován: 05 kvě 2009, 18:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dhfool »

Díky za info.
Škoda Fabia SDI - Žihadlo Edition
Škoda Superb II 1.8 TSI DSG-7
SuperVAG Comfort VW/PSA 2017
BMW DIS/GT1 v57 /ISTA D
dist01
Aktivista
Příspěvky: 1347
Registrován: 29 kvě 2007, 22:29

Příspěvek od dist01 »

Bmwrepair píše:Daji, ale je to lidova tvorivost, tomu se radeji vyhnu:) A ne ze 135 ale ze 160kw, pro presnost:)
jojo ja jsem se uklepl
BMW 330i
MAZDA RX8 ex
dist01
Aktivista
Příspěvky: 1347
Registrován: 29 kvě 2007, 22:29

Příspěvek od dist01 »

nejake novinky?
BMW 330i
MAZDA RX8 ex
Odpovědět

Zpět na „BMW“