FMIC - SMIC

VW/Audi/Škoda/Seat - zvyšování výkonu (především TDI motory)

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
kovycek007
Přispěvovatel
Příspěvky: 84
Registrován: 16 zář 2017, 20:05

FMIC - SMIC

Příspěvek od kovycek007 »

Ahoj, chystám se ladit Leona 1M 81asv na cca 170-200ps (1749VB, 11mm hlava, DSSR240,ATD spojka HDS, sání ARL, C čidlo, EGR off). Už dlouho jsem tak nějak počítal, že se bude dělat fmic, ale když mi borec ukázal do čeho všeho v nárazníku bude řezat tak jsem začal váhat.. Uřezal by mi hlavní držící body u mlhovek vpravo a vlevo a tak se mi do toho moc nechce...(Cupra R nárazník). Existuje nějaká možnost, při které se "neničí" nárazník ? Další věc co STK, lepší by byla "schovaná" varianta. Napadly mě tyto věci:..

1)dát si tam SMIC od HPP, (někdo říká že do 200ps v pohodě,někdo že je to horší jak serie, jak je to tedy ?)
2)nechat si udělat soft na sériovém IC s ohledem na to aby to turbo přežilo
3)dát SMIC a trochu tomu na softu pokouřit
4)dát ARL stěnu, nebo zda by to šlo nějak udělat,že by se přidal druhý seriový IC a propojilo by se to, jako to má Cupra R.
5)hold dát FMIC a smířit se s rozřezaným nárazníkem
Uživatelský avatar
mecKo
Přispěvovatel
Příspěvky: 265
Registrován: 09 pro 2014, 15:39

Re: FMIC - SMIC

Příspěvek od mecKo »

1 ne
2 turbo prezije, pre motor to bude horsie, bude ta limitovat egt, v tom pripade ani 11 mm nemusis dat, na seriovom IC je unosny strop 160 ps
3 v podstate som ti odpovedal v bode c 2
4 neviem ci bude pasovat, seataci sa urcite ozvu
5 urcite najlepsia moznost, lebo otazne je, ako dlho ti tych 190 ps s VBckom bude stacit :D

//Edit, daj tam fmic, vykasli sa na vbcko, praskni 1756vk a mas 220 ps na pockanie so slusnym spodkom, je to v pohode vozba
http://mmotor.sk/ - Autoservis, chiptuning, úpravy vozidiel Trnava
Source
Aktivista
Příspěvky: 1860
Registrován: 15 lis 2015, 22:43
Odpovědi: 1
Bydliště: Trnava

Příspěvek od Source »

Veď ARL sa dával aj do leona, takže myslím že stena nebude problém akurát budeš musieť upraviť pár hadíc aby to pekne fungovalo, ale ak pohľadáš tak tu na fóre to robil Ladas a dával to na svoju octaviu.
kovycek007
Přispěvovatel
Příspěvky: 84
Registrován: 16 zář 2017, 20:05

fmic

Příspěvek od kovycek007 »

A existuje tedy nějaká možnost jak to vedení vést aniž bych řezal do nárazníku, výztuhy apod ?
Source
Aktivista
Příspěvky: 1860
Registrován: 15 lis 2015, 22:43
Odpovědi: 1
Bydliště: Trnava

Příspěvek od Source »

Veď si zožen chladičovú stenu z ARL z leona, prehoď celú stenu, prispôsob hadice a žiadne rezanie nebude nutné. Nič zložité, akurát sa budeš musieť pohrať s niektorými hadicami
Odpovědět

Zpět na „Zvyšování výkonu VW group (DIESEL)“