3,2fsi

Technická řešení specifických problémů benzíňáků, včetně LPG i CNG pohonu.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Bmwrepair
Přispěvovatel
Příspěvky: 501
Registrován: 07 dub 2012, 19:17

3,2fsi

Příspěvek od Bmwrepair »

Zdravim odborniky pres koncern. Mam takovy dotaz. Muze mi nekdo vysvetlit z jakeho duvodu jsou po stranach hlav motoru jakasi osazeni? Nenasel jsem jediny duvod proc tam jsou. Jde o to ze potrebuju hlavy srovnat a nechce se mi s tim jebat. Abych to upresnil, jedna se mi o to ze kolem tesnici plochy hlavy je po delsich stranach vystoupla hranka, u vyfuku asi 2mm siroka, u sani o neco sirsi.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19329
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

já teda tento motor neviděl, ale není to na nějaký zastředění těsnění ??
oni kluci asi s rovnáním hlav nepočítají co...
Bmwrepair
Přispěvovatel
Příspěvky: 501
Registrován: 07 dub 2012, 19:17

Příspěvek od Bmwrepair »

Neni, je to kus od tesneni. Na vystredeni hlavy tak sou dva koliky. Vubec to tam nedava smysl jako ostatne spousta veci na tom motoru. Proste koncern
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19329
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

on to může být prostě jen přetok z formy která byla tak konstruhovaná,možná kvůli odvzdušnění,odformování - nevím
jestli je to k ničemu a´t to odfrézují pryč a nazdar..
Bmwrepair
Přispěvovatel
Příspěvky: 501
Registrován: 07 dub 2012, 19:17

Příspěvek od Bmwrepair »

Na to to taky nevypada, je to ofrezovane a proto nechapu proc to tam je. Z nepochopitelneho duvodu je proste kolem hlavy "prouzek". Sliznu to do roviny, jen me proste hlava nebere, proc si s tim dal nekdo praci a proto se na to ptam tady. Treba existuje nekdo kdo vi, proc si dal nekdo praci to tak udelat i kdyz to zjevne nedava smysl a je to prace navic to tam udelat.
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

Obrázek

podla mna odfrezovat
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
Odpovědět

Zpět na „Údržba a zvyšování výkonu (BENZÍN, LPG, CNG)“