Politicka situace ve svete

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Teď to schytáš s plnou parádou, jak jsi si dovolil...... (rofl)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Slavkove, vím s kým mluvím a tak dobře vím, jak vám soudruhům ve zbrani nevadilo to, že Srbové začali národnostní válku se zbraněmi, stejnými jako jsme měli my, byli to naši kámoši ve zbrani a přátelé SSSR ..Vám nevadilo jak se tam vraždí, hromadné hroby a stovky mrtvol plovoucí po řece, protože jste prostě rudí, ale vám vadilo, že to někdo zastavil a že ta rudá mašinérie stáhla ocasy , a lehla si na záda...Vám vadilo k čemu byly ty všechny ruské zbraně ze 70. tých let včetně našich V3S s válečnou čtyřkou...Klidně by jste se na TV dívali na kopice mrtvol a na tu rudou sebranku s Miloševičem a spol a ostatních ..Vždycky se najdou tisíce chytráků, kteří ví jak na to, ale vždy až po boji...Ale hlavní bylo to zastavit...Miloševič dostal ultimátum a poslal všechny do háje, nějaké obyvatelstvo měl na háku...Ale samozřejmě rudá Evropa začala kvičet..jako vždycky...Teď už taky zjistili, že tam žádná chemie nebyla, už když jsem tam viděl ruskou "policii" jak starostlivě vše organizuje a ošetřuje, bylo mi jasné, že tam nějakou dobu nikoho nepustí..Jestli si poslouchal našeho chemika, tak ten to řekl přesně, pokud to byl chlor, tak ten zmizí v krátké době a sarin tam nějakou dobu bude..Ale pozná se to na problémech obyvatel a zraněných...Takže žádná novina, běžné ruské tanečky, kdy tam nikoho nechtějí pustit, vše blokují a pak křičí, že jsou nevinní...Ohraná gramofonová deska, která ale skřípe, protože rusáčci moc tlačí na jehlu..Jo, soudruzi díky dalším sankcím řvou, protože bez západu lapají po dechu a kámoši Putina si svoje nakradené miliardy nemohou v pohodě užívat..Ale chápu, že v tvé orientaci myslíš jinak..Ale neboj, NOVÁ LEVICE všem ukáže, zač je toho loket, rozjebe vše, co jí přijde do cesty že i ty budeš cvakat zubama...A nepadne přitom možná ani pořádná bomba..
nepropadat panice...
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

... zase ty sračky (wallbash)
Mnoho lidí ti zde již naznačilo a napsalo, že to ani nečte, neboť je to dlouhé a alá "zaseknutý kafemlejnek".
Chápu, že se blížíš ke věku, kdy bude problém udržet moč, natož myšlenku...

Takže ZNOVA, jednoduše a krátce, aby jsi to udržel v paměti:
Vlítli ti idioti již dvakrát (v novodobé historii) někam pod záminkou chemických zbraní a nebyla to pravda... ANO / NE?
Měli totálně na háku OSN, když "humanitárně" bombardovali... ANO / NE?

To, že tam bombardovali civilní energetickou infrastrukturu (pomocí uhlíkových bomb, které si potřebovali otestovat, neboť jsou mj. vhodné i pro šíření "špinavé radiace")... aby tam mohli investovat je pouze drobnost...
To, že bombardovali i čínskou ambasádu... jejich zpravodajské služby to nevěděli, byť je i na turistických mapách... POZOR, jsou to tytéž zpravodajské služby, které dodávají informace i nyní... Co k tomu dodat...
To, že bombardovali památku UNESCO je již pouze třešinka na dortu...

Již to zde bylo, já narozdíl od tebe tyto země mám procestované... a narozdíl od tebe pouze nepapouškuji tu tvoji propagandu. Vřele ti doporučuji se vypravit třeba do BiH (nemusíš se bát, je to tam levnější, jak u nás...) a (pokud se s tebou budou chtít bavit) si o tom něco zjisti... je to trochu tabu... a je v tom i mnoho církevní špíny... Doporučuji ti navštívit zejména "srbský střed". Ano, byla to tragédie, kdy se mnoho z toho odehrávalo i uvnitř rodin...

Omlouvej si to jak chceš, prostě vojensky napadli suverénní stát... bez OSN.
Dot End.

P.S. Zkus pro změnu, místo kýblu sraček napsat pouze dvakrát ANO či NE...
GIV Variant TDi ???kW
Domecek
Aktivista
Příspěvky: 1162
Registrován: 23 úno 2014, 19:45
Bydliště: kousek od prahy

Příspěvek od Domecek »

sakra, že jsem to nevymyslel dřív mu říct aby mluvil digitálně, on to nedokáže (noteeth)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Slavkove, tady nejsi u soudu, spletl jsi si podium..Tam ti soudce řekne, odpovídejte ano nebo ne..Ale chápu tě, jsi na to asi zvyklý v práci..Najednou máš pná ústa OSN, když Rusáci ukradli Krym a cpali zbraně "soukmenovcům" na Ukrajině, tak si tady vše obhajoval a vysvětloval, jak je to správně, blábolil jsi tady různé naučené zkazky z Russia Today. A chovej se slušně soudruhu, možná jsi projel celý svět, ale jde o to, v čí prospěch ..Moje zdraví je lepší než tvoje, přes všechny tvé návštěvy nemocnic nejvyšší úrovně, kterými jsi prošel..Tady nejsi na schůzi KGB, nebo na politickém školení ČSLA.. Já jsem totiž ve svém žoldu , to asi nevíš, co to je, že?
nepropadat panice...
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

Ale prdlajs... moc dobře víš, že Krym měl nějaký historický vývoj... a po amerických prasárnách všude po světě si Rus prostě pouze nenechal nasrat na hlavu, aby na Krymu byla základna US Army - NIKOLI NATO!... abychom si rozuměli.
To, že se snaží rozesrat vše, aby ohrozili a zlikvidovali konkurenceschopnost Evropy vidí snad každý, kdo nemá palici schovanou někde v prdeli..

Ta prasárna s Jugoškou byla krásnou ukázkou a byla dávno PŘED Krymem...
Jsi dost starý, aby jsi si pamatoval i Grenadu a další ukázky...
Prostě "export demokracie"...
Jo holt pro udržení petrodolaru je vše čisté... a účel světí prostředky...
BTW, na Krymu alespoň polovina obyvatel chtěla / chce k Rusku...
Co Viva Katalůňa...

P.S. Domecek měl pravdu, že to opravdu nedokážeš...
Opět pouze kafemlejnek KGB, ČSLA, soudruzi... holt tvá výchova a slovník z mládí se nezapřou. Máš to zjevně hluboko zakořeněné.
Narozdíl od tebe si alespoň CNN, Russia Today, Al Jazeera atd. jsem schopen poslechnout a porozumět...
Jj, žold máš opravdu podle tvých zásluh, každý schopný si může spočítat, jak jsi sypal do kasičky...
GIV Variant TDi ???kW
Uživatelský avatar
TDI tech
Aktivista
Příspěvky: 10231
Registrován: 16 říj 2007, 23:18

Příspěvek od TDI tech »

to jericho: S tym Krymom je to kapanek inak ako nam to tu dokola omielaju. Vsimni si ze vsetci anglosasi a ich devky najprv. hadzali okolo seba pekelne ohne, ze to bola nezakonna anexia a bla, bla, bla. Ale preco Kijev a ani nikto z tych "spravodlivych" v USA a EU to nenapadol na medzinarodnom sudnom dvore, ani v OSN ? Iba sa zmohli na nejake sankcie ktore su kontraproduktivne. Poloz si otazku PRECO ?

Pretoze cela problematika zaclenenia Krymu naspat pod spravu RF je trochu jednoduchsia ako sa nam to snazia nahovorit. Ukrajinska ustava je napisana velmi slamunsky a podla nej Krym nikdy nebol Ukrajinsky. Neviem ci to bol cieleny zamer, ale tu ustavu napisali tak nejednoznacne (hlupo), ze podla nej nieje mozne ani jedoznacne dedukovat ci je Ukrajina naozaj Ukrajinou (LOL) Ohladne Krymu z vtedajsieho znenia ustavy vyplyva, ze Krym je Ruske uzemie, administrativne spravovane z Kijeva ! Teda z podstaty veci k ziadnej anexii zo strany RF nedoslo. Preto su vsetci "spravodlivy" ticho.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Prasárna s jugoškou, čekal jsem, že aspoň ty světoběžník nabídneš řešení, jak situaci tehdy řešit. Jako vždy jsou to jen slinty, když něco dělá Rusko, je to HISTORICKÝ VÝVOJ" A NĚJAKÉ SMLOUVY A ZÁVAZKY DOTYČNÉHO NEZAJÍMÁ...ale zapomněl jsi jako odborník na další "historický vývoj" jako byla např.Čečna,apod. to co dokázal Putin a jeho soudruzi, za to by se styděli i mnozí příslušníci SS. Jak se tí líbílo bombardování Grozného? Víš také, jaké pumy používali a jaké měli číslo? Víš také, že město bylo plné obyvatel včetně Rusů, jejich dětí,které tak likvidovali na běžícím pásu? Jejich tankové jednotky zkázu dokončily..Možná jsi soudruhům fandil , a nevadili ti ta zvěrstva, která tam ožralá ruská prasata páchala, jejich znásilňování -zabíjení mladých holek, jejich vězení spočívající v díře v zemi, kam dali "teroristu", na kterého chcali a srali , mučili jej, většinou zabili-ubili a pak prodávali jejich mrtvoly příbuzným? Jejich rabování a plné vlaky uloupeného majetku soudruzi lampasáci posílali domů, to ti nevadilo? Jsou to jen slinty a už je vidět, že přebíráš rétoriku místních klobásníků, nosičů praporů a rudých věnců..Chápu, že jsi indoktrinovám z minulosti a je mi to fuk, ale mluv slušně a k věci, nebo se stáhni do houfu a jen posílej nadávky a invektivy..Ty že jsi vzdělán? Už jen tvůj výraz, TY MOJE MORÁLNÍ KECY ukázal , co jsi zač..Morálně na úrovni teda nejseš...A vyhovuje ti stát, který řídí KGB a kde v jejich jakoby parlamentu je 82% poslanců nějakým způsobem svázán s touto sadistickou organizací...BŮH S NÁMI A USA ....bez něhož bychom dnes neexistovali , ale přežívali v ruskosovětském hnoji napospas rudé pakáži... Amen
nepropadat panice...
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Věznice NKVD Butyrka..
Goroděckij byl stár asi 40 let a jako člena strany jej zatkli aniž se mohl převléci a rozloučit se ženou. Po 2,5 roku věznění a nespočtu mučení a výslechů, např. vrážení gramofonových jehel pod nehty, kdy ruce byly přivázány k podlaze , poté gumovou hadicí zbití do bezvědomí a kopance okovanou botou do rozkroku jako přídavek ,byl velmi pohublý, vypadal mnohem starší a ustavičně kašlal a často dávil krev..Pak jej poslali do vězeňské nemocnice, ošetřující lékař dostal rozkaz dát ho dohromady pro další výslechy. Tak jej vykastroval , dal mu několik posilujících injekcí a za několik dní jej poslal zpátky.., Chtěli po něm aby podepsal , že aktivně pracoval s německou tajnou službou...Ale on s fanatickou rozhodností odmítl podepsat, byl přece nevinen.Znovu jej bili a řekli mu, že pokud bude dělat problémy , tak jeho těhotná žena okamžitě skončí ve vězení..Goroděckij byl zbitý a na dně, ale zachoval si naprosto vyjímečnou odvahu a sebeúctu... Zakrátko jeho ženu zatkli a požadovali podepsat dokument , který jejího muže obviňoval ze špionáže a sabotáže režimu..Téměř šílená strachy odmítla , že o ničem neví.Pak ji odvedli k manželovi a oběma naposledy nařídili, aby každý podepsal své prohlášení..Pak do místnosti přišli 4 muži a 2 z nich Goroděckého drželi tak pevně, že se nemohl hýbat, zatímco druzí 2 popadli jeho ženu a smýkli s ní na podlahu. Goroděckij křičel, zatímco oni ji vytrvale kopali a bili do břicha. Nakonec strašně zaúpěla a muži poodstoupili , protože se něco stalo. Na studenou podlahu porodila mrtvé dítě a Goroděckým cloumaly a dusily návaly bezmocného vzteku, nenávisti a žalu..A Goroděckij přesto nepodepsal.....
úryvek z knihy BYL JSEM AGENTEM NKVD. autor Anatolij Granovskij..
Nejhorší na tomhle je, že tihle lidé nebyli nikdy souzeni, dožili se často vysokého věku a byli učitelé jejich nástupců, např. soudruha Putina. A tenhle lidský hnůj má u nás mnoho zastánců a slouhů..Pokud by byl zájem, mám další "lidské" příběhy v gesci zde obdivované mocnosti.... :(
nepropadat panice...
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

Čečna? Tam jsem v životě nebyl...
Znáš nějaké Čečence? Já jsem zde v ČR měl tento problém... ano, asi to nebyl reprezentativní vzorek "běžných" Čečenců, ale stačilo...
A rozhodně to není problém vyznání, neboť mám dost známých (možná bych některé nazval i přáteli) z arabského světa, respektive muslimského vyznání.

Nechci prvoplánově a tendenčně tvrdit, že to byl v pricipu boj s radikálním islámem... Nicméně vezmu-li ryze pragmaticky výskyt islámu v Rusku, tak pokud je mi známo, tak v jiných výrazně islámských zemích např. v sousedním Dagestánu (ostatně čečenská "invaze" do Dagestánu se stala "záminkou" k druhé čeč. válce) ani např. v Tatarstánu žádný výrazný problém s muslimy nebyl. V Čečně zjevně ano... islamistické separatistické tendence...
Kam to může zajít nám ukázal tzv. Islámský stát... a ten likvidovat je dle obecného mínění OK... nebo ne?

Jsem dalek toho něco omlouvat... jak v chování ke kombatantům, tak zejména k civilnímu obyvatelstvu. Nicméně odmítám tvůj zaslepený pohled, že velmocenské chování ze zámoří je OK. Je to naprosto stejně zrůdné velmocenské chování...
V tomto kontextu je velmi zajímavé, jak prozápadní propaganda... pardón... nezávislá média přestala "tepat" Rusko za Čečensko v době, kdy se amíci vydali do Afgánistánu... ani jim nebylo hloupé si převzít od Rusů informace získané během jejich 2. anabáze v Afganistánu...
Nicméně divadlo pro ovce je to dobré...

Ostatně ta zrůdná velmocenská paralela s amíky je i v té Čečně naprosto jasná... Tak, jak amíci zlikvidovali pod různýma záminkama "diktátory", kteří chtěli přestat obchodovat za petrodolary, tak si Rusové "ohlídali" transfer ropy přes Čečnu... byť to nikdy nepřiznali...

A teď mi tady bez zbytečných soudružských keců napiš, v čem jsou ti ze zámoří lepší?

Jsem dalek toho, na tvůj druhý příspěvek jakkoli reagovat např. něčím z Vietnamu, Grenady, základny Guantánamo.. atd. Prostě jsou to obdobné velmocenské svině... a opravdu mě udivuje tvá zaslepenost, že si myslíš, že jsou čistí...
GIV Variant TDi ???kW
Domecek
Aktivista
Příspěvky: 1162
Registrován: 23 úno 2014, 19:45
Bydliště: kousek od prahy

Příspěvek od Domecek »

[quote="jericho-3"]Věznice NKVD Butyrka..
Goroděckij byl stár asi 40 let a jako člena strany jej zatkli aniž se mohl převléci a rozloučit se ženou. Po 2,5 roku věznění a nespočtu mučení a výslechů, např. vrážení gramofonových jehel pod nehty, kdy ruce byly přivázány k podlaze , poté gumovou hadicí zbití do bezvědomí a kopance okovanou botou do rozkroku jako přídavek ,byl velmi pohublý, vypadal mnohem starší a ustavičně kašlal a často dávil krev..Pak jej poslali do vězeňské nemocnice, ošetřující lékař dostal rozkaz dát ho dohromady pro další výslechy. Tak jej vykastroval , dal mu několik posilujících injekcí a za několik dní jej poslal zpátky.., Chtěli po něm aby podepsal , že aktivně pracoval s německou tajnou službou...Ale on s fanatickou rozhodností odmítl podepsat, byl přece nevinen.Znovu jej bili a řekli mu, že pokud bude dělat problémy , tak jeho těhotná žena okamžitě skončí ve vězení..Goroděckij byl zbitý a na dně, ale zachoval si naprosto vyjímečnou odvahu a sebeúctu... Zakrátko jeho ženu zatkli a požadovali podepsat dokument , který jejího muže obviňoval ze špionáže a sabotáže režimu..Téměř šílená strachy odmítla , že o ničem neví.Pak ji odvedli k manželovi a oběma naposledy nařídili, aby každý podepsal své prohlášení..Pak do místnosti přišli 4 muži a 2 z nich Goroděckého drželi tak pevně, že se nemohl hýbat, zatímco druzí 2 popadli jeho ženu a smýkli s ní na podlahu. Goroděckij křičel, zatímco oni ji vytrvale kopali a bili do břicha. Nakonec strašně zaúpěla a muži poodstoupili , protože se něco stalo. Na studenou podlahu porodila mrtvé dítě a Goroděckým cloumaly a dusily návaly bezmocného vzteku, nenávisti a žalu..A Goroděckij přesto nepodepsal.....
úryvek z knihy BYL JSEM AGENTEM NKVD. autor Anatolij Granovskij..
Nejhorší na tomhle je, že tihle lidé nebyli nikdy souzeni, dožili se často vysokého věku a byli učitelé jejich nástupců, např. soudruha Putina. A tenhle lidský hnůj má u nás mnoho zastánců a slouhů..Pokud by byl zájem, mám další "lidské" příběhy v gesci zde obdivované mocnosti.... :([/quote]

ty jsi opravdu najivní blb, všichni jsou svatí, jen rusko je ksindl. Raději na tebe nereagovat, je to o zdraví (wallbash)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Tak už se uklidněte soudruzi, já vím, že vám to vy kloučkové vrtá hlavou a mnoho věcí nechápete a v Čečně a Gruzii a Jižní Osetii jsou amíci, převlečení za velké ruské čepice..Vaše mozečky vytvarované v mládí tohle nemohou pochopit, vždyť vy jste vlastně "odborníci"- zbrojnoši a nosiči míru..Vlezte mi na záda, je mi z vás blivno a Slavkove, styď se... :(
P.S. chtělo by to tady zamknout a pro rejdiště rudého plebsu udělat jinou kolonku , pouze pro ně...
nepropadat panice...
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

Když se to oprostí tvých obvyklých tupých soudružských keců, tak s tímto lze souhlasit:
jericho-3 píše:.. chtělo by to tady zamknout...
Věřím, že se zde drtivé většině uleví, neboť těch vláken, které jsi zde soudružsky zprasil je až příliš 8)

Jsem zvědav, jak dlouho to vydržíš... jinou kolonku pouze pro sebe si udělej kde chceš rudej plebse...
Třeba si založ svůj web, blog nebo YT kanál... možná s tím budeš mít úspěch...
GIV Variant TDi ???kW
Uživatelský avatar
uiqjirka
Aktivista
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 úno 2008, 16:17

Příspěvek od uiqjirka »

.. chtělo by to tady zamknout...
Tohle by jsi mohl zkoušet max v minulém režimu, dnes fakt ne. :roll:
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Neblázni, ty jsi v minulém režimu něco zamykal? Třeba mříže? Ale plně chápu Slavkova a spol, že je prudí , když oni soudruzi nemohou šířit jejich rudé bludy a někdo je ruší..Právě proto jsem navrhoval jejich privátní a nikým nenarušovanou kolonku..Bohužel je těžké přejít bláboly, které tady pouští odborník přes zbraně, který bože div se v Čečně nebyl..Jakmile to nejsou americké zbraně, tak nevidí a neslyší a možná ani nepřepokládá, že je vůbec Rusové mají a často potřebují vyčistit sklady přecpané matrošem pro třetí světovou válku..Já si naivně myslel, že každý dnešní expert v ČR , starší než Kristova léta má o ruské všudypřítomné technice základní znalosti a ví kam všude po světě zabrousila a dodnes drží svět díky jim v šachu.. Já často poznávám ty ruské sračky v Tv příspěvcích s kterými jsem se setkával jako vojcl před 40 lety. Holt " statisíce" tanků made in SSSR jen tak nikde nezmizí, sběrny je nechtějí a tak pořád válčí...A jaderné zbraně s raketami V2 po Němcích, které jsou základem všech poválečných raket se vyskytují všude tam , kam ruská "diplomacie" kdy zabrousila. Bohudík největší ruské svinstvo za všechny prachy , dodávky zbraní všem možným arabským idiotům , kteří chtěli zabít a vykleštit Izrael skončily "jako památka na obrovský debakl", kdy obrovská přesila ruských sraček dodnes stojí v poušti...A klidně už neodpovídejte, bude to krásný závěr, i když to expert jistě nevydrží, protože se neumí stydět.. :)
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“