Spojka avf

VW/Audi/Škoda/Seat - zvyšování výkonu (především TDI motory)

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
mmimo
Sběrač informací
Příspěvky: 47
Registrován: 29 zář 2014, 19:43
Bydliště: Brno

Spojka avf

Příspěvek od mmimo »

Zdravím mám passat avf 96kw je po Chip a spojka nestíhá mám nové celý set i se dvouhmot. A lamelu sem poslal na přeobložení do renovaku,ozvaly se zpět a buď to udělají za 2500 pořádně(musí vyměnit ten dvojitý plech na kterém je obložení za jeden ocelový ale může se změnit komfort-cukani) a nebo to mají jen vyměnit obložení za cca 800kc ale může se urvat. Mám po chipu 380nm a časem chci dát hybridní turbo a fmic a udělat nový Chip,takze nm bude větší.mam strach s toho cukani co může vzniknout protože každý den jezdím po městě a dálnici, co mám vybrat, má někdo zkušenost. Děkuji
Uživatelský avatar
skoda
Aktivista
Příspěvky: 1184
Registrován: 11 bře 2008, 16:31

Příspěvek od skoda »

Jestli máš 5kvalt tak dej jednohmotu kdyztak mám komplet Sachs ;-) 👍
Bosch kts 570,vcds,Beeprog
Uživatelský avatar
marena tdi
Aktivista
Příspěvky: 3597
Registrován: 02 dub 2009, 09:39
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od marena tdi »

240 mm ( 6 ) to musi udrzet i v serii ,tak ze mas asi jen 228 mm ( 5 ). Pokud mas takove plany udelej prestavbu na 6 .
Audi A3 Sportback 1.9 PD BXE 186 ps , sw TDI FUN , TSB 220 Turbosport , exhaust by Marena
EX- Octavia combi Tdi AGR 261 ps
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7509
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

kdysi jsem na 6q jen přeobložil na HDS a 460Nm to drží v klidu.. nic dalšího se s lamelou nedělalo
cacinek
Přispěvovatel
Příspěvky: 796
Registrován: 27 led 2010, 12:32

Příspěvek od cacinek »

Pokud ma AVF, tak ma 6q. 380nm musi pobrat seriova spojka. Nejspis mas blato pritlacak z druhovyroby a to nikdy poradne fungovat nebude.
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

+1

... jeden z rozdilu od AWX je 6° prevodovka, ktera, to vydrzi, pokud ...
- jiz zminovana nekvalitni druhovyroba (dle mych zkusenosti jedine Sachs)
- neni upraveno pseudochiptunerem nesmyslne odspodu
- majitel nejezdi jako cune
- majitel umi radit

Je mi znam clovek, co najezdil s firemnim vozem po chiptuningu (pozn. kvalitnim) statisice km a neustale mu odchazela spojka. Kdyz me kontaktoval (po vymene za dalsi novou) proc tomu tak je, tak jsem mu rekl obvykle duvody a rekl at mi ukaze jak ridi. Zjistil jsem, ze se spojkovym pedalem neumi pracovat, dal mu par instrukci a od te doby ma najeto temer 100tkm a bez problemu.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Odpovědět

Zpět na „Zvyšování výkonu VW group (DIESEL)“