Sprinter provrtaný DPF

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Radek S
Přispěvovatel
Příspěvky: 246
Registrován: 12 dub 2011, 21:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek S »

geo píše:Kolik máš najeto?testoval někdo ten kat je to častej problém proč někdo vrtal dpf.Aby jsi nezustal sklamanej a aby jsi neměl lehkou hlavu tak neorigo katy nefungujou taky a cena origo bejvá stejná jako dpf.Na S maxe jsem testoval 4 z vraku a ani jeden nefungoval naštěstí ford po všech slevách má kat i dpf za 32tis.
Tak je to tak jak píšeš kat nereaguje.Takže je to v pr.... Máte někdo nějaké rady co s tím? Jak to pořešit aby to fungovalo a a prolezlo emisema?
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

Pokud jezdíš za hranice tak jedině opravit pokud ne tak vypnout a modlit se že nepřitvrděj i zde.
Radek S
Přispěvovatel
Příspěvky: 246
Registrován: 12 dub 2011, 21:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek S »

geo píše:Pokud jezdíš za hranice tak jedině opravit pokud ne tak vypnout a modlit se že nepřitvrděj i zde.
A poradíš kde by to vyřadili a bylo to 100% funkční. A co na emisích bude problém? Je to euro 4 a byli stejná auta i bez dpf. Jak zjistí na silnice že ho tam mám mít?
Radek S
Přispěvovatel
Příspěvky: 246
Registrován: 12 dub 2011, 21:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek S »

Tak jsem konečně auto zprovoznil.Snažilo se to regenerovat protože poslední regenerace byla před asi 3500km to bylo asi z důvodu děravého vlnovce.Podle diagnostiky byla teplota filtru za jízdy až 650 stupnů tak jsem za jízdy vyvolal regeneraci ta proběhla úspěšně a poté už rozdíl teplot byl kat o cca 20-30stupnů vyšší než dpf tak to by snad mělo fungovat.Tak to ted budu testovat a pozorovat pak dám nové dpf pokud bude vše ok. A ještě jeden dotaz kolik má byyt diferenční tlak při vypnutém motoru mě to ukazuje 5 je to ok?
rami
Aktivista
Příspěvky: 1622
Registrován: 28 zář 2006, 16:17
Bydliště: karvinsko

Příspěvek od rami »

Pri vypnutem by mela byt 0.
Okta combi Tdi 66Kw Elegance, MR 02, ALH, 297 614 km
Radek S
Přispěvovatel
Příspěvky: 246
Registrován: 12 dub 2011, 21:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek S »

Tak nakonec jsem filtr vypnul a je pokoj.
Odpovědět

Zpět na „Mercedes-Benz“