Jen tak s milosem o megalinkách atd. :-)

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1366
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

slovacek.milos>> Pro nedělní odlehčení. Tady máš screeny jak to vypadá s těma tvejma mega linkama z vyhledávače a bez něj, když dáš link přímo. A to je z tabletu, v telefonu je to ještě větší laskomina (noteeth) No a k tomu ještě zero1724 kterej to z posledního postu ocituje, ať to můžu pro jistotu upravovat dvakrát. A to sem mu to nechal v týhle sekci kam to nepatří (LOL) Takže přesouvám.

Obrázek

Obrázek
Člověk se pořád učí.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="šulda"]slovacek.milos>>

mi to připadá jak za dob kdy vládla KSČ, nikdo si nemohl říct co chce , pořád nademnou někdo stál a prováděl korekci mojí osobnosti, jediná kolej byla ve směru vítězství míru a komunismu,

nikdo mě nezlomil ani nepředělal

svoboda je i o tom že můžu nebo nemusím číst co mě nebaví (LOL)

--------------------------------------------------------
moderátor

Toto by měl být můj samostatný post ale bohužel tu nemůžu slučovat tak do dám sem ať to má návaznost.
Očividně si nepochopil ani ze screenu (noteeth) Ono to pak nejde normálně číst ať chceš nebo ne. Vůbec to není o tom, že něco nemůžeš, Ty jeden disidente (LOL) Zlomit se určitě nenechej, on to po Tobě ani nikdo nechce, to už bys pak nebyl Ty ;) :
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

a není problém v tobě :? takový příspěvky tu nikdo neplodí furt něco ladit co je poladěné, ale jinak vše spolu v pohodě, znám horší fora a toto si nenchám ujít je asi nejlepší ;)
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1366
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

Určitě bude chyba ve mě protože sem chodím 80% z mobilu, 15% z tabletu a zbytek z PC. Pokud bych nebyl blbej, tak sem chodím jen z PC a nemusím to řešit. Jenže jak píšeš, tohle fórum patří k nejlepším a taky si ho nechci nechat ujít ale nemůžu si dovolit dřepět jen u PC nebo noťasu, proto využívám techniku jako je mobil. S tím laděním se opět pleteš, nic neladím protože to ani nejde a ani nemůžu a ani nechci, jen sem Ti to chtěl prostě ukázat ;) Pokud by to bylo, jak píšeš, poladěné, tak by tu těch megalinků a megacitací nebylo, protože by to fórum upravilo nebo nedovolilo a taky by sem nelozilo tolik spambotů jako dřív, což se ale změnilo jak ste si určitě všichni všimli a dalo to práci (hlavně adminovi) kterou ostatní bohužel nevidí. Ale fakt to neřeš, všechno spolu opravdu v pohodě ;) Já mám přece více možností - přestat sem chodit, chodit jen s PC nebo se občas brodit plevelem. Zůstanu u třetí možnosti, ono se to tu v tomhle směru za poslední dobu hodně zlepšilo ;) No a teď ten plevel co sem semka zasadil jdu přesunout na místo kam patří (noteeth)
Člověk se pořád učí.
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

"Drahý Šuldo",

o co se tu snažíš jsem se snažil řešit už před dávnými lety. Došel jsem k jednomu zásadnímu poznatku: když někdo nechce tak se nezmění. Jedná-li se o staršího člověka tak raději přestane být aktivní nežli aby se nechal "buzerovat".

Dlouhodobým problémem tohoto fóra je fakt, ze "kapacity", které pomohly tomuto fóru při vzestupu tak přestaly radit, postovat (publikovat) a kašlou na to protože ztratily motivaci.

Pokud tímto svým přístupem odradíš i Miloše, který stále průběžně radí a pomáhá, pak věz, že se vskutku zapíšeš do dějin tohoto fóra nikoliv jako Šulda, kvalitní moderátor ale spíš jako Šulin, který vyhnal Miloše z fóra.

Sice Tě neznám dle nicku, ale pevně věřím v Richarda, že ze zoufalosti (s ohledem na stav fóra) a reálné absence možnosti věnovat se fóru nepovolal někoho, kdo by si tu akorát léčil svoje mindráky.


Držím Ti palce, abys to vše zvládl ku nejlepšímu prospěchu všech a fandím Ti.

PS: pakliže hledáš podnět kam svoji činnost zaměřit a jak opravdu zmenšit objem fóra (který je dle Tebe zásadní, soudě dle nevole vůči citacím) pak začni pracovat s Bazarem. Klikni na Hledat, zadej sekci BAZAR a klíčové slovo Smazat a můžeš mazat, máš toho tam stovky témat na desítkách stránek.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1366
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

Ahoj. Upřímně, děkuji za smysluplný příspěvek. Tady se nedá nic než souhlasit. Jen škoda že to nepřišlo dřív. Začal sem tu s deformací, kterou sem získal moderováním jinde. Postupně sem se tu do toho vžil, a snad už se to zlepšilo. Doufám že už je to i trochu vidět?
Člověk se pořád učí.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="šulda"]Začal sem tu s deformací,

je pár for kde se to kvuli těm deformacím fakt nedalo, pro zaplevelení mi třeba naházeli všechny příspěvky, do jednoho pytle, smazali různé citace důležité pro dpověd, 18 ti letí kluci nebo internetoví teoretici mi dávali dobré rady :roll: nékde se moderátora nesmíš ani zeptat, protože mimo servis box a prodej PC neví nic a otázku na kterou neví považuje jako urážku, a pokud tvá odpověd není v jeho duchu tak ti ji smázne, :roll:

tam se smí jen otázky typu

vpředu mi neco vrčí,

odpověd mohl by to být možná motor,

aha to mě nenapadlo
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“