ottavia 1.6 mpi cuka

Technická řešení specifických problémů benzíňáků, včetně LPG i CNG pohonu.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
josef fejfar
Přispěvovatel
Příspěvky: 172
Registrován: 24 led 2015, 16:52
Bydliště: libštát

ottavia 1.6 mpi cuka

Příspěvek od josef fejfar »

ahoj.potreboval bych poradit.mam tu octavii I 1.6 mpi75kw BFQ.na volnobeh motor vynechava jako by na tri valce obcas se chyti a zda se ze i kouri.diagnostika mi pise 17811 system recirkulace spalin,regulacni ventil(trvale) a P0404 ridici obvod recirkulace vyfukovych plynu A,rozsah/vykonnost.mzslite ze by mohl byt egr ko.nebo zkusit vycistit.trochu mi to pripada na lambadu ale tu tu nepise.diky
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19313
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

prvně vytáhni svíce jestli nejsou jeden škvarek, tyto motory žerou olej jak prokoplý...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: ottavia 1.6 mpi cuka

Příspěvek od slovacek.milos »

josef fejfar píše:ahoj.potreboval bych poradit.mam tu octavii I 1.6 mpi75kw BFQ.na volnobeh motor vynechava jako by na tri valce obcas se chyti a zda se ze i kouri.diagnostika mi pise 17811 system recirkulace spalin,regulacni ventil(trvale) a P0404 ridici obvod recirkulace vyfukovych plynu A,rozsah/vykonnost.mzslite ze by mohl byt egr ko.nebo zkusit vycistit.trochu mi to pripada na lambadu ale tu tu nepise.diky
začni u svíček, když je vytáhneš ledasco ti to prozradí, výměna je trochu oser, pak po startu dupni plný kotel, a pokud ti uletí hadice od fénu máš ucpaný kat
Odpovědět

Zpět na „Údržba a zvyšování výkonu (BENZÍN, LPG, CNG)“