O1 asv ,81 kw -obrysová světla

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Octaviamen
Přispěvovatel
Příspěvky: 74
Registrován: 28 zář 2013, 07:36
Odpovědi: 1
Bydliště: Most

O1 asv ,81 kw -obrysová světla

Příspěvek od Octaviamen »

Ahoj, prosím o radu mám problém :(

nesvítí mi obrysová světla

svítí jen prední hlavní i dalkové,blinkry

zadek brzdy,blinkry,zpátečka

když nechám svitit světla tak po vytažení klíče ani nepíská že sem nechal rozsviceno

na netu sem se dočet že odchází hlavní spínač světel , tak se proměřil jestli mi tam jde prod a ten jde, tak sem zajel rychle do kelly pro spínač za 1000kč po slevě na OC

ale problém přetrvává furt :(

když mám vytažený klič a zkusil sem zapnout blinkr páčkou do leva i prava tak mi obrysovky svítí

tak nemůžu jezdit večer když nesvítí zadek a spz

ještě sem se dočetl že by to mohlo být relátkem 1U0 941 243 C ? ale zase další lidi komentovali že světla na žaný relé nemají ... tak nevím jstli ho mám koupít když stojí 500kč a tím to nebude ....



nemáte někdo stímto zkušenost ? děkuji za rady .... pojistky sou OK ty se kontroloval
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

nemá to automatické zapínání světel? podle mě jo a je studeňák v jeho " relátku" na kterém bude mj. nápis AEV
Octaviamen
Přispěvovatel
Příspěvky: 74
Registrován: 28 zář 2013, 07:36
Odpovědi: 1
Bydliště: Most

Příspěvek od Octaviamen »

ano toto sem se dočetl na foru

po nastartování se mi vždy automaticky rosvítily světla - teď ne

máš pravdu je na tom relátku AEV 0306 ... na tem sem dneska taky koukal ale vypada dobře bez studeňáku ale sem domluvený z kámošem že zítra přehodím jeho ke mě takk se uvidí

díky moc za radu
:)
Octaviamen
Přispěvovatel
Příspěvky: 74
Registrován: 28 zář 2013, 07:36
Odpovědi: 1
Bydliště: Most

Příspěvek od Octaviamen »

Bylo to studenákem na relatku 👍 takže opraveno za 10min .... super díky moc za radu
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“