čelní sklo OI tonov. s dešťákem CRASH

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
Biimbo
Aktivista
Příspěvky: 4696
Registrován: 23 úno 2009, 12:03
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Biimbo »

go.vojta píše:
Biimbo píše:akorát já o hlouposti neřekl ani slova ;) , to si zas viděl jeden film a tohle bylo jediný co si zapamatoval viď? :)
Mě není líto obětovat 800 Kč a každý tři roky si nechat okno vyměnit i když není rozbitý, protože i tak je omlácený od kamenů že proti slunci nic nevidíš.

Nevím jak kdo má problém s Pilkingtonem, ale spíš záleží jak ho kdo nalepí a zrovna v jaký chvíli dostane okno ránu kamenem. Pokud je kastle napnutá třeba při přejezdu nerovnosti , v zatáčce apod, tak může prasknout jakýkoliv sklo. U liftbackových OI byla serie někdy 98 rok špatných 5 dveří a praskaly okna při křížení karoserie, hlavně na železničních přejezdech. Akorát se o tom moc nemluví :-)


o těch 5 dveřích máš špatné info.. to praskání nemělo s kroucením karosérie nic společného.. problém byl ve špatně řešeném napojením vyhřívacího kontaktu na sklo.. okno pak klidně prasklo přes noc když bylo auto v klidu.. dodneška sem tam to okno měním..


s kontaktem byly problémy taky ale u nás ho jeden pán mechanik měnil na třech autech někdy z konce 97 myslím a na jednom dokonce 3x. A pokaždý prasklo na železničním přejezdu kterej je hodně navýšenej a ještě se za ním silnice hned láme a všichni přes něj lítají skoro vzduchem. Až potom vyměnil vrata i s oknem z vraku a byl klid. Tenkrát zkoušel okna od různých výrobců a stejně praskaly až do výměny vrat..
Audi A8 3.0 TDI 171kw
Volvo XC90 2.4 D5 136kw Executive


Prodáno:
Volvo S80 2.4 D5 136kw
Audi A8 4.2 MPi V8 Quattro
OII Combi 1.9 TDI BXE 4x4
Allroad 2.5 tdi V6
OI 1.9 TDI
PeSko
Přispěvovatel
Příspěvky: 520
Registrován: 07 pro 2010, 14:36
Bydliště: Kladensko

Příspěvek od PeSko »

roman1648 píše:nejlepší je domluvit se s nějakým motorkářem, dáš mu pětikilo ( kdyby litr ) a je to, když mu seberou bonusy, udělá to na povinným ručení na moto 2-300 což je v klidu
řešíme to takto běžně ;)
:) takže motorkáři, hlaste se
OIII-DDYA
1T3-CAYC (Ex) soft: zatím "cinklej=DG"
OI-ASZ-L&K (Ex) soft:DP ( prodáno :(
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

To isté auto..ten istý problém.... (wallbash) to ide byť pálka!!!
elkej
Přispěvovatel
Příspěvky: 140
Registrován: 02 led 2008, 18:58
Bydliště: Trinec

Příspěvek od elkej »

Nordglass nebo pilkington na Octavii III ?
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

Nechápu co řešite naposled jsem si kupoval dešťákový s pruhem origo a kam se sere kdejaký z duhovýroby dostal jsem pěknou hroudu hliny od náklaďáku a pořád drží navic oproti levnym oknům má tvar i v bocích a dole u palubky což se ve většině náhrad říct nedá neřeším problémy se stěrači že by někde nebrali a okno pojištěny nemám a přiště bude zase origo
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
elkej
Přispěvovatel
Příspěvky: 140
Registrován: 02 led 2008, 18:58
Bydliště: Trinec

Příspěvek od elkej »

Taky řešení dát tam originál. Okna si platím sám a beru to jako spotřební zboží...
Neudělá slušná druhovýroba stejnou službu jako originál?
Nové je nové a ten čirý výhled přes nové sklo je paráda.
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

nordglass jsem měl a nic moc, podrapaný za pár měsíců a jako bonus byl "lavor" v ploše bohužel při předání v servisu je to naleštěný že sklo nebylo vidět a stěrače se použít nesmí (noteeth)
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Dáváme většinou Pilkington nebo AGC (nebo ACG? co ja vím) a dobrý
Když chce někdo levný dáme činu....pak si ale nestěžuj
Origo jsem nikdy nekupoval,ani nevím co to stojí ale asi dost ne?
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Origo tak 1apůlkrát víc.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

já myslím že značková druhovýroba je OK, navíc pojiš´tovna ve většině případů origo platit nechce...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“