Jo, kdo umí, ten umí a kdo neumí , ten čumí..

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Vici píše:Jericho radší víc makej a pak si třeba jednou tu koncernovou naftu taky budeš moct dovolit koupit... (LOL)
To bych si připadal jako stádní blb, který pořád leží pod svým autem, já potřebuji jezdit a ne opravovat , proto mám dodávku T4..Já nepotřebuji vymlácené hlavy a vagon dvouhmot a převodovek, abych mohl jezdit a slinit o kw, kterou když potkám, tak si z ní dělám prdel,/umí zatáhnout jen na rovině/ včera na mě nastupoval buran v Tuaregu a snažil se mě držet v kopci, když jsem předjížděl , ale musel jsem se až smát, bylo mi ho líto....hoši, vy jste v pořádném autě ještě neseděli, vy jen chrochtáte a čumíte na žárovičky a padáte to permanentní nouze...Víte prdlajz, co je pořádné fáro, ale musím uznat, že to chápu, byla by vám zima, nebo horko a vaše prdelky by protestovaly , že to drncá...Proto jsou také bazáry plné těch koncernových sraček, po kterých jste ještě nedávno jihli a měli hnědá oka v trenýrkách...
A kotelníku, věnuj se kotelně, stejně jsi k ničemu, kdysi jsem si myslel, že jsi možná i vzdělanec po bolševicku, ale už vím, že máš tak 8-9 tříd, kdykoliv něco mekneš a dostaneš otázku na cokoliv, nejsi schopen stvořit smysluplnou větu..Budˇrád, že nežiješ v žádném kapitalismu, protože v tomhle paskvilu rudé pakáže živené ze západu se ještě pořád můžeš přiživovat... :(
P.S. ale potěšil jsem se, čehůni se rozpumpovali, jakmile se dotknu těch jejich popelnic, tak mají průjem...l :)
nepropadat panice...
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Rudy5
Tvl. ty seš taky humorista :D
PS: necituj , nebo ti šulda ufikne dick.

Jericho : nejradši mám tu story jak ste jezdily v tom ferarri a tys říkal že to na nákupy nebude (rofl)
kotelnik
Přispěvovatel
Příspěvky: 554
Registrován: 24 říj 2010, 18:15

Příspěvek od kotelnik »

Správně Jericho já mám opravdu 9 tříd základní školy, narozdíl od tebe. (rofl)
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

Tak to jsi velký kluk... já jsem šanci na víc jak na osm neměl :D
Nicméně v osmé třídě jsme již uměli počítat kvadratické rovnice v oboru komplexních čísel... když vidím ty dnešní výstupy edukativního procesu, tak je mi poněkud blitno 8)
GIV Variant TDi ???kW
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Chlapy držte se aspoň toho tématu ... tyhle akademický debaty si nechte jinam..
Je ta alfa good nebo ne ?
lt.kubosh
Aktivista
Příspěvky: 2052
Registrován: 23 led 2006, 19:23

Re: Jo, kdo umí, ten umí a kdo neumí , ten čumí..

Příspěvek od lt.kubosh »

jericho-3 píše:Samozřejmě tohle auto by nebylo pro ty dnešní rozmachané rádoby řidiče, kteří by bez různých posilovačů skončili na intenzívní péči..To bylo pro tehdejší chlapy a ne pro dnešní mamánky s dálkovými ovladači , a všemi vymoženostmi, bez kterých by skončili ves strouze...TOHLE JA AUTO... :D

https://www.garaz.cz/clanek/svezeni-leg ... y-rvac-502
P.S. nafta je pro burany a traktoristy
Trocha arogance nikdy neuskodi.

Tohle je brilantne jezdici zadokolka a ma motor! 6.2V8 na co chce Alfa v ekofasounske EU navazat s motorem o 3 turbech a jednom sicim stroji?

A ano ma to mamankuv dalkovy ovladac a ESP se musi podrzet 7 sekund, pak se te to auto snazi zabit - NEUSTALE!
Obrázek
Dodge Challenger 6.4 V8
(Proč 6.4? Protože nedělaj 6.5!) :D
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Hustá bestie , to musí být zábava hoblovat tim motorem. A ten zvuk.
Ale já musim být zticha , poněvadž tomu nerozumim.. :roll:
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

A6TDI píše:Chlapy držte se aspoň toho tématu ... tyhle akademický debaty si nechte jinam..
Je ta alfa good nebo ne ?


Je to z Itálie a tím je ortel vyřčen, my tady tomu říkáme HOVNA (noteeth)
lt.kubosh
Aktivista
Příspěvky: 2052
Registrován: 23 led 2006, 19:23

Příspěvek od lt.kubosh »

A6TDI píše:Hustá bestie , to musí být zábava hoblovat tim motorem. A ten zvuk.
Ale já musim být zticha , poněvadž tomu nerozumim.. :roll:
NCPD to trvalo 57 minut od chvile kdy jsem si to vyzvednul, k debate na tema ,kolik muze byt 75MPH v KMH s baterkou v jedne ruce a prstem na spousti glocka v druhe ruce.

Pak jsem stahnul ocas (a ze ta erekece z vrrrrroum byla!) zapnul ESP, prepnul na automat, zapnul tempomat a jel domu.
Dodge Challenger 6.4 V8
(Proč 6.4? Protože nedělaj 6.5!) :D
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Já věřim tomu že to bude zřejmě dobrý na ty roky ,ale čím by to převyšovalo ostatní konkurenci mi uniká.
Tak on ten ital je horkáhlava a sport z toho bude čišet.
Tuhle jsem to právě viděl jak to jezdilo v Jamesy Bondovi.

Yea Yea , Mr. Kubosh ! :D Tohle tu tak nějak neznáme . :D
Tady je vrchol ostrá vačka v TDi :D
Tom89
Přispěvovatel
Příspěvky: 430
Registrován: 23 dub 2009, 10:38

Příspěvek od Tom89 »

my měli doma též AR Alfa Sud 1983 mělo to 1351 ccm a 59 kw boxer kotouče na obou nápravách...cosik pamatuju tak to jelo docela svižně no ono oproti š120 to byl konfort :D co se jízdy aj konfortu týče..
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

tu neznám , jen tu 75tku měli . Dnes je to vzácný youngtimer .
Před pěti lety to házely do šrotu.
Tom89
Přispěvovatel
Příspěvky: 430
Registrován: 23 dub 2009, 10:38

Příspěvek od Tom89 »

Byl to mezi typ mezi AR 33 a AR GTV6 co je tady....My měli 1.3,ale byla aj 1,5 mě se zdá že aj 1,5 byl boxer který točil k 8000 t/otdle slov majtele od které se koupily...1,3 točila nějak k 7000 to skoušel otec...Tehdá koupeno za 25000,- ...Jestli půjde foto tak jedna z mobile.deObrázek
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Milí "vzdělanci", to je právě to, vy považujete řešení kvadratických rovnic za vzdělání , což se samozřejmě nevylučuje, ale je to jen střípek v definici VZDĚLÁNÍ..Je mnoho řešitelů kvadratických rovnic, kteří jsou v podstatě nevzdělaní , jak v celkovém předhledu, dějinách a životě jako takovém. A byli schopni vytvářet taková svinstva a naskočili na takové bludy, na které by nenaskočil ani pomocník topiče na lokomotivě...Tak nepoučujte, nemáte bohužel co nabídnout, na čem by se člověk mohl zamyslet..
it.kubosh, samozřejmě máš pravdu, jsou i jiná, patrně lepší auta , ale moje nadsázka, která samozřejmě někoho nadzvedla mířila k tomu, co se dnes hlavně řeší, což jsou moderní vyfikundace a výdobytky pohodlí a lenosti..Ale já mluvil o "běžném" voze, který dal řidiči nevšední zážitek, /což dnes většina ropáků nepotřebuje/a adrenalin a vše bylo na něm...Když si dnes přečtu, jak nebezpečné byli vlastně vozy Porsche 911, Cobra, Viper apod. člověk chápe, že jsme dnes vlastně v mateřské škole, kdy civilizovaný človíček musí mít jistotu, že mu nic neublíží a že se vždy musí vzbudit v v nafouklých bublinách bez zranění, když jel jako idiot a neuměl to..Dřív bylo dost pohřbů, ale také byla mezi lidmi zodpovědnost, protože následky plně odsírali..Dnes je to pryč, zbyl jen fňukot... :)
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“