Obvodní lékař

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Ano, tak je to nastavené :roll:
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3450
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od Tomas6 »

Tak třeba u VZP jde vidět kolik stojím u doktorů ročně. Je velice zajímavé kolik doktor bere peněz jen za to že tam u něj leží karta. Teď si nevzpomenu přesně ale bylo to kolem 1000 Kč. Tuším.A to jsem tam nebyl ani jednou. a to jako za co? Nebo snad k vám do servisu.co jezdí lidi vám ročně platí prachy jen za to že tam někdy byl a ze snad někdy přijede? A pak když dojede tak mu řeknete zajeď si do autodílů a kup si to a to a doma si to správ sám? A když vidím jakou má obvoďák co bývá v sůsední dědině postavenou vilu a jakým jezdí autem,přitom na co se nedá napsat Paralen nebo nějaké atb posílá do špitálu....
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Tak buď obvoďákem, každej má možnost,asi jsi se špatně učil jako já. To je holt osud :D
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

A na smlouvu jdi na práva . (rofl)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Měl jsem zánět ledvin a chcal jsem krev, já idiot lehával na pytli od brambor na betoně..Tak jsem šel do apatyky, řekl to apatykáři a ten mi prodal čaje a nějaké blbosti a řekl, ať si nehraji..Bohudík jsme ještě měli doma pec, tak jsem si lehl nahoru na pec , pil čaje a zvládal tu horečku, která mnou cloumala. Na záchodě jsem řval bolestí a pak jsem přišel na to, že když si vocas chvilku podržím, až se natlakuje a pak jej pustím nebude ta bolest taková...Takhle jsem se léčil několik dní, ale složenky se sami nezaplatí, tak jsem si vzal spodky a šel do práce..Nějakou dobu jsem musel třeba při jízdě zastavit, a rychle vyběhnout, abych se nepo.cal..Potom stačilo si sednout jen na studené schody a už jsem byl zase nastuzen , někdy mi otýkaly nohy..Ale dostal jsem se z toho, a stát to nestálo ani pětník. Kdykoliv mi něco bylo, kupoval jsem si to za svoje...Je to hraní se zdravím, ale lék je jasný, pít a pít a hlavně TEPLO NA ZÁDA , takže kancelářské krysy tímhle netrpívají, ti mají jen hemeroidy a zapařené prdele a koule jako kotelník...Takže nefňukej a klidně můžeš dělat doktora, mám tam dnes kámoše, který tam je od rána do večera, a když není, tak jezdí k pacientům..Proč je asi mnoho politologů, sociologů, odborářů apod. a málo doktorů, není vám to divné..?
(
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“