Bosch - vrtáky 5% Co - čína hadr.

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3450
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od Tomas6 »

Tak já mám třeba Bosch flexu modrou a taky Čína a gut.... Ale otecko aku vrtačku Bosch a většího šmejda sem teda neviděl.
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Kámoš dělal v servisu Bosch nářadí tak mi občas něco "dohodil" , výhoda byla když byl problém opravil jakože na záruku, ale výdrž nevalná, malá akučka dělala tak 2 hodiny čistého času, tuhle jsem s ní vrtal a už zasmrděla,flexky taky vydrží prd, velký vrtačky nevím, s tím nedělám
Na dílně máme flexy Hitachi už několik let, měnily se jen přelámaný nebo dokurvený káble
Potřebopval jsem i střední velikost 150mm ( 125 malá, 230 moc velká ) tak jsem koupil za 1200 Hecht, je to na řezání výfuků,občas lem,práh...nedělám si iluze o desetileté výdrži, ale za ty peníze...
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

To je právě ono, poměr cena a výdrž. Pokud jednou za čas děláš třeba kousek podlahy a chceš to vymlátil el. kladivem, tak stačí ze supermarketu za 1500-2000kč...Ale pokud se tím živíš, tak klidně si vzít hypotéku, protože se to vyplatí...Mám bohatého kamaráda, který kupuje jen ty kvalitní výrobky a když vyjímečně si nějaký půjčím, tak se třeba divím, že mě maflík při řezání silné fošny TÁHNE ZA SEBOU..Až poté člověk ocení velkou cenu...A že kvalitní výrobky jsou pořád, je fakt...Samozřejmě jsou tací, jako můj známý u stavební firmy, že koupí levné rozbrusky /kolikrát i s ozubením z PVC/ a poškozené vyměňuje na záruku..Říká, mám těm pitomcům kupovat kvalitu, když z cizího krev neteče a stejně ji zkurví?Takhle je to levnější... :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Je to tak no,když si to živnostník koupi pro sebe a dělá s tím sám,je to ok a hlavně to nepůjčovat (rofl)
S těma firma je to těžký,90% jsou bezmoci,utavi to a pak budou picovat žes jim koupil krám...
Tuhle jsem jednoho viděl řezat diamantem zámkovou,ležel na tom celou vahou, kotouč fialovej a ještě křičel jed ty kurvo (rofl)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“