Škoda superb 2.0tdi bss vacka

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

pavska
Přispěvovatel
Příspěvky: 215
Registrován: 26 zář 2014, 22:24

Příspěvek od pavska »

Koukni se sem

https://dieselpower.cz/forum/viewtopic. ... c&start=30

Ano mohu potvrdit že vačka z druhošky nefunguje jak má, měl jsem možnost si pučit druhošku fungl novou vačku a druho origo jetou ale v top stavu. Výsledek byl ten že druhoška už měla míry jak moje sedřená vačka.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

jednou jsem dal na Galaxy 85kw taky nějakou repliku, myslím CamPro nebo co to bylo a ten motor sice jel,ale tak nějak to zakopávalo, třepalo se, druhou starší origo a dobrý...
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

Ti co píší že dali KolbenSchmidt a výsledek špatný, jsou si jisti, že šlo o díl od KolbenSchmidt a ne ET Engineteam? Tohle se často míchá jako jedna značka, to možná platilo před 10-15 lety, kdy tým ET distribuoval KS protože je KS zakládal a měl podíl, dnes po osamostatnění týmu ET už je vše jinak a ET bych si tedy nikdy nikam nedal ...
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Kolben občas kupujeme písty a v pohode
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

pavska píše:Koukni se sem

https://dieselpower.cz/forum/viewtopic. ... c&start=30

Ano mohu potvrdit že vačka z druhošky nefunguje jak má, měl jsem možnost si pučit druhošku fungl novou vačku a druho origo jetou ale v top stavu. Výsledek byl ten že druhoška už měla míry jak moje sedřená vačka.
Ano, ono vyrobit vačku byla vždy věda a dodnes v tom firmy plavou. A což firma, která chce ušetřit a vydělat....Měl jsem kdysi před sebou 3 vačky do BMW, starou - jetou, a 2 nové v replice a již opticky jsem byl zděšen..Majitel řekl, vyber si, já mu říkám ty si vyber a já ti ji tam dám, ale už tě nechci ani vidět, ani slyšet..Dal jsem tam tu hezčí v replice..Už jsme spolu nemluvili, ale možná je to tím, že to byl kabrouš, který stojí v garáži... :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Hlavně jsou to kolikrát slisovaný trubičky,pak se to pootočí a máš zadelano na maturitu
sharan933
Přispěvovatel
Příspěvky: 400
Registrován: 08 led 2008, 16:25
Bydliště: slovensko

Příspěvek od sharan933 »

skusal niekto vacku zn.INA
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Problém bude do BSS jetou slušnou sehnat myslím.
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“