t4 2,5 tdi 111kw nemá tah

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

pafka
Aktivista
Příspěvky: 3359
Registrován: 15 úno 2006, 22:40

Příspěvek od pafka »

tlaky jsou ok, není důvod rozdělávat motor, jestli to vůbec nekouří tak tam prostě jednotka dává málo nafty, a bez ropy není výkon, chtělo by nalogovat stejnou t4 a porovnat hodnoty
lesek
Přispěvovatel
Příspěvky: 676
Registrován: 01 črc 2007, 21:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od lesek »

mě to nekouří vůbec a nebo neznatelně (AXG)... výkon normální bez čipu. ale vídám je kouřit i dost
Skoda Octavia 1,9TDI, 96kW, ASZ__VW T4 Multivan 2,5TDI, 111kW, AXG__VW Caddy 2,0SDI, 51kW, BDJ__Skoda Fabia II combi 1,9TDI, 77kW, BSW
clovicek001
Sběrač informací
Příspěvky: 24
Registrován: 26 črc 2015, 20:14

Příspěvek od clovicek001 »

pafka píše:tlaky jsou ok, není důvod rozdělávat motor, jestli to vůbec nekouří tak tam prostě jednotka dává málo nafty, a bez ropy není výkon, chtělo by nalogovat stejnou t4 a porovnat hodnoty
tak trochu nemam možnost nalogovat jinou t4 , skusim nahrát video co to delá a přidám ho sem
lesek
Přispěvovatel
Příspěvky: 676
Registrován: 01 črc 2007, 21:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od lesek »

tak jedině z toho mého auta, ale nevím kdy se k tomu dostanu abych udělal log...
Skoda Octavia 1,9TDI, 96kW, ASZ__VW T4 Multivan 2,5TDI, 111kW, AXG__VW Caddy 2,0SDI, 51kW, BDJ__Skoda Fabia II combi 1,9TDI, 77kW, BSW
clovicek001
Sběrač informací
Příspěvky: 24
Registrován: 26 črc 2015, 20:14

Příspěvek od clovicek001 »

lesek píše:tak jedině z toho mého auta, ale nevím kdy se k tomu dostanu abych udělal log...
tak snad to stihneš než to rozeberu :D , ješte budu potrebovat někoho kdo tomu rozumí :Da porovná to
clovicek001
Sběrač informací
Příspěvky: 24
Registrován: 26 črc 2015, 20:14

Příspěvek od clovicek001 »

tak jsem se v tom zase hrabal , žádná změna , měřil jsem výkon 100koní
50 asi zdechlo , kdyby někdo vědel o motoru nebo pěkném autě (druhá řada s otočnyma sedačkam a 111kw ) tak koupim pozn musi jet :D
Brahos
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 05 led 2010, 18:35
Bydliště: Královehradecko

Příspěvek od Brahos »

Jak jsi cely ten problem s tim ze to nejelo,vyresil.Mam uplne stejny problem.Jako kdyby tam nesla nafta.Auto nekouri a nejede....
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Mě tohle dělala T4 1,9 TD, takže vše bylo snažší, ale nejdřív jsem vyřízl kat a auto omládlo, bohužel po nějaké době jízdy se výkon snižoval a pak jsem zjistil, že mi HBV postupně utahuje brzdy...Takže dodnes pečlivě sleduji, např. u semaforu,zda mi auto popojede, když povolím brzdu..Tady bych se věnoval předvstřiku , rozvodům a popustil bych čerpadlo..Chytá to na otočení i za tepla? . :)
nepropadat panice...
Brahos
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 05 led 2010, 18:35
Bydliště: Královehradecko

Příspěvek od Brahos »

Co si mam predstavit pod pojmem,popustit cerpadlo?Rozvody nastavene podle TDI grafu a zbytek na pravitko a znacku,nova vacka hydrostavy,byla sjeta a uz cvakaly.Podtlakove hadicky nove a vyrazeny egr a zaslepeny,brzdy jsou cajk,vim ze se tohle na transporterech deje....Byla spatna hadicka v jednotce,ta je vymnenena.Cele mi to prijde jak kdyz tam nejde nafta.Filtry jsou nove vsechny.Auto za jizdy temer nezakouri.A jinak chyta jak teply,tak studeny.
anydraj
Aktivista
Příspěvky: 1408
Registrován: 27 črc 2006, 07:05
Bydliště: Island

Příspěvek od anydraj »

Neco podobnyho jsem uz videl
Dve podlozky pod vstrikem.
Prvni zustala zapecena dole, a nekdo jeste
dal nove.Neuveritelne.
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“