SK -ČR

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Romek dobře, dnes jde o zisk, zisk je zákon jericho, jestli jsi ve své opilosti nesbystril, tak je 30 let kapitalismus kde nejde o nic než zisk, probud se z té diskotéky, jestli ve své naivite veris že treba usa nepoužívá metráky postřiku, tak je mi té líto. Dnes už nejsou ani normy na dusicnany v bramborech jako za těch zatracovanejch komousu, serou do všeho chemii a všichni obdivujou jablka velikosti melounuu,ale s jablkem to nemá nic spolecnyho víš ty nás politiku z usa
sCitem
Přispěvovatel
Příspěvky: 297
Registrován: 09 zář 2015, 08:15
Bydliště: Bílina

Příspěvek od sCitem »

Vždycky šlo jen o zisk a je úplně jedno jaký režim byl....a se Zemanem, od posledních voleb prezidenta je zde vidět že lidi změnu chtějí byť byl demokraticky zvolen a jinak se těším ...švestky se budou pálit už bez něj ;-)

Souhlasím s tím že dokud ti bývalí komunisté nevychcípají tak to tu bude tak jak to tu momentálně je...
O2 BXE 4x4, GTB 1756V
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Musíš počkat až ti začnou růst fousy a přestat čumět na ct 1 aby jsi věděl trochu o svete
sCitem
Přispěvovatel
Příspěvky: 297
Registrován: 09 zář 2015, 08:15
Bydliště: Bílina

Příspěvek od sCitem »

Myslím si že vousů mám dost a na ČT nekoukám ;-) nekoukám vůbec na televizi ;-) ale ty toho víš evidentně dost tak mě můžeš poučit :)
O2 BXE 4x4, GTB 1756V
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Včera jsem okolo 20. té hodiny šel jako téměř každý den se psy na procházku a připadal jsem si jako v Půlnočním království, kde se nesmí zpívat. Šel jsem po udusaném poli megatraktory za dotace z EU, okolo mne jen spálená kukuřice pro bioplynky , ale bylo neskutečné ticho/jen v dálce sem tam zařvalo auto-moto/..Ani hlásek nevydal žádný ptáček, ani myška nepřeběhla , psi lítali v kukuřici, ale už dávno vím, že nic nevyplaší, protože tam už nic dávno není..Všude jen mrtvo, jako po apokalypse, na člověka šel až stísněný pocit..Už i vlastovek je méně, a až poletí od nás zpět , tak jich ještě postřílí část idiotů v Itálii a Francii, aby si užil jejich jazýček...Ale asi to tak má být, velkou množinu čehůnů, často přisátých na stát zajímá jen jejich hypotéka, chtějí kvalitní silnice, aby včas ve svých kraksnách dojeli kam potřebují, do supermarketů a na dovolenou, kde si přírody na přeplněných plážích s plnými pupky užijí na "zasloužené dovolené"..A když jim dojdou prachy, tak odbory jim vymohou přidání platu..To, co se děje za humny je nezajímá, často posílají peníze do Afriky, kde černoušci vyrábějí nové a nové děti a pak, pokračují dál , za novým dobrodružstvým a děti bez živitelů umírají hlady...A i když odborníci varují, a již mají návod, jak věci změnit, nic se neděje, náš zemědělec má přírodu na háku, hlavně že to sype..Takže buďme v klidu, osud se naplní, a pak čehůni budou kvičet KDO ZA TO MŮŽE? Lidská blbost, v této kotlině je veelmi přemnožená... :(
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Tak něco udělej jericho, maš stejnou moc jako všichni, já stim taky nesouhlas, ale to lidí nezmenej, chapes???? Ty korporace jako třeba agrofert se té ptát nebudou, vylobujou si dotace a jedou, co jako děláš ty aby se to změnilo?? Jen tady bulis a hovno, ono z pozice radovoho bulika se toho moc změnit nedá, nezbývá než se přizpůsobit a čekat co bude, jestli maš návod co stim, tak šup sem sním, ale volit kalouska nikdy nebudu, to by bylo ještě neprší, sorry jako
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Tak něco udělej jericho, maš stejnou moc jako všichni, já stim taky nesouhlas, ale to lidí nezmenej, chapes???? Ty korporace jako třeba agrofert se té ptát nebudou, vylobujou si dotace a jedou, co jako děláš ty aby se to změnilo?? Jen tady bulis a hovno, ono z pozice radovoho bulika se toho moc změnit nedá, nezbývá než se přizpůsobit a čekat co bude, jestli maš návod co stim, tak šup sem sním, ale volit kalouska nikdy nebudu, to by bylo ještě neprší, sorry jako
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Máš částečně pravdu, ale jedna možnost tu je, stačí zauvažovat než skočíš na špek. copak je normální dát hlas ve volbách majiteli tak obrovské firmy, která žije právě z toho ŽE PŘÍRODU NESKUTEČNĚ PLUNDRUJE A NENÍ JIM NIC SVATÉ?Copak pustím k veslu majitele chemických továren , které chrlí právě tyto jedy a čím více tím lépe a k životu právě potřebují DOTACE A MOC , aby si upravili zákony k obrazu svému? Já vůbec nemám nic proti boháčům, to bych popíral princip kapitalismu , ale zajímá mne, v čem je dotyčný úspěšný.. A v tom je základ a moc drobného člověka, nepustit tyto lidi k veslu..Vymlouvat se na vše co se v okolí děje , takto, je vždy snadné..U nás na vývěsce visí už celé léto varování Hygienické stanice, že koupání je životu nebezpečné a je zakázáno.. Oni nenapíší, že v tom roli hrají právě tyto svinstva, ale jen ty hrozné sinice...a co jim pomáhá v rozkvětu? :(
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“