Tlakova mycka WAP jakou koupit

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Velký metař
Přispěvovatel
Příspěvky: 104
Registrován: 17 led 2017, 15:52
Bydliště: Jihlava

Tlakova mycka WAP jakou koupit

Příspěvek od Velký metař »

Kluci , prosim o radu na koupi wapky. Stara doslouzila , takze koukam po nove. Mam to jen pro sebe a v rodine, zejmena na myti aut, motoru , nekdy motorky a rad bych s tim i umyl mech a bordel ze zamkove dlazby, proste obcasne hobby vyuziti .
Zaroven ale pozaduji vykon, myci tlak min 100 bar a minimum oprav a reklamaci . Cenove cca 6000 - 7000,- kc , tudiz urcite ne baumaxove no name shity a podobne

Zatim mam vybrane tyto 3 favority, nejvic se mi libi ta Proteco . Velmi uvitam Vase rady a komentare k nim, ale prosim i doporucte klidne to co se Vam osvedcilo, predem dekuju :)


http://www.eshop-bosch.cz/vysokotlake-c ... -aqt-42-13

http://www.makita-eshop.cz/vyskotlake-c ... 20bar-370l

http://www.proteco-naradi.cz/proteco-vy ... 85116.html
O1 ASZ 96kw serie
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

Tak ti nevím... "wapku" mám nějakého Black and Decker, co jsem koupil ve výprodeji v Tescu :D A to, co požaduješ už dělá asi tři roky. Předtím jsem měl marketovku s pětiletou zárukou (Bauhaus?) a také OK. Po čtyřech letech odešla, tak jsem koupil tu v Tescu... pak vyřídili reklamaci novým kusem (po těch čtyřech letech), tak šla ta nová obratem do světa...
Zkušenost mám pak pouze s většimi stroji Karcher a Kranzle, ale to v úplně jiné třídě, než chceš kupovat (např. včetně naftového ohřevu apod.).
Pokud to mám vzít podle zkušeností se značkou (v tvém výběru) dle vrtaček, vrtacích kladiv atd, tak z těch tří funguje akorát Makita. Bosch je i v profi třídě hobby bláto, Proteco, Protool atd. jsou přebalené kdeco velmi rozdílné kvality (něco funguje, něco nikoli). Nicméně i od Makity jsme skončili u Hilti 8)
GIV Variant TDi ???kW
Pejcha
Přispěvovatel
Příspěvky: 216
Registrován: 11 říj 2010, 14:00
Bydliště: Liberecko

Příspěvek od Pejcha »

Mám doma Nilfisk ALTO C120.6-6 s příslušenstvím a super, jediné co jsem dokupoval bylo z Aliexpressu pěnič na mytí auta, jinak max. spokojenost.
Brácha má 125ku, ale moc ji nepoužívá, tak nedokážu podat reference, je jen o trochu výkonější.
VW Tiguan CityScape, 2.0TDI 130kw 4motion
VW Touran Cross (1T3), 2.0TDI 103kw
ExVW Polo Cross, 1.9tdi, 74kw a zatim serie
ExO1 COMBI ASV 81kw -> 105kw - Trysky PP502, EGR OFF, CHIP by DIESELPOWER, Brzdy ORS
ExVW Lupo 1.4TDI a uvidí se co s tím...
Uživatelský avatar
TDI tech
Aktivista
Příspěvky: 10231
Registrován: 16 říj 2007, 23:18

Příspěvek od TDI tech »

Pokial si ochotny zainvestovat do profi stroja, tak jednoznacne Kranzle. Pokial sa ostanes pohybovat v cenovej relacii 6 - 7 tisic , tak potom si kup hocijaku mrdku z e-shopu, nejaky cas vydrzi a potom kupis zas ;)
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

já mám Karcher K4 a spokojenost
dneska se dá koupit i Stihl za normální peníz, Makita nebo Nilfisk bude určo taky OK
ondra.p
Přispěvovatel
Příspěvky: 335
Registrován: 06 zář 2015, 10:33

Příspěvek od ondra.p »

Taky mám už několik let Nilfiska v ceně okolo 6000 a maká bez problému.
isazky
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 06 lis 2017, 14:36

Příspěvek od isazky »

Ahoj, nějaký tip vyloženě na WAPku na auto pro mytí tak 1x týdně přes jaro/léto?

Za mě se mi líbí tahle tahle od Karcheru nebo myslíte, že by stačila tahle Riwallka (Riwall PRO REPW 120 SET) za poloviční cenu?
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7509
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

stihl bude asi obecně fajn značka. poctivě udělané věci. stejně jako viking - lepší sekačka asi neexistuje
Uživatelský avatar
Gardner
Přispěvovatel
Příspěvky: 445
Registrován: 23 kvě 2011, 10:37

Příspěvek od Gardner »

Za mě Kranzle
A3 ASV 178kW GTD1752VRK
❤ CR 250 2001 43kW
maka123
Přispěvovatel
Příspěvky: 401
Registrován: 20 zář 2014, 07:27
Bydliště: okolí litomeric

Příspěvek od maka123 »

Kranzle!
balon
Přispěvovatel
Příspěvky: 107
Registrován: 13 led 2016, 07:35

Příspěvek od balon »

Ještě takovej poznatek. Nevím jestli to ty z toho tvého výběru mají, šel mi jen jeden odkaz na makitu a tam to nepsali. Chce to kovové čerpadlo, určitě to vydrží víc než nějakej plast. Ale zas v tvým rozmezí peněz už by to mohli mít. Já mám bosch už asi 5 let a furt chodí, ale používám jí malo
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“