ukrajinec koupě auta

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

ukrajinec koupě auta

Příspěvek od slovacek.milos »

kamarád ukrajinec přijel do CZ pracovat, má ofic pracovní povolení ale nemá trvalé bydliště v CR

potřebuje auto jak to má udělat???? dík moc


pro zajímavost před 18 ti lety jsem mu koupil žigula, na ukrajině byl odchycen, sebrali mu moje značky i papíry a dali mu ukrajinské když přijel tak jsem :o nechápal, za rok mu přiišel dopis že se má dostavit s autem na ukrajinu sebrali mu ukrajinské značky a dali moje, auto jsem odhlásil papíry ani značku neodevzdal a oleh tak jezdil až se auto rozpadlo :roll:
misocko
Přispěvovatel
Příspěvky: 440
Registrován: 21 črc 2012, 20:53
Bydliště: Hlohovec

Příspěvek od misocko »

neviem ako to je s UA ale ked som robil ja v CZ v case ked sme na to potrebovali pas a povolenie (asim 16 rokov spet), tak som len prisiel s nejakym potvrdenim z ubytovne (prechodny pobyt) a mal som auto na seba v CZ s CZ znackami (kupil som ho v CZ)
neskor som byval v podnajme a tiez nebol problem , len mi zas majitel dal nejake potvrdenie ze tam mozem mat prechodny pobyt. Cez cudzinecku policiu som samozrejme prechadzal pravidelne s pasom (nejake peciatky a tak)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="misocko"] co jsou moje zkušenosti tak bydlím na pomezí cz sk a cca deset let nejsou problémy, malý pohranicční styk se tak nějak přemrdá a je tu sposty aut trvale z sk a na sk z cz, řešení pobytu se vždy najde, fízlové to neřeší, ani já neřeším jsetli je někdo čech nebo slovák soused naproti je z blavy, vedle z modré, vedle z těšína a vedle z trnavy, po ulici běhají holky z pakistánu, matka z nitry

ted jsem se dověfděl pro YU že záleží co má v pase jestli červenou cedulku tak to nejde jestli je zelená ok
Hošík
Aktivista
Příspěvky: 1078
Registrován: 28 led 2008, 19:16
Bydliště: Královehradecko

Příspěvek od Hošík »

U nás máme cca deset Ukrajinců a všichni si koupili auto v ČR. Mají tady českou adresu, za kterou jim ručí firma a na tu adresu pobytu to auto je napsané ( pokud tady nedělá načerno a nemá bydliště ). Jeden z nich s autama dokonce kšeftuje a tahá je na Ukrajinu. Normálně přijde do bazaru, koupí jako běžný čech a přihlásí. Kdyby byl problém tak můžu na jednoho z nich poslat kontakt a domluvíte se s ním. Umí perfektně česky.
Pešek 307 HDI, Octavia II -největší sráč života
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

Hošík píše:U nás máme cca deset Ukrajinců a všichni si koupili auto v ČR. Mají tady českou adresu, za kterou jim ručí firma a na tu adresu pobytu to auto je napsané ( pokud tady nedělá načerno a nemá bydliště ). Jeden z nich s autama dokonce kšeftuje a tahá je na Ukrajinu. Normálně přijde do bazaru, koupí jako běžný čech a přihlásí. Kdyby byl problém tak můžu na jednoho z nich poslat kontakt a domluvíte se s ním. Umí perfektně česky.
napiš na sz to číslo díky moc

oleg je kamoš se kterým jsem se neviděl snad 18 let, a rád bych mu pomohl protože přijet sem z ukrajiny po tolika letech chápu že je z toho vyvalený a nechápe nic, dělá non stop včetně sobot nedělí a něco zjištovat je pro něj asi problém dík
Hošík
Aktivista
Příspěvky: 1078
Registrován: 28 led 2008, 19:16
Bydliště: Královehradecko

Příspěvek od Hošík »

Ok písnu mu a ozvu se. Chci aby o tom věděl než dám někomu jeho číslo.
Pešek 307 HDI, Octavia II -největší sráč života
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“