pojízdný zvedák

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

rubensis
Přispěvovatel
Příspěvky: 293
Registrován: 06 srp 2016, 19:43
Bydliště: Brněnsko

pojízdný zvedák

Příspěvek od rubensis »

chci si pořídit, nový pojízdný zvedák, původní je ko. máte nějaký typ, na kvalitní, odskoušený? :-) sem se unáhlil, dřív jsem psal, než se koukal. (LOL)
Naposledy upravil(a) rubensis dne 21 zář 2018, 18:53, celkem upraveno 1 x.
octavia combi 1.9tdi 81kw ASV Spider RS-egr.off,čip107kw/310Nm.oil catch tank, trippling on.
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Kouknu a vidim ne ?


8)
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Koukni do kelly je jich tam vagon, je to ale kolikrát docela darda.
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Prosimtě moc , nelez jim tam nebo to uplně krachne . (LOL)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Re: pojízdný zvedák

Příspěvek od jericho-3 »

rubensis píše:chci si pořídit, nový pojízdný zvedák, původní je ko. máte nějaký typ, na kvalitní, odskoušený? :-) sem se unáhlil, dřív jsem psal, než se koukal. (LOL)
Na univeru mají pojízdné zvedáky , které drží. Používám dlouhý a takový menší už mnoho let a šlapou výborně..A co mě na nich těší, že mají ovládání "tyčí" stejně jako kdysi , takže ovládání je výborné...Na nějaké levné sračky ve slevě bych nereflektoval.. :)
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

A6TDI píše:Prosimtě moc , nelez jim tam nebo to uplně krachne . (LOL)

Dělám jim tržbu kolem milionu ročně, je jasný, že na tebe nemám, ty jedeš v miliardách, jen to nějak není vidět ty tele (noteeth)
rubensis
Přispěvovatel
Příspěvky: 293
Registrován: 06 srp 2016, 19:43
Bydliště: Brněnsko

Re: pojízdný zvedák

Příspěvek od rubensis »

jericho-3 píše:
rubensis píše:chci si pořídit, nový pojízdný zvedák, původní je ko. máte nějaký typ, na kvalitní, odskoušený? :-) sem se unáhlil, dřív jsem psal, než se koukal. (LOL)
Na univeru mají pojízdné zvedáky , které drží. Používám dlouhý a takový menší už mnoho let a šlapou výborně..A co mě na nich těší, že mají ovládání "tyčí" stejně jako kdysi , takže ovládání je výborné...Na nějaké levné sračky ve slevě bych nereflektoval.. :)
právě, proto se ptám, koupil jsem krám v akci cca500kč, zvednu auto,( ještě dávám zichr), během chvíle zvedák volný. (LOL)http://eshop.levior.cz/cs/sortiment/hyd ... -359mm-box tenhle?
Naposledy upravil(a) rubensis dne 22 zář 2018, 15:49, celkem upraveno 1 x.
octavia combi 1.9tdi 81kw ASV Spider RS-egr.off,čip107kw/310Nm.oil catch tank, trippling on.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ten za 500 je malý a je to sráč. Řekl bych, že je lepší ten větší , bytelnější a pro opraváře. Ty různé hobby jsou k ničemu..Vezmi si katalog a posuď , který se ti hodí, často je na "celý život".. :)
P.S. já ten za 500/mě stál 600/ jsem koupil po revoluci , ale to asi nebyla čína, neustále byl v permanenci, přetěžoval jsem ho, ale má malou základnu a převrací se, nehledě na to, že čas od času je třeba vyměnit malou gumičku na pístku zvedání, kterou jsem bohužel už poté nemohl sehnat, tak jsem musel vždy něco upravit. Mám ho dodnes také proto, když potřebuji nadzvednout motor za "vanu", když dělám rozvody a ten větší tam překáží...Ale to byla ještě kvalita... :)
nepropadat panice...
rubensis
Přispěvovatel
Příspěvky: 293
Registrován: 06 srp 2016, 19:43
Bydliště: Brněnsko

Příspěvek od rubensis »

jericho-3 píše:Ten za 500 je malý a je to sráč. Řekl bych, že je lepší ten větší , bytelnější a pro opraváře. Ty různé hobby jsou k ničemu..Vezmi si katalog a posuď , který se ti hodí, často je na "celý život".. :)
P.S. já ten za 500/mě stál 600/ jsem koupil po revoluci , ale to asi nebyla čína, neustále byl v permanenci, přetěžoval jsem ho, ale má malou základnu a převrací se, nehledě na to, že čas od času je třeba vyměnit malou gumičku na pístku zvedání, kterou jsem bohužel už poté nemohl sehnat, tak jsem musel vždy něco upravit. Mám ho dodnes také proto, když potřebuji nadzvednout motor za "vanu", když dělám rozvody a ten větší tam překáží...Ale to byla ještě kvalita... :)
potřebuji, abych zvedl celou stranu, ten3t to dá ne? :-)
octavia combi 1.9tdi 81kw ASV Spider RS-egr.off,čip107kw/310Nm.oil catch tank, trippling on.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ten jo, pokud to nebude BVP.. :)
nepropadat panice...
rubensis
Přispěvovatel
Příspěvky: 293
Registrován: 06 srp 2016, 19:43
Bydliště: Brněnsko

Příspěvek od rubensis »

jericho-3 píše:Ten jo, pokud to nebude BVP.. :)
Dík, na auto v podpisu. ;)
octavia combi 1.9tdi 81kw ASV Spider RS-egr.off,čip107kw/310Nm.oil catch tank, trippling on.
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4188
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Re: pojízdný zvedák

Příspěvek od Jarda S. »

rubensis píše: právě, proto se ptám, koupil jsem krám v akci cca500kč, zvednu auto,( ještě dávám zichr), během chvíle zvedák volný.
já koupil před lety v OBI šedivej pojízdnej a kdybych si ho blbec nezkurvil (ujelo mi na něm nezabržděný auto a zkřivil se) po kombinaci s jiným (vadná hydro) funguje dodnes, auto udrží klidně den nahoře
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
rubensis
Přispěvovatel
Příspěvky: 293
Registrován: 06 srp 2016, 19:43
Bydliště: Brněnsko

Re: pojízdný zvedák

Příspěvek od rubensis »

Jarda S. píše:
rubensis píše: právě, proto se ptám, koupil jsem krám v akci cca500kč, zvednu auto,( ještě dávám zichr), během chvíle zvedák volný.
já koupil před lety v OBI šedivej pojízdnej a kdybych si ho blbec nezkurvil (ujelo mi na něm nezabržděný auto a zkřivil se) po kombinaci s jiným (vadná hydro) funguje dodnes, auto udrží klidně den nahoře
a zvedl celou stranu, nebo jen jedno kolo? :?
octavia combi 1.9tdi 81kw ASV Spider RS-egr.off,čip107kw/310Nm.oil catch tank, trippling on.
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4188
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

je relativně nízkej, ale nikdy jsem neměl potřebu to zvedat najednou vždycky jsem zvednul a podložil předek a pak zvedal zadek (hm)
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
rubensis
Přispěvovatel
Příspěvky: 293
Registrován: 06 srp 2016, 19:43
Bydliště: Brněnsko

Příspěvek od rubensis »

ok. dík.
octavia combi 1.9tdi 81kw ASV Spider RS-egr.off,čip107kw/310Nm.oil catch tank, trippling on.
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“