Webasto, bufika, eberspacher O1

Shaníte něco? Podejte si zde inzerát.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
PeITeeR
Přispěvovatel
Příspěvky: 125
Registrován: 15 zář 2014, 00:53
Bydliště: Tachau

Webasto, bufika, eberspacher O1

Příspěvek od PeITeeR »

Cus,
poptavam bufika na Octavia 1, nejlip vcetne montaze, zapadni cechy.
O1AsvChipKw?KatOffEgrOffPukTT312mmKN+Nuda
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

mám celou novou origo sadu Eberspacher ze Škodovky pro montáž do O1, i se spínacíma hodinama. je to na benzín, ale poběží i na naftu. i s nimihodinama. 19500,- (měl jsem do svého, ale už nepoužiju... 7 let jsem neměl čas to namontovat )

nebo pak jeté Webasto DW50.... 6000,-
PeITeeR
Přispěvovatel
Příspěvky: 125
Registrován: 15 zář 2014, 00:53
Bydliště: Tachau

Příspěvek od PeITeeR »

Diky za nabidku, hledam spis neco za 5k plus montaz no.
Tak psal jsem sz. Diky.
O1AsvChipKw?KatOffEgrOffPukTT312mmKN+Nuda
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

Taky bych měl jeden komplet ale za 5 ani náhodou. ..
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8929
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Mnoooo za 5 K tam dáš něco co ti do měsíce zezere baterku tak dáš novou pak budeš řešit padání nafty,špatný starty,pak bude po zimě nasranej utracenejch 8-12 pak budeš šetřit čekat před zimou začneš řešit 4-8 stejně nepřeje jak by jsi chtěl chytne jen někdy a nevíš proč další baterka za víš ze je potřeba dat větší umře alternátor investice 4-8 je po zimě no a na třetí zimu pochopíš ze když to dáš firmě daji novy cca 20 ze když to uděláš na začátku tak usetris. ( vynechal jsem záměrně ještě výměny komor,snímačů,jednotek a nadávky se stálým sundavanim nárazníku) mám to za sebou a asi už nikdy víc.

Novy a hotovo. Teď aby někdo neoponoval ze viděl můj inz tak to uvedu na přesný účel tak já shanim starší do A6 C5 jen kvůli dílům a elektrice. Topení,vyfuck,saní dam novy. To co koupím s tímto prodam dal jako Holý.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Odpovědět

Zpět na „Koupím“