peugeot 407 hdi problem s aditivy

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
oregan
Přispěvovatel
Příspěvky: 959
Registrován: 12 zář 2016, 05:09

peugeot 407 hdi problem s aditivy

Příspěvek od oregan »

Ahoj mam u sebe peugeota 407 2.0HDI RHR, mel zaneseny fap,dal se novy ale jeste pise trvale tyto hlasky:

P1435 aditivni system hodnota prijata siti Can je nespravna

P1445 system aditiv prilis velke mnozstvi

tyto dve zavady jsou trvaly. Zjistil jsem ze aditiva byly prazdny,doplnil jsem,udelal jsem reset,ten neprobehl a pise trvale hlasky. Odchazi nadrzky a nebo nekde hledat kabelaz?
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

muže byt i nádžka a stojí myslím 25tis....
oregan
Přispěvovatel
Příspěvky: 959
Registrován: 12 zář 2016, 05:09

Příspěvek od oregan »

roman1648 píše:muže byt i nádžka a stojí myslím 25tis....
muze se dat z vrakace?
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Jojo urcite kdo by to kupoval za tu cenu...
jozef9
Přispěvovatel
Příspěvky: 845
Registrován: 24 bře 2016, 10:51
Odpovědi: 1

Příspěvek od jozef9 »

Skôr by som tam videl problém, že ti neprebehol správne reset, alebo si dal nesprávne množstvo. (Robil si to predpokladám Diagboxom). Ak sa nemýlim, nádržka ani nemá RJ a množstvo si prepočítava auto podľa počtu natankovania pohonných látok. V nádržke by mal byť len motorček, ktorý vieš odskúšať Diagboxom, alebo privedieš + - naň a budeš počuť cvakanie, v tom prípade je nádržka v poriadku. Ak sa dobre pamätám, na jednom mieste sa zadáva 0 a potom ďalšia hodnota podľa tabulky, čo ti vyskočí. Momentálne mám padnutý HW Diagboxu, neviem to pozrieť. Prípadne daj fotky, ako to robíš a poradia aj ostatný.
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

Chce to reset Dpf.Pravděpodobně je to chyba příliš velké množství aditiva vstříknutého do dpf.V bloku hodnot je udaný množství vstřiknutého aditiva do filtru hranice je někde kolem 70gr pak se musí resetnout.Pro reset ADDGO na satacen musíš mít funkční zátku nádrže.
Odpovědět

Zpět na „Peugeot“