pojem zadarmo a dotace..

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

To jo, jenže MX5 není to očem se dnes všude mluví jako o japonci nové generace, je to jako OI TDI vs T5 2,5TDI, prostě ještě starej japonec, dnes je i japonec sračka
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Přitom Mazda jde opačnou cestou než ostatní, co přeplňují pionýry a klidně se dá do atmosféry benzinové 2,5 ccm a mají spotřebu jako ty vyhoněné pincky. A splňují kouřivost..Ale je to už stejně fuk, jde to tak rychle, že elektromobily vás neminou, dřív pomlouvali a smáli se Tesle a jejímu konstruktérovi a dnes opičky do toho jdou naplno..Vývoj postupuje neochvějně a autobus ujede 500km a přes noc má natankováno , atd. atd. Já dožiji na staré technice, protože když bylo před 20 lety dobré auto, bude pro mne dobré i teď , zacouvat snad ještě dokážu a pohodlí nepotřebuji... :)
P.S. a možná se budu často otřásat smíchy, při zážitcích v provozu ,než mi vezmou papíry při kontrole u doktora díky věku...
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Ještě se dožiješ jericho neboj, máš tuhej kořínek myslím
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

fekálek píše:Ještě se dožiješ jericho neboj, máš tuhej kořínek myslím
možno sa aj ty dožiješ že si kúpiš fiata :D
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Tak tím jsem si jist, že nééé :D I moje kolo je spolehlivější
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Já až mi tohle lehne, půjdu do třídveřového Stila . Je docela koukatelné proti novodobým příšerám ..to ještě koncern si udržuje určitou střízlivost, ale kolikrát nechápu, co vše si jsou lidé schopni koupit a dívat se na to..Přijdeš do garáže , koukneš a už jsi nasranej. I kdyby to jezdilo za litr na sto, a najelo to mega, nesmělo by mě to přes práh a moje žena je na tohle velmi háklivá..Když jela mou ARomeo 90, kterou dělal Bertone, tak povídá, jízda bezva, ale musí se jí chtít/měl jsme problém se stříkačkou, byla plná nádrž vody, když jsem ji koupil./A když jdu k autu a moc se na něho nedivám, a když vylezu z auta, rychle zmizím, aby mě s ním nespojovali.Dost mě s tím prudila, ale co se dalo dělat... :)
nepropadat panice...
Domecek
Aktivista
Příspěvky: 1162
Registrován: 23 úno 2014, 19:45
Bydliště: kousek od prahy

Příspěvek od Domecek »

Stilo nebrat
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Domecek píše:Stilo nebrat
Proc ne? Jericho ma uz decka odrostle a o vikendoch sa nudi tak moze opravovat stilo. Potom ma moc casu a pise tady romany tak nech si ho kludne kupi :D (rofl)
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

ROMEK píše:
Domecek píše:Stilo nebrat
Proc ne? Jericho ma uz decka odrostle a o vikendoch sa nudi tak moze opravovat stilo. Potom ma moc casu a pise tady romany tak nech si ho kludne kupi :D (rofl)
To zní dost rozumně (noteeth)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Romek na to káp.Už dávno jedu na volnoběh, a jen kecám.. :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

jericho-3 píše:autobus ujede 500km a přes noc má natankováno
500 km ujede za 5-7 hodin, co bude delat dale? K nicemu! Bud bude mit vetsi najezd nebo bude mozne "dotankovat" behem hodiny maximalne a nebo budou mit vymenitelne akumulatory v ramci maximalne 5 minut - jine cesty nevidim.

Ostatne, takto fungovala jiz Skoda roku 1944. Takze zadne kopirovani Tesly apod. co jsi kde plkal.

A Jericho, znovu: neco k tematu bys nemel? Plkat muzes zde (pokud se to tyka politiky) a nebo zde (pokud se jedna o tvuj klasicky mlejnek).
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ať se protestuje jak chce, přijde to. Jsou oblasti, kam jiný autobus nepustí a linka je dlouhá tak, že to stačí..A u lidí je to obdoba, ne všichni od rána přejedou republiku, jedou třeba jen do práce 25km a zpět. Jen si spočítej, kolik času lidé stráví v kolonách? K čemu je jim dvouturbová obluda, stačí jim elektrická Multicar s velkou dotykovou obrazovkou před nimi a miliony možností funkcí, aby se zabavili.. Některé modely umějí už i automatická selfíčka, aby mohli průběžně posílat kámošům a mamince, jak se právě mají.Dotyk je potřebný a nové vynálezy umožňují aspoň ten.. :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Tak ja to bral jako nejaky linkovy nebo dalkovy autobus, ne autobus pro osobni potrebu nebo skolni.

Mluvil jsem o vydelecnem autobusu, urcenym pro opravdu hromadnou prepravu. Mam dojem, ze vozidla nemecke posty jsou elektricka a funguje to stejne jako jsem popsal: kdyz jim dochazi stava tak zajedou do depa, tam jim vymenej akupack a jedou dal.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“