Opel Vectra c 3.0cdti 1.9 cdti... ?

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Superb2.5TDI
Přispěvovatel
Příspěvky: 371
Registrován: 02 pro 2012, 11:33

Opel Vectra c 3.0cdti 1.9 cdti... ?

Příspěvek od Superb2.5TDI »

Ahojte potrebujem nejaké druhé autíčko do domácnosti ... vždy sa mi páčil opel vectra c a ešte aj ospojlerovaný GTS ... viete mi poradiť ktorý je motor najlepší 2.2 diesel určite nie ... lebo viem ze tento je neskutočná sračka ale čo ostatné ?? a ako sa v tom správa automat ? je to drahé na údržbu?? Ďakujem za každú radu
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8926
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Vectra C je pokladnička. Vyber si něco jiné.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Superb2.5TDI
Přispěvovatel
Příspěvky: 371
Registrován: 02 pro 2012, 11:33

Příspěvek od Superb2.5TDI »

tak mám možnosť kúpiť od kamaráta mechanika vyservisovanú vectru 1.9cdti od prvého majiteľa nová spojka rozvody diagnostika bez závad auto štartuje na brnk výkon má ..... tak neviem teraz mám to za dobrý peniaz ... a plus má to full výbavu
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

1.9cdti by som sa nebál
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8926
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

No 1,9 vcelku funguje je to ital ( 1,9jtd) a některý jsou dokonce origo bez DPF ale jen malý kombi má DPF vždy. (3.0 isuzu super pozitkarskej ale 2,5tdi V6 v kombinaci s allroadem bude na servis stát méně) No ale ta elektroinstalace v nich ............. stárne to. Vyhlášené CIM moduly a zadní el centra, komunikační chyby který pak vybiji baterku. No potom neméně slavné poruchovosti převodovky M32 a ještě jedné ale nemůžu si vzpomenout teď na kódové značení. Ty auta jsou proste jedny z nejhorších od oplu.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Pavel Brno
Přispěvovatel
Příspěvky: 75
Registrován: 22 čer 2006, 08:47

Příspěvek od Pavel Brno »

My vectru C 1.9 meli, vlastne jeste mame a je to temer neznicitelny auto. Najeto pres 300tis, udrzba jen spotrebak. Ted uz to blbe chyta patrne kvuli protekajicimu vstriku a jsou vymackany silentbloky v zadnich ramenach takze jsou zadni kola do A. Jinak furt jede, nemuzu rict nic negativniho. Jeste jednu 1.9 servisuju kamosovi a tam se obcas ozve DPF jinak taky ok.
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8926
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

kamaráde 300 tis km už má dnes snad každá vectra C spíše mnohem více no oplu servisuju spousty a C je jednoznačně jedno z nejhorších moderních co vytvořili sám jsem to také měl jezdí to funguje to ale když se to sere stojí to dost no a tomu že dnes nějaká 2006 bude mít "jen" 300 nevěřím jelikož s cca 200 šla po 5letech z německa sem.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
arlie
Přispěvovatel
Příspěvky: 703
Registrován: 01 led 2011, 21:08
Bydliště: Hnátnice

Příspěvek od arlie »

Já jsem vectru c měl a občas přemýšlím, jestli ji nepořídit jako druhé auto místo Peugeota (hroznej pekáč).
Vyhni se 3.0cdti a jdi do 1.9cdti. Ty jsou dvě verze 88 a 110kW.
Obojí bude chtít nějaký servis, ale díly nejsou drahé. Já měl 110kW a preventivně jsem po koupi měnil rozvody a vířivé klapky.

Asi bych doporučil tu 88kW a nebudeš muset řešit klapky.
Audi A6 Avant 3.0 tdi ASB
Superb2.5TDI
Přispěvovatel
Příspěvky: 371
Registrován: 02 pro 2012, 11:33

Příspěvek od Superb2.5TDI »

Tak ja som kúpil 110 kw ma najazdené originál 300 000 auto je po servise nové rozvody spojka oleje takže malo by to jazdiť... je to po prvom majiteľovy. A má to aj servisku.
Odpovědět

Zpět na „Opel“