Palivové dřevo

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

balon
Přispěvovatel
Příspěvky: 107
Registrován: 13 led 2016, 07:35

Příspěvek od balon »

A já schaněl kde co a nemoch a nemůžu nic sehnat za levno nebo normální cenu. A vy to tady nabízíte za odvoz. To bych bral, co bych dokázal.
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

OT: jak ste na tem na zahrade s ovocnyma stromama? U nas poslednu dobu vubec neprsi a aj stare stromy zacali presychat. Na jaro mozem tak 4ks vyrezat
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Strasne sucho je aj tu ja som svokre orezaval 30 velkych stromov a uz su aj stare.
BMW 330 ix
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8914
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Velká zahrada u rodičů mi taky trochu pomira i když jsem se snažil zalivat 3 shodim. U sebe na zahradecce mám jen okrasný a furt jsme zalivali tak tam OK.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
tempest
Přispěvovatel
Příspěvky: 251
Registrován: 18 říj 2009, 13:27

Příspěvek od tempest »

Nabízím skládaný metr na samovýrobu za 159Kč v okrese KM, ale jak má někdo podepsat smlouvu a začít těžit, tak začnou cukat. Dokonce dojel jeden "podnikatel", že vše bere, nakonec jsem zjistil, že za tímto člověkem stojí pár pohřbených s.r.o. A hnědočechům se taky moc nelíbilo, že za dřevo se platí. Řekl bych, že kolem dřeva se kolikrát motá sorta lidí, jako bazaristi.
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3450
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od Tomas6 »

No sucho strašné. Zhynula mi perfektní třešeň. Lepší třešně jsem nikdy neměl, no v zimě půjde k zemi. Trnky ty schnou jedna za druhou. Jabloně zatím zdá se přežily. Ale zato tráva na loukách je tragédie. co jsem v červenci pokosil tak už neobrostlo. Snad jen pasínky co mám mezi lesama, na těch něco málo rostlo. Teď bojuju s tím abych zvířata udržel co nejdýl venku. Protože začít krmit teď tak v únoru nebude jim co dát. Tak hradím i tam kde jsem nikdy nepásl.
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

WOB píše:Já bych potřeboval pokácet agáty, 3x 20m stromy s obvodem 117cm ve 130cmvýšce nad terénem, ale nikdo nechce. Dřevo si vezmou, ale lidi na pokácení nejsou.
Delas si srandu? Akatove drevo je skvele a davat ho zdarma muze opravdu jen omezenec (zvlaste takto vzrostle).

Ohledne sucha: panove, jak jsem jiz psal, vyvrtejte poradny vrty, dokud nam to EU nezakaze! Alespon 30 metru, at vam to alespon trochu vydrzi. Lepsi investice se jen tak z dlouhodobeho hlediska asi co se zahradniceni tyce nevyplati.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Tomas6 píše:No sucho strašné. Zhynula mi perfektní třešeň. Lepší třešně jsem nikdy neměl, no v zimě půjde k zemi. Trnky ty schnou jedna za druhou. Jabloně zatím zdá se přežily. Ale zato tráva na loukách je tragédie. co jsem v červenci pokosil tak už neobrostlo. Snad jen pasínky co mám mezi lesama, na těch něco málo rostlo. Teď bojuju s tím abych zvířata udržel co nejdýl venku. Protože začít krmit teď tak v únoru nebude jim co dát. Tak hradím i tam kde jsem nikdy nepásl.
A co chovas kolko mas toho?
BMW 330 ix
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3450
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od Tomas6 »

Málo, dělám to při práci a spíš abych nenechal zaplevelit svoje pozemky. Mám 40 bahnic, 3 berany a samozřejmě přes sezonu jehňata. Žádná velká farma, nicméně to sucho mi dalo letos zabrat víc jak kolegovi který 300 ks a 200 ha...
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Staci je dobre ked sa to spasie tie pasienky.
BMW 330 ix
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“