diagbox

diskutujte o diagnostických prostředcích pro různé značky vozidel

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
balon
Přispěvovatel
Příspěvky: 107
Registrován: 13 led 2016, 07:35

diagbox

Příspěvek od balon »

Čus lidi, potřeboval bych poradit, uplně nejlepší by bylo, kdyby byl někdo z okolí KH, nebo bych i dojel já. Na notasu mám win xp, zkoušel sem sp2 i sp3, pokaždé stejné. I různě verze diagboxu a ovladače na kabel. Ale abych se dostal k podstatě věci, program funguje vždy, normálně pustím, vyberu auto atd. ale pak to napíše připojit VCI zařízení, nebo tak nějak a když připojím kabel, tak se nic neděje. Interface chacker píše INIT KO. A mě zajímá, jestli dělám něco špatně já, nebo je špatnej kabel.
balon
Přispěvovatel
Příspěvky: 107
Registrován: 13 led 2016, 07:35

Příspěvek od balon »

Nemá někdo v okolí KH klidně i dál, neni problém dojet, doma diagbox v počítači, abych si jen vyzkoušel můj kabel u někoho jinýho? Já si s tim doma nevim rady a nikoho neznám. Mě jde o to, jestli je blbej kabel, nebo dělám něco blbě v počítači
jozef9
Přispěvovatel
Příspěvky: 845
Registrován: 24 bře 2016, 10:51
Odpovědi: 1

Příspěvek od jozef9 »

Keď pripojíš kábel, počítač by mal rozpoznať nové zariadenie a mal by si ho vidieť aj v správcovi zariadenia, deje sa tak? Po pripojení kábla by Ti na HW mala zelená kontrolka 3x zablikať a potom by mala ostať svietiť, robí to tak?
balon
Přispěvovatel
Příspěvky: 107
Registrován: 13 led 2016, 07:35

Příspěvek od balon »

Kabel vidim. Jestli myslíš kontrolku na kabelu, když ho připojím jen k počítači, tak blikne a pak už nesvítí. Ale kolikrát blikne nevim.
roman
Přispěvovatel
Příspěvky: 520
Registrován: 26 led 2006, 08:23

Příspěvek od roman »

balon píše:Kabel vidim. Jestli myslíš kontrolku na kabelu, když ho připojím jen k počítači, tak blikne a pak už nesvítí. Ale kolikrát blikne nevim.
Kontrolka po připojení musí svítit, pak zablikat a zůstat svítit. Jestli po zablikání nesvítí je asi problém v kabelu. Taky jsem s tím bojoval, někdy svítil někdy ne, zkusil jsem i přeinstalovat program a nakonec jsem koupil jiný kabel a bylo po problému.

Roman
balon
Přispěvovatel
Příspěvky: 107
Registrován: 13 led 2016, 07:35

Příspěvek od balon »

Aha, tak to se schválně na to blikání mrknu ještě jednou. Proto by bylo nejlepší, zkusit to u někoho komu to chodí.
Odpovědět

Zpět na „Autodiagnostika - Software - Elektro svět“