Vstřiky AXR

VW/Audi/Škoda/Seat - zvyšování výkonu (především TDI motory)

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
golfis
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 22 říj 2018, 20:47
Bydliště: Přerov

Vstřiky AXR

Příspěvek od golfis »

Mám Golfa AXR, čip od ABT, již jsem tak koupil, dle tp 92 KW, já jsem udělal EGR OFF, při výměně spojky jsem zjistil, že tam je kompletní spojka Sachs performance.Základ tedy asi dobrý. Bohužel nyní začínají asi zlobit vstřiky a než je pošlu na diagnostiku, tak mi vrtá v hlavě. Pokud by byly špatné, má smysl řešit jejich náhradu např za ty z verze 96 kw, nebo nějaké jiné vhodné? Na autě je asi ještě originální turbo (280 tkm najeto), pokud by Turbo časem odešlo uvažuju o hybridu např TSA 180(165) a podobně.

Ptám se tedy, má smysl v rámci údržby řešit rovnou náhradu za jiné lepší a nebo jsou ty seriové dostatečné, případně zda řešit něco od Fratelli Bosio.

Výkon mi zatím stačí, ale takové to věčné, mohlo by to jet lépe...

Poraďte, má cenu řešit ty lepší vstřiky?

Díky
Naposledy upravil(a) golfis dne 24 říj 2018, 16:17, celkem upraveno 3 x.
Golf 4 TDI AXR, soft ABT 92 kw, EGR OFF, spojkový set sachs Performence
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Paklize budou vstriky v poradku, nech to vycistit a osadit novymi tryskami , udelas servis a nemusis resit jine vstrikovace (chapej vylitane ARL apod.).

Paklize bys chtel vetsi vykon (nutno upravit SW) pak dej tyto.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7509
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

jak se projevuji ty vstriky?
golfis
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 22 říj 2018, 20:47
Bydliště: Přerov

Příspěvek od golfis »

Vici píše:jak se projevuji ty vstriky?
Začlo to nepravidelný volnoběhem a nyní to začalo v tahu vynechavat. Cim vyšší otáčky, tak je to horší. Nesvítí zadna kontrolka, ale jede to hůře a hlavně jakoby vynechava válec. Přirovnal bych to u benzínu ke špatné civce zapalování. Tak mam podezření právě na nejaky vstřik.
Golf 4 TDI AXR, soft ABT 92 kw, EGR OFF, spojkový set sachs Performence
golfis
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 22 říj 2018, 20:47
Bydliště: Přerov

Příspěvek od golfis »

Forest píše:Paklize budou vstriky v poradku, nech to vycistit a osadit novymi tryskami , udelas servis a nemusis resit jine vstrikovace (chapej vylitane ARL apod.).

Paklize bys chtel vetsi vykon (nutno upravit SW) pak dej tyto.
Pokud osadim tu moji 74 vstřiky 1043 obyč, mohu čekat nějaké navyseni kw bez další úpravy sw? V případě verze power+, tak ta ma smysl až pro další úpravy a nebo ma smysl je dát a přinesou větší potencional?

Pokud chápu dobře, budou stačit i ty obyč 1043 i na turbo tsa 180? A pokud bych dal turbo tsa 180, co ještě v rámci motoru nutno vyřešit?

Diky
Golf 4 TDI AXR, soft ABT 92 kw, EGR OFF, spojkový set sachs Performence
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

1) potencial, ne potencional (neurazej se, mysleno v dobrem)
2) k tryskam mas popisek
3) pokud budes brat TSA, kontaktuj sveho turbare a chiptunera a domluv se s nimi, oni ti daji doporuceni

Hlavne to nenech ladit nejakeho packala - ve vlastnim zajmu vyber nekoho kvalitniho, ktery ma za sebou hodne uspesnych realizaci.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7509
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

ty problemy muze klidne delat jen konektor na vstriku nebo kabelaz k nemu. klasicky problem.
Uživatelský avatar
DIESELPOWER office
uživatel
Příspěvky: 672
Registrován: 18 říj 2012, 20:23
Bydliště: office
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DIESELPOWER office »

Dobrý den,

můžete se k nám objednat s vozem na diagnostiku, zdrojem problému nemusí být nutně vstřikovače, objednat se můžete zde.: http://www.dp-race.com/kontakty/
Máme i vlastní dieselservis, takže problém můžeme vyřešit komplexně.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Zvyšování výkonu VW group (DIESEL)“