tyčky stabilizátoru značka ?

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
cipisek32
Přispěvovatel
Příspěvky: 208
Registrován: 11 srp 2007, 17:27

tyčky stabilizátoru značka ?

Příspěvek od cipisek32 »

Na Fabii potřebuji vyměnit tyčky stab. ale který tam mám dát co se týče kvality ? Febi , Swag , Delphi , LEMFÖRDER ?
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32865
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: tyčky stabilizátoru značka ?

Příspěvek od slovacek.milos »

cipisek32 píše:Na Fabii potřebuji vyměnit tyčky stab. ale který tam mám dát co se týče kvality ? Febi , Swag , Delphi , LEMFÖRDER ?

třeba febi tam nehoří výměna je snadná miloš
cipisek32
Přispěvovatel
Příspěvky: 208
Registrován: 11 srp 2007, 17:27

Příspěvek od cipisek32 »

tak jo dík
Johny_RS
Přispěvovatel
Příspěvky: 724
Registrován: 09 dub 2010, 22:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny_RS »

Febi je prvovýroba,ale nemam dobre skusenosti s touto značkou.Kupoval som čapy prednych ramien a po 500km klepu tak isto ako tie stare :( Ale swag je dobra kvalita a stredna cena.LEMFÖRDER je tiež dobrá kvalita ale kapanek drahšie.Ja osobne by som išiel do Swag,stredna dobra cesta ;) A Delphi nekupuj,od tejto značky ma veľa automechanikov odhovaralo,to radšej Febi prvovýrobu :D
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32865
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

Johny_RS píše:Febi je prvovýroba,ale nemam dobre skusenosti s touto značkou.Kupoval som čapy prednych ramien a po 500km klepu tak isto ako tie stare :( Ale swag je dobra kvalita a stredna cena.LEMFÖRDER je tiež dobrá kvalita ale kapanek drahšie.Ja osobne by som išiel do Swag,stredna dobra cesta ;) A Delphi nekupuj,od tejto značky ma veľa automechanikov odhovaralo,to radšej Febi prvovýrobu :D
mně febi fachá ono si dej bacha od koho bereš, jsou firmy od kterých nemakají ani orginální díly,
Johny_RS
Přispěvovatel
Příspěvky: 724
Registrován: 09 dub 2010, 22:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny_RS »

slovacek.milos píše:
Johny_RS píše:Febi je prvovýroba,ale nemam dobre skusenosti s touto značkou.Kupoval som čapy prednych ramien a po 500km klepu tak isto ako tie stare :( Ale swag je dobra kvalita a stredna cena.LEMFÖRDER je tiež dobrá kvalita ale kapanek drahšie.Ja osobne by som išiel do Swag,stredna dobra cesta ;) A Delphi nekupuj,od tejto značky ma veľa automechanikov odhovaralo,to radšej Febi prvovýrobu :D
mně febi fachá ono si dej bacha od koho bereš, jsou firmy od kterých nemakají ani orginální díly,
Praveže som si aj ja myslel,prvovýroba resp.nemci kvalita materialu,čosi to požije.Ako neodsudzujem tu značku,len ako ty hovoriš nie vždy Febi je Febi ;) Ale vymenil som čapy a po 500km klepu ako tie stare.Inač som to kupoval v jednej firme čo sa živi predajom org.dielov na Škodovku.Som im pisal,a odpisali že mi to vyreklamuju,lenže ked ich vymenim za nove tak znova geometria :x
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32865
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

co mám zrovna případ na zvedáku, tak jsem tam před 3OOOO km dal nové řízení zabalené origo škoda, čepy nemely znak das ale znak škoda,

za 6OOO km čepy totál KO vymlácené, táhla OK, dal jsem ty nejlevnější starline, jdou ztuha a pozoruhodně drží i prachovky, byly to ty se zárukou tři roky

felda lítá hodně po tankodrommu D1 a až čepyodejdou dám vědět miloš
Johny_RS
Přispěvovatel
Příspěvky: 724
Registrován: 09 dub 2010, 22:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny_RS »

No ale tie čapy čo som ja kupoval,tak boli zabalene v červenej krabičke a po nej Febi.Tak hadam to boli Febi. :D
theeo
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 23 srp 2017, 22:53

Příspěvek od theeo »

FEBI tyčky z auto kelly 3 roky a 20 tis km . Vyrachtany spodní kloub na obou kolech. Vyměněno za RTS.
Toledo 1M2 AGR, 330tis.
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3461
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od Tomas6 »

Nevymýšlej. Lemforder nebo origo. Ostatní je aušus
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
venca.6
Přispěvovatel
Příspěvky: 402
Registrován: 23 říj 2014, 18:14
Bydliště: Doma

Příspěvek od venca.6 »

Lemforder
Škoda Superb Combi 2010, 2.0 TDI CFGB, 4x4, POWERED BY MOTORPOWER
EX Škoda Octavia Combi 2007, 2.0 TDI BKD, GT1749VB, POWERED BY DRAGPOWER
EX Škoda Fabia Combi 2005, 1.9 TDI ATD, GT1749VA, POWERED BY DRAGPOWER
standa123
Aktivista
Příspěvky: 2358
Registrován: 13 kvě 2014, 18:32

Příspěvek od standa123 »

nebo je prelisuj na powerflex (noteeth)
leon ARL.....serie EX.
toledo ASV......197ps/426NM EX.
leon ARL.....212/440 EX.
aktuál : leon cupra R310 CDLA - 310ps+ 450NM
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“