Diagnostika Launch X431 Pro3 FULL

diskutujte o diagnostických prostředcích pro různé značky vozidel

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
lubomt
Aktivista
Příspěvky: 3473
Registrován: 23 led 2006, 21:48
Bydliště: Martin - Slovensko

Příspěvek od lubomt »

Launch Pro pouzivam od r.2007, je to velmi dobra diagnostika, urobis s nou kopu veci. Podpora je perfektna, vytykat sa neda nic, akurát ze rok mas aktualizacie zdarma a potom ak chces aktualizovat, musis uz zaplatit. Presiel som viacerými modelmi, vzdy so zabudovanou tlaciarnou. Od tych starsich rychlost nabehu vyrazne pokrocila. Čoskoro sa budem zaoberat kupou nového.
P.S. preto vravim , ze je velmi dobra, lebo viem to porovnat. Mame na servise 2x ofiko VCDS, 2x VAS, 2x ODIS, origo new STAR Mercedes, origo BMW Ista-d a p, diagn.na FORD a MAZDU... Samozrejme nevie všetko a zavady su v angl.jazyku
PREDAJ A SERVIS AUTOMATICKÝCH PREVODOVIEK všetkých výrobcov,opravy RJ prevodoviek,PREDAJ A REPAS VZDUCHOVÝCH VANKÚŠOV AUDI,VW,MERCEDES,mobil 00421 908777779 Ľubo,VW Passat 1,9PD 4x4 190k/380Nm,A6 3,0tdi quattro 350k/760Nm chip a úpravy BH MOTOR
stefi
Přispěvovatel
Příspěvky: 802
Registrován: 14 pro 2008, 16:23

Příspěvek od stefi »

este doplnim ze najvyssie modely od launcha nevyuzivaju male hlavice typu easydiag ale velke dbs5 hlavice podporujuce o dost viac funkcii ;)
Uživatelský avatar
lubomt
Aktivista
Příspěvky: 3473
Registrován: 23 led 2006, 21:48
Bydliště: Martin - Slovensko

Příspěvek od lubomt »

To su ktore?
PREDAJ A SERVIS AUTOMATICKÝCH PREVODOVIEK všetkých výrobcov,opravy RJ prevodoviek,PREDAJ A REPAS VZDUCHOVÝCH VANKÚŠOV AUDI,VW,MERCEDES,mobil 00421 908777779 Ľubo,VW Passat 1,9PD 4x4 190k/380Nm,A6 3,0tdi quattro 350k/760Nm chip a úpravy BH MOTOR
FandaTDI
Aktivista
Příspěvky: 1380
Registrován: 29 kvě 2007, 19:54
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od FandaTDI »

Rozdíly v hw jsou taky důležitý, ale ve velikosti bych to nehledal. U hlavice jde spíš o podporu protokolů, multiplexer, atd. a to maj/uměj i leckterý ty mrňavý... Sám mám např. M-Diag od goloiov.com, se kterejma - jak jsem se dozvěděl ve Frankfurtu - Launch ukončuje spolupráci, ale zjveně jedou dál (asi na sebe a teď se zaměřujou dost na ty typy "čteček" s vlastním displejem/ovládáním/rozhraním...), aktualizoval jsem nedávno (i když mám koupený data jen Audi, což moc neoslnilo a Honda, kde sice nemám srovnání s HDS, ale oproti jinejm multiznačkám toho nabízí bez debat nejvíc...).
pašíkombi AFN B597
janol
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 23 úno 2023, 15:42

Re: Diagnostika Launch X431 Pro3 FULL

Příspěvek od janol »

Diagnostiky Launch su teraz popularne, aj cenovo dostupne. Aktualizovať si to musíš to je jasné :doh: Čo som pozeral tak je to celkom prijateľna suma, na to čo všetko do dokaže. Aktualizaciu objednaš hocikde napriklad https://www.profigaraz.sk/aktualizacie/ a udaje maš hneď na emaile.
Dnes už je dostupne všetko všade....
stefi
Přispěvovatel
Příspěvky: 802
Registrován: 14 pro 2008, 16:23

Re: Diagnostika Launch X431 Pro3 FULL

Příspěvek od stefi »

Aktualizacie launch dohodou podla verzie a sn hlavice. Mam aj vsetky modely launch zariadeni a vsetky kombinacie software robim aj servis launch zariadení a nd na nich. ;) (noteeth)
FandaTDI
Aktivista
Příspěvky: 1380
Registrován: 29 kvě 2007, 19:54
Bydliště: Praha-západ

Re: Diagnostika Launch X431 Pro3 FULL

Příspěvek od FandaTDI »

Já aktuálně váhám, jestli jít do PRO5 nebo jinyho VCI s pass-thru(taky by mě zajímalo, jak to pass-thru maká a nakolik si rozuměj různý diag sw na jednom zařízení, apod. ), atd.
Mam toho od nich už celkem dost vč.X-Progu, ap., tak by to chtělo se někam zas posunout... :wink:
pašíkombi AFN B597
Uživatelský avatar
optimista
Přispěvovatel
Příspěvky: 527
Registrován: 25 lis 2012, 21:16
Bydliště: michalovce

Re: Diagnostika Launch X431 Pro3 FULL

Příspěvek od optimista »

pred rokom cca 1400eur x 431 pro myslim tablet v kufriku z hlavicami aktualizacie na 2 roky zadarmo za mna super vec mam aj pass thru na mercedes ale kym zapnem notbuk tak z launchom uz mam vymazane chyby a asi jedina nevyhoda je ta anglictina nie pre mna ale ked ho pripnem na net tak to cez guugl preklada ale viete si urcite predstavit ako ten preklad niekedy vyzera :) pozicial som to minule kolegovi ktory potreboval nieco surne na sirave poriesit doma ma origo kts hovoril ze z vecsiu sprostost uz dlho nemal v ruke takze si myslim ze je to vela aj o zvyku
s 120gls T603 favorit opel astra g
octavia 1 tdi 81kw AHF rv 2000 470 xxx tis predana MB B trieda 180D automat ma moja lepsia polovicka
golf 4 1.6 benzin mercedes w 211 220 cdi 2008 origo diag mercedes bmw univerzalna diag launch x 431
FandaTDI
Aktivista
Příspěvky: 1380
Registrován: 29 kvě 2007, 19:54
Bydliště: Praha-západ

Re: Diagnostika Launch X431 Pro3 FULL

Příspěvek od FandaTDI »

Pass-thru jsou až ty větší VCI, i když zrovna u MB toho i ty základnější verze uměj opravdu hodně(/víc než KTS a jiný multiznačky), navíc u některých(typicky novějších a vybavenějších) modelů nabízí basic nebo enhanced version, což je super, ale enhanced využívám jen když je fakt potřeba, ono i s tím basic je autoscan u některých aut třeba na 20min. a v případě enhanced vše trvá déle.
pašíkombi AFN B597
buci4
Přispěvovatel
Příspěvky: 82
Registrován: 13 říj 2011, 20:12
Bydliště: Slovakia-GA

Re: Diagnostika Launch X431 Pro3 FULL

Příspěvek od buci4 »

stefi píše: 15 kvě 2023, 00:06 Aktualizacie launch dohodou podla verzie a sn hlavice. Mam aj vsetky modely launch zariadeni a vsetky kombinacie software robim aj servis launch zariadení a nd na nich. ;) (noteeth)
ahoj,poslal som ti SZ ohladom diagnostiky launch
buci4
Přispěvovatel
Příspěvky: 82
Registrován: 13 říj 2011, 20:12
Bydliště: Slovakia-GA

Re: Diagnostika Launch X431 Pro3 FULL

Příspěvek od buci4 »

zdar,asi zas musím otvorit tému ohladom LAUNCH diagnostiky,lebo dotiční nereagoval na spravu čo som mu písal (hm) ,takže našiel som obchod na tu diagnostiku, ako stredna volba ,je pre mna cenovo dostupna,čo nato poviete: https://www.diagstore.cz/launch-x431-v-plus-cz/
FandaTDI
Aktivista
Příspěvky: 1380
Registrován: 29 kvě 2007, 19:54
Bydliště: Praha-západ

Re: Diagnostika Launch X431 Pro3 FULL

Příspěvek od FandaTDI »

Cena ok, jen jsem v popisu nenašel, jestli je to s 2-letou aktualizací(některý evropský měly jen 1rok, ale podle seznamu je to snad global verze...), na to bych se zeptal...
Btw. teď s podporou řeším, že u starší verze V+ mam asi půlku těch "resetovacích" apps, než u V nebo PRO(to bylo taky zajímavý, u PRO se chlubili taky 30+, tj. jsem jí považoval za něco mezi V a V+, ale bylo jich tam taky míň/necelých 20 a po feedbacku to u V a PRO verze srovnali asi na 36 - u V z necelých 30, ačkoliv argumentovali tím, že ty funkce jsou pod jednotlivejma automobilkama, ta appka je občas praktičtější/rychlejší...) a zatím jsem teda pořádně nevyužil, protože na koncern mam jiný diag., ale čekal jsem u V+, že třeba Guided functions budou už v nabídce aktualizací, což není(alespoň u starší verze s VCI DS201, tahle je s DS401), ale lze to natahat jednotlivě... Tak když koupíš, dej vědět, na jakou konfiguraci jsi natrefil ty :D
pašíkombi AFN B597
Odpovědět

Zpět na „Autodiagnostika - Software - Elektro svět“