Chyby 01330 a 01336

VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
LadikRS
Přispěvovatel
Příspěvky: 52
Registrován: 26 lis 2013, 13:53

Chyby 01330 a 01336

Příspěvek od LadikRS »

Prosím vás, nemáte někdo tip, na co se zaměřit? Pár dnů zpět jsem za jízdy logoval teplotu oleje a vody. Po 15 minutách mi VAG vyhodil chybu. Odpojil jsem ho, zapojil znovu a opět logoval. Najednou došlo k přerušení komunikace s jednotkou. Následně jsem se nepřipojil k motorové jednotce a ani k jednotce přístrojovky (další jsem nezkoušel). Druhý den ráno vše fungovalo. Včera jsem po hodině jízdy chtěl opět kouknout na teploty a nepřipojil jsem se. Dnes odpoledne to u od rána stojícího auta zase šlo. Pak jsem jel cca 45 minut a opět jsem se nepřipojil.

Obrázek
Woko_O
Aktivista
Příspěvky: 1572
Registrován: 06 zář 2011, 20:04

Příspěvek od Woko_O »

Buď bude vadna komfortní jednotka a nebo máš někde špatnou CAN sběrnici (konektor, studeňák, přerušení atd..)
LadikRS
Přispěvovatel
Příspěvky: 52
Registrován: 26 lis 2013, 13:53

Příspěvek od LadikRS »

A kdyby byla vadná komfortka, může to mít vliv i na to, že se nespojím s vůbec žádnou jednotkou?

Ještě jsem si všiml, že pokud klesne teplota k nule, tak na hrbolech občas problibkne kontrolka otevřených dveří. To jen kdyby to s tím mohlo mít souvislost.
Woko_O
Aktivista
Příspěvky: 1572
Registrován: 06 zář 2011, 20:04

Příspěvek od Woko_O »

Spíš bude přerušeny CAN vedení a pokud dál budou jednotky na stejným CANu je možný že se s nima nespojíš.. Respektive jde o to, kde to může bejt. Pokud to bude špatný jen před jednotkou (konektor, drat atd.) Nebude ti komunikovat jen ta jednotka.. nebo bude jen po jednom z dvou vodičů. Pokud bude přerušeny hlavni vedení sběrnice, nebude komunikovat všechno co je na danym CANu. Teoreticky by nemělo fungovat nic a když už jo, tak jen pár jednotek..

Zkusil bych tu jednotku odpojit a vyzkoušet komunikaci s ostatníma. Pokud půjde, bude to jednotkou, pokud ne, tak hodně štěstí v hledání..
LadikRS
Přispěvovatel
Příspěvky: 52
Registrován: 26 lis 2013, 13:53

Příspěvek od LadikRS »

Děkuju, zkusím to. Dám se na modlení, ať to je jednotka. Ta představa hledat v kabelech (wallbash)
Odpovědět

Zpět na „Diagnostika - software/hardware VW group (vag-com, supervag, ...)“