mazda 323 1,3 16V

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

mazda 323 1,3 16V

Příspěvek od slovacek.milos »

zńičeho nic přestala jet, pobláznil se předstih dělá si co chce třeba to chytá a pak se motor sekne, jakoby nemohl starter a baterka, ale když podpojím zapalování tak to točí, se zaplým zapalováním se motor klidně sekne a starter neprotočí, baterka ok starter ok

máte nějaký nápad že čidlo otáček lže o poloze kliky ?? na PC to napíchnu až zítra
má to i čidlo otáček na vačce ze by si nerozuměli??
proxima
Přispěvovatel
Příspěvky: 687
Registrován: 07 dub 2017, 18:17
Bydliště: SK

Příspěvek od proxima »

Aka mazda BG,BA,BF na staršich je originál 17 pinova zásuvka pod kapotou a niektore sa vyblikavali. Ale v robote máme originál NGS tester na Mazdy.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

proxima píše:Aka mazda BG,BA,BF na staršich je originál 17 pinova zásuvka pod kapotou a niektore sa vyblikavali. Ale v robote máme originál NGS tester na Mazdy.
děkuju pěkně to zas mám poblém, majitel natankoval prej vadné palivo nafta v benzínu, a tak to začlo a ted je tam čistý benál a je to ok jen to nestartuje řj motoru mění počátek zážehu
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

proxima píše:Aka mazda BG,BA,BF na staršich je originál 17 pinova zásuvka pod kapotou a niektore sa vyblikavali. Ale v robote máme originál NGS tester na Mazdy.
je to BJ, počátek zážehu si dělá co chce jednou jakože chytá, pak sotva protočí nebo se motor sekne, odpojím zápalka a točí normálně
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Ak je to to , co si myslím, tak odchádzali rozdelovace.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

JozefC píše:Ak je to to , co si myslím, tak odchádzali rozdelovace.
to rozdělovač nemá má to dvě zápalka pro 1,2 a 3,4 válce, akorát zjištuji kod motoru
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

kod motoru mi poslal BJ14L2 což je tak podle mě kastle
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

JozefC píše:Ak je to to , co si myslím, tak odchádzali rozdelovace.
vyřešeno mám techničák a majitele jsem vyzpovídal, mele páté přes deváté

je to motor 1,5 16V 65 kW kod ZL, majitel natankoval nějaký sajrajt možná naftu auto přestalo jet, dal se nový benál ale fajky tam dali 1,2 a 3,4, a ono to má být zapojeno 2,3 a 1,4, motor vrčí díky ;)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Proto vždy si napíšu na cívky pořadí kabelů , když auto jede, protože člověk si nic nepamatuje a kolikrát je to nelogicky tak zmatené, že nelze si říkat, ty kabely, ty dá rozum - tůdle... :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

jericho-3 píše:Proto vždy si napíšu na cívky pořadí kabelů , když auto jede, protože člověk si nic nepamatuje a kolikrát je to nelogicky tak zmatené, že nelze si říkat, ty kabely, ty dá rozum - tůdle... :)
tak ono to dá rozum že pálí spolu 1 4 a 2 3, a zapojení 1 2 a 3 4 tak nějak nesedí toho jsem si hned všiml, a když ti ještě majitel dá mylné informace že to jedna trojka a najdeš v řízení motoru rozdělovač a ve skutečnosti 1,5 a jsou tam dvě zápalka tak ti to třeba přestane pálit jako mně :roll: :)
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

No a Miloši to ti už tak doviezli s prehodenými káblami? Alebo sa v tom niekto vŕtal už predtým...?
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

Marek001 píše:No a Miloši to ti už tak doviezli s prehodenými káblami? Alebo sa v tom niekto vŕtal už predtým...?
tak mi to dovezli, majitel je vodo topo a hned mi aktivně začal pomáhat, no a tou pomocí mi asi rozešteloval nachvílí základní nastavené mé řj v hlavě, skurvil mi nabíječku a každému to říkám pokud mně chcete někdo pomíhat oprava bude dvakrát dražšíí a bude trvat dvakrát déle, kolikrát je to těžko kamarád pomalu od dětství, co nadělíš hlavně že to jede
Odpovědět

Zpět na „Mazda“