Úprava světel Sup I

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
pavska
Přispěvovatel
Příspěvky: 215
Registrován: 26 zář 2014, 22:24

Úprava světel Sup I

Příspěvek od pavska »

Dobrý den,

Nedělal někdo výměnu nových bixenon projektorů na supu I a ponechal původní startéry ? Je mi jasné že se musí odbrousit nožičky ale problém je v tom jestli se musí natáhánout externí kostra přímo na startér, protže co je ukostřený projektor tak se ho startér nedotkne a nerozsvítí se dokud nepřivedu kostru přímo na startér.
jinak mám repas projektory od satase a chtěl bych něco lepšího
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8926
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Kamaráde nějak nechápu o čem mluvíš?? Jaký projektory tam chceš dat ze chceš tahat další kable??
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
pavska
Přispěvovatel
Příspěvky: 215
Registrován: 26 zář 2014, 22:24

Příspěvek od pavska »

Našel jsem NHK G5 a ty maj pro uchycení ty kroužky co drží výbojku. A na ní když nasadím upravený původní startér bez nožiček tak vznike cxa 6mm mezera mezi starterem a držákem vybojky tím padem se starter nedotýká žádného uzemění.
A nebráním se kdyby někdo klidně nabídl evox ale original Hella.
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8926
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

no ted tedy uplně nechápu jak to myslíš. No ale když vezmu do ruky výbojku a zacvaknu ji kroužkem ke světlu (do zrcadla čočky) tak se ničeho dotýkat nemusí její + i - je přeci v kabelu který na ni navlíknu a otočím. ve středu výbojky mám trn a kraj výbojky má dotykový plech. Vždyt ji přece takto rozsvítíš i mimo světlo. nebo ti vůbec nerozumím. Taky vůbec nevím proč b jsi měl starter upravovat??

Pokud ti jde oten kabel dodávaný k tomu tak to je + a - pro odklopení clonky pro dálkové světlo.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
pavska
Přispěvovatel
Příspěvky: 215
Registrován: 26 zář 2014, 22:24

Příspěvek od pavska »

Obrázek
Myslím tento startér a v tom vybojku bez přiložení kostry na kruh kolem zobáčku se nerzosviti.
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“