Ford Kompresne tlaky

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
majokx
Přispěvovatel
Příspěvky: 194
Registrován: 31 pro 2014, 15:14

Ford Kompresne tlaky

Příspěvek od majokx »

Čaute chalani potreboval by som zistiť aké majú byt konpresne tlaky na focus 1,0 ecobost ,74 kW ,2013 ,M2DA
Dával som zrovnávať hlavu a po tejto operaci mi začalo odpalovať sviečky. Pán čo rovnal hlavu mi tvrdil že nemusím dávať hrubšie tesnenie pod hlavu. Preto si to chcem overiť kompresnymi tlakmi. Nemám na fordy volaku sikovnu literatúru kde by som sa to mohol dočítať.
majokx
Přispěvovatel
Příspěvky: 194
Registrován: 31 pro 2014, 15:14

Příspěvek od majokx »

nikto nic ?:(
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

A o kolik ti tu hlavu srovnal?
nepropadat panice...
majokx
Přispěvovatel
Příspěvky: 194
Registrován: 31 pro 2014, 15:14

Příspěvek od majokx »

No to práveže neviem nebol som ja pre to len tvrdil že tam stačí dať klasické tesnenie pod hlavu že netreba hrubšie dávať. Ale to sa mi volako nevidí keďže odpaľuje tie sviečky. Preto si to chcem prezistit tými kompresnymi tlakmi len potrebujem niekoho kto má k tomu volake informácie
proxima
Přispěvovatel
Příspěvky: 687
Registrován: 07 dub 2017, 18:17
Bydliště: SK

Příspěvek od proxima »

Sviečky môže odpáliť aj chudobná zmes a dal si tam sviečky ake tam maju ísť?
proxima
Přispěvovatel
Příspěvky: 687
Registrován: 07 dub 2017, 18:17
Bydliště: SK

Příspěvek od proxima »

Nemáš náhodou natuho ventile...studený motor sanie 0,24-0,30mm...výfuk 0,31-0,37mm.
majokx
Přispěvovatel
Příspěvky: 194
Registrován: 31 pro 2014, 15:14

Příspěvek od majokx »

Jasne sviečky sú podľa katalógu
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Tady je divné, že odcházejí svíčky až po opravě hlavy. Nedělalo se s tím ještě něco? A nejsou svíčky zaházeny -zaolejovány?Jde o to, že tyhle motory jsou vždy na hraně, takže jakákoliv změna může mít různé následky..Je to moc našponované a zarazilo mne, že má různé druhy těsnění , což taky o něčem svědčí, protože benzin a různé druhy těsnění ? Právě proto i vyšší komprese může změnit charakteristiku motoru , která se může projevit i tímto problémem..Na druhou stranu je divné, že továrna povoluje broušení hlavy...
nepropadat panice...
majokx
Přispěvovatel
Příspěvky: 194
Registrován: 31 pro 2014, 15:14

Příspěvek od majokx »

Sviečky sú čisté niesu zaolejovane. Pri zhodenej hlave sa valce zaliali naftou boli zaliate 24 hodín hladina neklesla takze nepredpokladám že by boli zle piestne krúžky. Bolo mi povedané že sa s tým nič nerobilo ja som to kúpil v takom stave že je prasknuté tesnenie pod hlavou
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

důležitý je o kolik tu hlavu bral...
jako ono se to u benzinů nikdy neřešilo ( beru klasický starý kostrukce ) ale u těchto modern bych se toho bál...
to že ti to tvrdil borec co rovnal hlavu kterej viděl max Fabii MPi bych nebral jako směrodatné ( nikoho neurážím samozřejmě )
Odpovědět

Zpět na „Ford“