nefunkcni naklapeni svetel superb 2014-bixenon

VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
peca
Přispěvovatel
Příspěvky: 427
Registrován: 23 zář 2007, 21:36
Bydliště: štírky

nefunkcni naklapeni svetel superb 2014-bixenon

Příspěvek od peca »

neresil nekdo tuto poruchu ,koupil jsem si superba 2014 bixenon ,a hned prvni tyden Toto 5279249 signalove vedeni snimace polohy vyklopneho modulu ,v pravoC108 E 11 (008) zkrat na kostru... po nastartovani se svetla sesteluji ,a po par km,,,se prestanou natacet..a hodi to hlasku na mfd nefunkcni naklapeni AJS...diky za radu ...
Z Prava dobrý:-)))
Uživatelský avatar
peca
Přispěvovatel
Příspěvky: 427
Registrován: 23 zář 2007, 21:36
Bydliště: štírky

Příspěvek od peca »

dneska vymenena jednotka ,naklapeni ,,,a problem stale pokracuje,,, svetla se i dost mlzi,,nemuze se ten mechanismus,treba zasekavat?
Z Prava dobrý:-)))
FandaTDI
Aktivista
Příspěvky: 1380
Registrován: 29 kvě 2007, 19:54
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od FandaTDI »

U jednoho Supa jsem se setkal s tim, ze byl vyskocenej kablik z uchytu a pri nataceni do strany to zavazelo/skrtalo o nej a zapisovalo chybu... Stacilo jen nasunout kabliky do hacku a bylo... Pak taky trosku prekernejsi situace u Passata, kde byl kabel prerusenej a moturek musel ven, aby se to dalo opravit...Nasadit ho zpet byl jeste vetsi porod, ale i to klaplo ;)
pašíkombi AFN B597
Uživatelský avatar
váha
Aktivista
Příspěvky: 3874
Registrován: 09 bře 2006, 14:34
Bydliště: královehradecký kraj

Příspěvek od váha »

Spatna lampa
Escalade EXT 6.2 AWD flexfuel
Uživatelský avatar
peca
Přispěvovatel
Příspěvky: 427
Registrován: 23 zář 2007, 21:36
Bydliště: štírky

Příspěvek od peca »

Co si predstavit pod pojmem spatna lampa?)uz mi rekli ze vadny projektor co se nataci...pak motorek naklapeni.ridici jednotka.a posledni nejaka firma z brna.ze je vadny vykonovy modul .uvnitr...o svatkach tonsvetlonvytahnu .a kuchnu...

(LOL)
Z Prava dobrý:-)))
FandaTDI
Aktivista
Příspěvky: 1380
Registrován: 29 kvě 2007, 19:54
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od FandaTDI »

Projektor? No budiž, pořád lepší než projektil :)
Jinak taky jsem se setkal s tím (to snad nebude tenhle případ ;-) ), že vyhodili auto z stk kvůli tomu, že údajně nefunguje naklápění a přitom normálně fungovalo, jen byl aktivovanej "turistickej režim" (pro pravostranný řízení) ;)
pašíkombi AFN B597
Uživatelský avatar
peca
Přispěvovatel
Příspěvky: 427
Registrován: 23 zář 2007, 21:36
Bydliště: štírky

Příspěvek od peca »

Nene ..ten jsem aktivoval az ted ..at mi nesviti ta kontrolka...cestovni rezim....a to znamena..ze to je teda do anglie?nebo co??naklapeni nahoru a dolu funguje.jen do zatacek se nanaklapi...ale.aspon mi tam.nesviti ta oranzova zruda...
Z Prava dobrý:-)))
FandaTDI
Aktivista
Příspěvky: 1380
Registrován: 29 kvě 2007, 19:54
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od FandaTDI »

Jj, napr.Anglie (zkus si to de/-aktivovat, kdyz budes stat treba pred zdi a uvidis sam...)
pašíkombi AFN B597
cjvaca
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 13 bře 2013, 18:33
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek od cjvaca »

Parkrat jsem resil v praci a vždy byla ko jednotka teklo kolem ten gumicky ze stupu světla zespoda do řidiči jednotky, vždy byli zoxidovany stekr ve světle občas pomohlo vyčistit jednou jen měnil pin a kus kabelu a taky už jsem měnil světlo jinak nikdy nic jiného.
Uživatelský avatar
peca
Přispěvovatel
Příspěvky: 427
Registrován: 23 zář 2007, 21:36
Bydliště: štírky

Příspěvek od peca »

No jeste jsem nemel cas to svetlo demontovat ..garaz prochazi rekonstrukci...zatim jezdim na cestovni rezim.;-)ale diky za radu...kde presne myslis ze zatika...kolrm.te jednotky nataceni...nebo kolem jednotek...v urovni vybojky?
Z Prava dobrý:-)))
Odpovědět

Zpět na „Diagnostika - software/hardware VW group (vag-com, supervag, ...)“