Policajti a benzínová koloběžka

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Janek1212
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 16 črc 2012, 21:12
Bydliště: Jaroměř

Příspěvek od Janek1212 »

čau prosím od kolika mohu jezdit na benzínové koloběžce prosím napšte mi na email janblatnik@seznam.cz
čus draci od kolika mužu jeszdit na benzínové koloběžce prosím napište na email janblatnik@seznam.cz
JosefMl.
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 14 led 2019, 23:20
Bydliště: Praha

Rada

Příspěvek od JosefMl. »

Já jsem tedy taky nedávno "přeběhl" :-D . Chtěl jsem něco, co by nebylo tak výkonné a policajti s tím neměli problém. Výborně mi poradili v obchodě:https://www.crussis.cz/, mají tam veliký výběr. Konečně se můžu vozit bez toho, abych musel šlapat a můžu obdivovat krajinu kolem :).
Naposledy upravil(a) JosefMl. dne 16 led 2019, 21:59, celkem upraveno 1 x.
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

(LOL) (rofl) (LOL)
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

Josefe Josefe co to tu smrdí?
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19313
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Celkem jsem se u tohoto vlákna pobavil, je to asi jak kde a hlavně o přístupu policajtů, když je u nás na vesnici po fotbale ještě 3 hodiny hospoda obskládaná autama,skůtrama a jinýma povozama,normální to určitě není, ale že bych si dal někde na kole s děckama 2 desítky a pak mě za to měli tahat po soudech mi přijde hodně přehnaný :roll:
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Horší je, že problém je i na kole. Ochrana dnešního občana je krásná cesta, jak mu život "ve svobodě" krásně otrávit..Ale je tu přímá úměra, zvyšování množství kancelářských krys vede právě k tomuto jevu, takže až budete své děti posílat na školu, snažte se, aby to nebyly další krysy přisáté svými konty na státu... :(
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“