Audi A4 b7 1.9 85kw motor

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
kubik111
Přispěvovatel
Příspěvky: 132
Registrován: 23 říj 2007, 17:25
Bydliště: Banovce nad Bebravou, SR

Audi A4 b7 1.9 85kw motor

Příspěvek od kubik111 »

Zdravím, aké sú motory 1.9 TDi 85kw čo sa týka spoľahlivosti, údržby, spotreby lebo potrebujem niečo väčšie pre rodinu, doteraz som jazdil golf IV 74kw TDi.

Dakujem
Seat Altea 1.9 tdi 77kw BKC
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

mi se líbilo jak někdo napsal končím, jdu do staré oktávky co bylo dobré už bylo vyrobené chci ušetřit čas i peníze

základ je asi znát původ a posvítit si do výfuku poku tam bude čisto jak v obyváku, motor šelest, start v zimě ok tak jo


jinak furt dokola, gumičky, tandem, start??? bez egru to nejede, klapka, hadroštely, vačka, kabeláž, dpf, snímač tlaku dpf, čidlo teploty výfuk, a možeš se zteho pos...


;)
kubik111
Přispěvovatel
Příspěvky: 132
Registrován: 23 říj 2007, 17:25
Bydliště: Banovce nad Bebravou, SR

Příspěvek od kubik111 »

Nie každý 1.9 85 kw má dpf filter alebo sa mýlim ?
Dá sa to porovnať s motorom TDi 74kw
Dakujem
Seat Altea 1.9 tdi 77kw BKC
cacinek
Přispěvovatel
Příspěvky: 802
Registrován: 27 led 2010, 12:32

Příspěvek od cacinek »

Verze bez dpf je srovnatelna s 74kw pd
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

slovacek.milos píše:mi se líbilo jak někdo napsal končím, jdu do staré oktávky co bylo dobré už bylo vyrobené chci ušetřit čas i peníze

základ je asi znát původ a posvítit si do výfuku poku tam bude čisto jak v obyváku, motor šelest, start v zimě ok tak jo


jinak furt dokola, gumičky, tandem, start??? bez egru to nejede, klapka, hadroštely, vačka, kabeláž, dpf, snímač tlaku dpf, čidlo teploty výfuk, a možeš se zteho pos...


;)
Tohle ani omylem, je v tom zakleté prázdné konto..Tak pro automechanika mladšího ročníku s jiskrou v oku..... :)
nepropadat panice...
kubik111
Přispěvovatel
Příspěvky: 132
Registrován: 23 říj 2007, 17:25
Bydliště: Banovce nad Bebravou, SR

Příspěvek od kubik111 »

jericho-3 píše:
slovacek.milos píše:mi se líbilo jak někdo napsal končím, jdu do staré oktávky co bylo dobré už bylo vyrobené chci ušetřit čas i peníze

základ je asi znát původ a posvítit si do výfuku poku tam bude čisto jak v obyváku, motor šelest, start v zimě ok tak jo


jinak furt dokola, gumičky, tandem, start??? bez egru to nejede, klapka, hadroštely, vačka, kabeláž, dpf, snímač tlaku dpf, čidlo teploty výfuk, a možeš se zteho pos...


;)
Tohle ani omylem, je v tom zakleté prázdné konto..Tak pro automechanika mladšího ročníku s jiskrou v oku..... :)
Nechápem trosku :)
V skratke ? Vdaka
Seat Altea 1.9 tdi 77kw BKC
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

kubik111 píše:
Nechápem trosku :)
V skratke ? Vdaka
jak se to začne jebat tak se z toho finančně posereš ;) ¨


proto jak ti píšu výfuk nesmí smrdět aby tě dusil a v zadní části musí být čisto

bez dpf je to jedno co jsem ty motory viděl tak jen s dpf jinak nejsem odborník na tyto motory to ti někdo poradí ke mně chodí jen problém a jsem rád když de jinam
Uživatelský avatar
nogis
Aktivista
Příspěvky: 3535
Registrován: 29 led 2008, 19:32
Bydliště:

Příspěvek od nogis »

Já už bych ji nechtěl. Tenkrát jsem ji koupil ženě, tuším BRB bez DPF.
To, že ji zanedlouho nestačil výkon a šlo tam turbo z 96kW a soft bych neřešil, ale místa o nic víc než ve zmíněném Golfu, v kufru už vůbec, ale proti němu byla hrozně neohrabaná a nezáživná na silnici.
Vadilo mi, že většina spotřebních dílů byla jen pro A4 - komplet nápravy, většina filtrů... Nic nepasovalo z jiných koncernových modelů.
A když ji pak bouchla do sloupu, tak sehnat věci byl fakt zážitek. Je to ale asi 8 let zpět, dnes to samozřejmě může být jinak. Ale taky ne.

Prodával jsem ji asi sedmiletou s nájezdem cca 270tkm a za celou dobu chtěla jen brzdy, náplně, filtry. Nic víc. Ani jedinou věc na nápravách a to většinu odjezdila na gumách 235/35/19. ;)
VW Passat B8 variant R-line, CUAA 218kW/591Nm
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“