Climatronic ukazuje nesmyslnou teplotu

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
fantom004
Přispěvovatel
Příspěvky: 53
Registrován: 03 pro 2018, 11:50
Bydliště: Pelhřimov

Climatronic ukazuje nesmyslnou teplotu

Příspěvek od fantom004 »

Zdarec,

Mám doma passata B 5.5, 81kw + chip, AFN.


A z nišeho nic začal climatornic ukazovat třeba -50°C. Přitom je samozřezřejmě teplota třeba -1°C. Ale když se do toho sedne druhej den zas to funguje normálně a začne to třeba až večer zase blbnout. A takhle furt dokola..

Pročítal jsem net, prý odešlo čidlo teploty. A také jsem se dočetl, že odchází climatronic(displej).

Na hovno je, že mám kabel k diagnostice z čajny, a nemůžu ho dostat k tomu konektoru. Prostě je nějakej větší.

Kde najdu čidlo?

Co myslíte že to je? Samozřejmě o víkendu to zkusím připojit na dia. A uvidím co to vyhodí.

Díky za rady

(crazy)
Uživatelský avatar
optimista
Přispěvovatel
Příspěvky: 527
Registrován: 25 lis 2012, 21:16
Bydliště: michalovce

Příspěvek od optimista »

to iste robila aj moja ex octavia a na vine bol konektor kabla od klimatronicu do pristrojovky prisiel som na to nahodou ked som vyberal radio tak to asi tyzden ukazovalo ok neriesil som to lebo na pristrojovke to ukazovalo ok
s 120gls T603 favorit opel astra g
octavia 1 tdi 81kw AHF rv 2000 470 xxx tis predana MB B trieda 180D automat ma moja lepsia polovicka
golf 4 1.6 benzin mercedes w 211 220 cdi 2008 origo diag mercedes bmw univerzalna diag launch x 431
rami
Aktivista
Příspěvky: 1622
Registrován: 28 zář 2006, 16:17
Bydliště: karvinsko

Příspěvek od rami »

A nemas prerusene kable nebo cidlo venkovni teploty ?
Okta combi Tdi 66Kw Elegance, MR 02, ALH, 297 614 km
krutik66
Sběrač informací
Příspěvky: 36
Registrován: 29 pro 2018, 20:09
Bydliště: Týnec Nad Sázavou

Příspěvek od krutik66 »

Ahoj mam oktu 1 a climatronic a jak na pp tak na panelu klimy to ukazuje taky blbe. Koupil sem nove cidlo ale bohuzel beze zmeny a navic mi vag haze chybu na to cidlo coz predtim nedelal. ALE! mozna vag haze chybu jen proto ze sem omylem ulomil ten zobacek na konektoru ktery zacvakne do cidla aby nemohlo treba samovolne se odpojit a vypadnout. Kdyz sem delal dia predtim se starym cidlem jeste to ulomene nebylo
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“