Grand Cherokee hrozné bouchání od PZ kola Help spěchá děkuji

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
JeníkRS
Aktivista
Příspěvky: 3508
Registrován: 11 lis 2010, 20:24
Bydliště: PRAHA - ve svém

Grand Cherokee hrozné bouchání od PZ kola Help spěchá děkuji

Příspěvek od JeníkRS »

Kluci mám tady Cherokee II 4.7 V8. Kamarád to měl již u několika "mechaniků". Problém je že tak v cca 70 na nerovnostech (vyjeté koleje,dlažební kostky) Začně od PZ kola hrozný a fakt hrozný bouchání a celý auto se rozvibruje. Již se vyměnili spodní ramena a já měnil tlumiče a tyčky (byli KO) ale ted jsem objevil vůli v kole a kovové klepání. Vyndal jsem náboj s poloosou a ted řešíme zda vyměnit to ložisko co tam je jestli už není KO. Jinak na pohled nic zníčenýho není. Nebo jestli to může bejt v diferenciálu. Jinak všechny silentbloky jsou ok,žádný vůle jiný vše dotaženo
-Superb 2 combi 2011 CFFB+MVolesko. Eibach -4cm 19"Aneto
Ex-Octavia I combi 2004 1.9TDi ASV+MVolesko. Puky TT, Mam/Egr/Kat off, xenony, 288mm, Eibach -4cm, triplling on, 17"Spider
-Derbi Atlantis 2T
Zacatky: Tipo,Clio,BX,Felicia,Fabia
jozef9
Přispěvovatel
Příspěvky: 845
Registrován: 24 bře 2016, 10:51
Odpovědi: 1

Příspěvek od jozef9 »

Mali sme podobný problém, ale na 3,1-ke, auto sa išlo rozpadnúť na zlých cestách, alebo keď si vošiel do väčšej diery. Bol problém s tlmičom riadenia.
Uživatelský avatar
JeníkRS
Aktivista
Příspěvky: 3508
Registrován: 11 lis 2010, 20:24
Bydliště: PRAHA - ve svém

Příspěvek od JeníkRS »

Přední náprava je komplet udělaná i tlumič řízení. Ale tady to jde ze zadní nápravy to je slyšet. Mlátí to jak kdyby byl povolenej tlumič v karoserii. Vůle co byla na PZ jsem odstranil. Bylo rozpadlý ložisko ale to jsme poznali až když jsem měl novou sadu v ruce. Ještě tam někdo dal nějaký ramena a ty silentbloky jsou děsně měkký
-Superb 2 combi 2011 CFFB+MVolesko. Eibach -4cm 19"Aneto
Ex-Octavia I combi 2004 1.9TDi ASV+MVolesko. Puky TT, Mam/Egr/Kat off, xenony, 288mm, Eibach -4cm, triplling on, 17"Spider
-Derbi Atlantis 2T
Zacatky: Tipo,Clio,BX,Felicia,Fabia
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Pohnul ses s tím někam ?
Jen příklad - tuhle P5008 najeto snad jen 70tis.,rány zezadu jako prase,všechno pevný, tak jsem vyndal tlumiče,netekly,origo,silentbloky krásný,dal jsem nový Bilsteiny a ticho...taky nechápu
Hele kámoš toho Cherokéze mě a řešil něco podobnýho,pak to snad kvůli tomu prodal protože nebyla síla která by to vyřešila,zeptám se přesně ale mě se zdá že to snad dělal difec nebo rozvodovka,něco takovýho,nechci teď kecat..
Uživatelský avatar
JeníkRS
Aktivista
Příspěvky: 3508
Registrován: 11 lis 2010, 20:24
Bydliště: PRAHA - ve svém

Příspěvek od JeníkRS »

Zatím jsem se nepohnul. Už čtu i Jeep forum a zatím to vypadá že to nikdo nevyřešil.
-Superb 2 combi 2011 CFFB+MVolesko. Eibach -4cm 19"Aneto
Ex-Octavia I combi 2004 1.9TDi ASV+MVolesko. Puky TT, Mam/Egr/Kat off, xenony, 288mm, Eibach -4cm, triplling on, 17"Spider
-Derbi Atlantis 2T
Zacatky: Tipo,Clio,BX,Felicia,Fabia
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

Problém je že tak v cca 70 na nerovnostech (vyjeté koleje,dlažební kostky) Začně od PZ kola hrozný a fakt hrozný

zus při té hrůze mírně přidat a pravou nohou přibrzdi a setejnou situaci udělej na ručku, pak napiš
Uživatelský avatar
JeníkRS
Aktivista
Příspěvky: 3508
Registrován: 11 lis 2010, 20:24
Bydliště: PRAHA - ve svém

Příspěvek od JeníkRS »

Takže asi odstraněno. To mlácení dělal výfuk o šroub zadního ramene. To se rozvibrovalo to auto tolik že to začalo tak lítat a mlátit. No a jinak důvod vibrací byli silentbloky panhartky. Tu tam sice někdo měnil,ale asi za nějakou čínskou a byli odpařený silentbloky. Koupil jsem v Jeepu jkrásný tvrdý přelisoval no a ejhle zatím se mi to vyvolat nepovedlo. Takže to ted bude přes týden kamarád testovat.
-Superb 2 combi 2011 CFFB+MVolesko. Eibach -4cm 19"Aneto
Ex-Octavia I combi 2004 1.9TDi ASV+MVolesko. Puky TT, Mam/Egr/Kat off, xenony, 288mm, Eibach -4cm, triplling on, 17"Spider
-Derbi Atlantis 2T
Zacatky: Tipo,Clio,BX,Felicia,Fabia
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Ok dobrý info
Odpovědět

Zpět na „Americké vozy“