kokta 1,6 74 kW

Technická řešení specifických problémů benzíňáků, včetně LPG i CNG pohonu.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

mám tu další kousek blikalo mazání žlutě i sem tam červeně, vyjedu na technickou jednou píplo a zhaslo, stk OK vyměnil jsem olej a za 50 km pípalo červeně, tak se mi auto vrátilo a ted jsem ujel 20 km konva bliká pípá a motor klepe :(

ten motor si sehnal naštěstí sám majitel a dával jsem mu ho před dvěma lety :roll:

co mě sere tak jsem měl koktu o kterou se starám 1.6 74 kW 470.OOO km jezdí na plyn a s mazáním problémy nemá
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Někam se ten tlak musí ztrácet, pokud je nové- dobré čerpadlo , pokud se čerpadlo točí a má co nasávat.Nevím, jak je tam vedení/kanál/ od čerpadla , kde je vrtán a kde je zátka. .Pokud tohle nejde použít, tak opravdu namontovat budík , dát ho za okno a jet..Musí se tam něco ukázat, nějaký pokles apod.Tenhle motor je sráč, pouští vodu do oleje , nebo obráceně ,údajně praskají i vložky, taky jsem se s tím trápil a teď ještě tohle.. :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

zkus ten nápad realializovat aspon teoreticky, kolik bude stát výbrus kliky, šálky, práce, doprava, :?[/quote]

Miloši, ale o tom to není, já vím, každej si představuje opravu do 1000,- a k tomu pulana...spíš je to o tom chceš-nechceš
Není to dlouho dělal jsem kámošovi GO motoru za 20tis. na Polu 1.4 16v v hodnotě odhadem 35tis ?
Lidi u nás šrotují Fábie I MPi protože jakmile je po motoru,nikdo nechce ani 10tis. do toho dát za jinej, pláčou, hořekují a za týden je vidíš v novým autě za 350tis.???
Sorry, ale z těchto ochotničin jsem už vyrostl a měl jsem za to že ty už dávno a i kamarád musí pochopit že nejde vše na revanž a dobrý slovo..
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

roman1648 píše:zkus ten nápad realializovat aspon teoreticky, kolik bude stát výbrus kliky, šálky, práce, doprava, :?
Miloši, ale o tom to není,

romane špatně jsi mě po chopil, bral jsem to tak že kolik stojí motor třeba sedmičku a kolik oprava, k dobám kdy jsem generálkoval užovky a stovky se nikdy nevrátím, tak motor bych stejně musel vymontovat a zavézt k pavlíčkovi do brna, to tam mohu zasunout druhý z vrakecu, bohužel ani na to nemám po minulém týdnu chut
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Jo, to jo, ale on druhej starej motor je pořád starej motor že, v tomto případě min. 15 let ? O co bude lepší ? Dyť ty 1.6ky každá chlastá olej, hokny s tím je no, to je jasný, nic není hned..
Vrakárníci do toho motoru taky nevidí a pak je průser, když je auto za 3 měsíce zpátky že kouří,žere olej a řešíš to znovu :roll:
Uživatelský avatar
martinsidlo
Aktivista
Příspěvky: 4625
Registrován: 06 pro 2009, 15:24
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od martinsidlo »

Jestli to auto je srdcová záležitost,opravit. A bude klid asi věčně.
Simson Enduro S 51(70 ccm) ex
Lada 1200 S(1500 ccm) 74 ex
Seat Cordoba Sdi AEY 98 ex
OI Combi TDi ASV 1xxPs,2xxNm,740tis.km brzdy 312 x 280 chlazené
OI Combi TDi ASZ (TDI FUN 186Ps,415Nm)brzdy 312 x 280 chlazené
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

martinsidlo píše: A bude klid asi věčně.
jí osobně bych to řešil zánik vozidla ;)
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

No tak to většinou dopadá,ruší se relativně pěkný auta pac do opravy nikdo nechce investovat...
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7509
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

protože každý musí mít minimálně trojkovou oktávku.. aby to před fabrikou/barákem dobře vypadalo.. ale jak se to začne srát, shání provaz..
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

roman1648 píše:No tak to většinou dopadá,ruší se relativně pěkný auta pac do opravy nikdo nechce investovat...
tak romane tady asi sedmičku + dá, motor tam vydržel dva roky, všechno pujde hladce,
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

Vici píše:protože každý musí mít minimálně trojkovou oktávku.. aby to před fabrikou/barákem dobře vypadalo.. ale jak se to začne srát, shání provaz..
toš tady na hodonínsku jsme motykový kraj, trojkovou koktávku musí mít tak moje startá je odkojená JAWA O5 a má z toho mindrtáky ;) její matka 80 let nedávno vzpomínala jak jezdila a před každou křižovatkou chcípla motor přetlačila pegála /pincka/ nastartovala a jela dál, křižovatky se prostě nikdy nenaučila, (LOL)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Vici píše:protože každý musí mít minimálně trojkovou oktávku.. aby to před fabrikou/barákem dobře vypadalo.. ale jak se to začne srát, shání provaz..
Přesně tak a mám úplně nejradši když velmi často hovoří o tom, jaké to byly časy, když měli svou starou škodku..Když se jich zeptám, proč tedy ji nemají, hodí na mne pohled jako kdybych přiletěl z Marsu. Nebo když licitují, zda dát i nový vzduchový filtr a že olej byl moc drahý a pak borce vidím, jak do sebe pere whisku za whiskou a blahosklonně mávne na obsluhu, ať si dá s ním.. :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="jericho-3"]Někam se ten tlak musí ztrácet, pokud je nové- dobré čerpadlo , pokud se čerpadlo točí a má co nasávat.

čerpadlo jsme už dali nové a nedošlo k žádné změně, ze zoufalství jsme dali velkou vanu na koš flašku s olejem a chcalo to z kliky fest,

posoudit takový test neumím dělal jsem to jednou ze zoufalstv, motor takto dojezdil asi dva roky pak se kousl
Odpovědět

Zpět na „Údržba a zvyšování výkonu (BENZÍN, LPG, CNG)“