Problém se zobrazením nových příspěvků

Před přispíváním si projděte tuto kategorii!!
Diskuze o tech. problémech fóra, problémech s uživateli, oznámení atd.. Není o autech.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
optimista
Přispěvovatel
Příspěvky: 527
Registrován: 25 lis 2012, 21:16
Bydliště: michalovce

Příspěvek od optimista »

pridám sa aj ja ked sa prihlasim napr po tyzdni a dam precitat nove prispevky tak mi zobrazi iba prvu stranu a ked chcem ist na druhu napise ziadne prispevky neboli najdene podla zadanych kriterii aj ked vidim napr 4 strany prispevkov dik
s 120gls T603 favorit opel astra g
octavia 1 tdi 81kw AHF rv 2000 470 xxx tis predana MB B trieda 180D automat ma moja lepsia polovicka
golf 4 1.6 benzin mercedes w 211 220 cdi 2008 origo diag mercedes bmw univerzalna diag launch x 431
Uživatelský avatar
reesha
Site Admin
Příspěvky: 1235
Registrován: 20 led 2006, 12:15
Bydliště: Czech republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reesha »

optimista píše:pridám sa aj ja ked sa prihlasim napr po tyzdni a dam precitat nove prispevky tak mi zobrazi iba prvu stranu a ked chcem ist na druhu napise ziadne prispevky neboli najdene podla zadanych kriterii aj ked vidim napr 4 strany prispevkov dik
Jen pro upřesnění. Bavíme se o funkci "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy" vpravo nahoře na titulní straně fora?

Zatím to nikdo nehlásil, je ale možné že má funkce nějaký bug.

Já jsem ji právě vyzkoušel, ale nezaznamenal jsem žádný problém. :roll:
Obrázek Obrázek

Prohlížeč logů LogView stahujte tady

PS: Hledáme (ne)mechanika, viz odkaz s popisem
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1362
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

reesha píše:Jen pro upřesnění. Bavíme se o funkci "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy?
Určitě ano, mě už se dříve stalo to stejné. Bylo to jen jednou tak sem to neřešil ale zase je pravda že sem už delší dobu nakouknu každý den i vícekrát tak v té funkci nemám více stránek a tak už sem problém nezaznamenal.
Člověk se pořád učí.
Uživatelský avatar
optimista
Přispěvovatel
Příspěvky: 527
Registrován: 25 lis 2012, 21:16
Bydliště: michalovce

Příspěvek od optimista »

Pardon za neskorú odpoveď áno presne zobraziť nové príspevky od poslednej návštevy a zobrazí sa len prvá strana keď chcem ďalšie strany tak oznam na zvolene téma nebol nájdený žiadny príspevok ďakujem
s 120gls T603 favorit opel astra g
octavia 1 tdi 81kw AHF rv 2000 470 xxx tis predana MB B trieda 180D automat ma moja lepsia polovicka
golf 4 1.6 benzin mercedes w 211 220 cdi 2008 origo diag mercedes bmw univerzalna diag launch x 431
Odpovědět

Zpět na „Pravidla, oznámení a časté dotazy/problémy“