Blatníky na B5,5 - do čeho jít?

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

No, přeju hodně štěstí, lakýrníků je dneska jak šafránu a kdo má podmínky a něco umí, je zavalen prací a taky ty ceny stojí za to...není problém 5tis. za díl i víc atd což se mě zdá přehnaný...
zero1724
Aktivista
Příspěvky: 2474
Registrován: 03 srp 2008, 21:50
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od zero1724 »

pravě... (wallbash) :o
Mercedes Benz S124 250d (1989) EX
Škoda Fabia 1.9 tdi (2002)
Škoda Superb 2.0 TDI (2012)
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Já udělám sám řekněme v odsávaný garáži s politou podlahou nějaký věci na kterých moc nezáleží,nějakej blatník,zrcátko,liťák,práh,nárazník,přístřik dveří a to fakt víceméně z donucení a kamarádůn na nějaký ty levnější káry,jako lakovat kapotu na Supa z půl mega do toho nejdu,to už musí vypadat, ne všechno se dá rozleštit (noteeth)
Je to prostě placená služba jako každá jiná a kdo dělá na úrovni nemůže dělat za náklady protože jen pořízení, provoz a údržba boxu a všeho okolo stojí ranec
Když mě říkal kámoš kolik mu sežere box nafty za 2 hodiny lakování a pak sušení tak jsem taky čuměl,plynový to samý
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5465
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Romane je to presne jak píšeš lakoši nemajú vždy čas a ten muj mna stale prekladal tak sem si to musel urobit sám dokonca ani ne v odsavanej dielni ale pred dielnou. Stači vystriehnut dobrý čas bezvetrie a pokojovú teplotu :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14266
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

roman1648 píše:No, přeju hodně štěstí, lakýrníků je dneska jak šafránu a kdo má podmínky a něco umí, je zavalen prací a taky ty ceny stojí za to...není problém 5tis. za díl i víc atd což se mě zdá přehnaný...
No vidíš, předloni jsem z dobré vůle dělal pro kamarádku mé známé opravu havárky na Fordu Focus a od jejího manžela jsem se dozvěděl, že mám drahého lakýrníka když chce za lak nárazníku 2 500kč...
pavlin2
Přispěvovatel
Příspěvky: 431
Registrován: 25 led 2014, 10:53
Bydliště: BCE

Příspěvek od pavlin2 »

2500,- je parádní cena. Běžně v lakovnách lak pouze předního nárazníku demontovaného z auta 3500,- až 4500,-.

Romek- pěkná práce, taky jsme to tak s kámošem lakýrníkem dělali, akorát spodky dveří pod lištou. Stačí bezvětří, teplo a ty muchy už vyřeší leštička (LOL)
S2 CFGB DSG
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Jj máme to podobné jak se dívám
Teď tam mám Octu naraznik na lak dneska je pěkně,nefouká,tak to caknu před dílnou a je to,když to povezu kámošovi do lakovny tak to tam bude ležet týden a ještě bude chtít 3 tacy
pavlin2
Přispěvovatel
Příspěvky: 431
Registrován: 25 led 2014, 10:53
Bydliště: BCE

Příspěvek od pavlin2 »

Právě, je to hned a stojí to jen lak :-D

Přemýšlím čím dál víc o tom, že bych začal lakovat v garáži nějaké ty drobnosti. Jen nevím, jestli nějaký ten kompresor z obi (24 litrů, 1 píst, 8 bar) nebo z netu bude stačit. Nehodlám dělat celolaky, spíš nějaký ty prahy, blatníky a tak.
S2 CFGB DSG
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Romek- jseš borec všechna čest..Já si mám stříkat motorku a jde mi mráz po zádech..Je to stejně zajímavé, jak někteří borci mají na tohle talent..A často nejen na tohle.. :D
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“