Řepný mlýn????

..jak jezdit na Slunečnicový, Řepkový, Olivový a podobné oleje ... a nebo, jestli někdo ještě jezdí na naftu, tak o naftě :-) či bionaftě

Moderátoři: šulda, radluk, Moderátoři

Odpovědět
Hertzberger
Přispěvovatel
Příspěvky: 79
Registrován: 10 dub 2006, 21:11
Bydliště: Ostrava

Řepný mlýn????

Příspěvek od Hertzberger »

Ahoj. Je fajn, že máme ty hypermarkety s cenama teď okolo 16-17kč, ale nešel by kupovat olej, třeba přímo ve 200litrových sudech? Už jste se někdo na to informoval? Máte nějaké zkušenosti, ceny atd... Možná je to blbost, tahle alternativa mě jen tak napadla. Tak kdo co ví, ať odpoví. Dík :D
Uživatelský avatar
Tkevlar
Přispěvovatel
Příspěvky: 178
Registrován: 23 led 2006, 17:29
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tkevlar »

Na starem foru se to resilo, ale bohuzel firmy co prodavaji po takovem mnozstvi se nedostanou s cenou tak nizko, aby to pro nas bylo zajimave. Ty oleje v Hypermarketech jsou dotovany.
AR 155 1.8TS
ex. Fiat Tipo 1.7D
Ropák
Sběrač informací
Příspěvky: 36
Registrován: 03 úno 2006, 22:14

Příspěvek od Ropák »

Před půl rokem jsem psal výrobcům u nás v čr a odepsali mi myslím jenom z Olomouce, že nejlevnější nalívaný mají za 19 bez DPH. Tak jsem tenkrát vzal 6palet v carefuru za 13.90 a od té doby jsem nehledal, ale už mi dochází, zase by bodla taková akce, jako kdysi v Globusu za 9,90.
Hertzberger
Přispěvovatel
Příspěvky: 79
Registrován: 10 dub 2006, 21:11
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Hertzberger »

Hmmm... Je ta finanční politika fakt zvláštní. Škoda. Musíme holt číhat a když to příjde, tak to brát po sudech.
Uživatelský avatar
Tkevlar
Přispěvovatel
Příspěvky: 178
Registrován: 23 led 2006, 17:29
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tkevlar »

Ropák píše:Před půl rokem jsem psal výrobcům u nás v čr a odepsali mi myslím jenom z Olomouce, že nejlevnější nalívaný mají za 19 bez DPH. Tak jsem tenkrát vzal 6palet v carefuru za 13.90 a od té doby jsem nehledal, ale už mi dochází, zase by bodla taková akce, jako kdysi v Globusu za 9,90.
Lol 6 palet no tak to je dost. Mel jsi to aspon s dopravou az domu :)
Ja jsem si chtel koupit driv 2 paletky, ale nakonec jsem nekoupil. :( chyba
AR 155 1.8TS
ex. Fiat Tipo 1.7D
Uživatelský avatar
Apfel
Sběrač informací
Příspěvky: 32
Registrován: 24 led 2006, 13:45
Bydliště: Praha

Příspěvek od Apfel »

Kua a já mám plnej sklep toho z Hypernovy za 9,90 a teď se mi to vysypalo! Jezdim teď na benzín a to byste nevěřili,jakej je to šílenej finanční rozdíl!!!! Co sem jezdil za prd mě teď stojí stovky! :(
Renault Scenic 1.9dti
Odpovědět

Zpět na „Jak se jezdí na rostlinu, nebo i na naftu“