Ford mondeo chyba vahy vzduchu. co stím ? :D

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
bemmet
Přispěvovatel
Příspěvky: 219
Registrován: 12 pro 2011, 17:23

Ford mondeo chyba vahy vzduchu. co stím ? :D

Příspěvek od bemmet »

)))))))Ford Mondeo 2013 1.8 tdci 92kw(((((((((

Zdravím resím momentalne chybu vahy:P0101 Meric hmotnosti vzduchu /zavada EL.signalu/

ve skutecnych hodnotach to ukazuje pri behu 0.0KG-ten dany prutok. coz je spatne.

První co jsem udelal.
-kontrola tesnosti potrubi-OK,konektro a piny OK natupirovane,
-na vuz jsem tedy zkusil dat 2 vahy vzduchu jak pouzitou ,tak i novou problem pretrvava.

Tak co me zbylo propipat jsi vsechny 4 piny z konektoru z toho 3 k jednotce ok,a 1 jde k motorove pojistkovce. kabelaz asi vyloucena.

auto jede do 2500ot/min jak lenora,pak je citi zatah turba coz je spatne. a nasvedcuje to ji te vaze.

Prosím vas tedy o vasi zkusenost nebo poznatek co by to mohlo bejt dekuji.
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8929
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Po čem ta závada přišla?? Něco se dělalo opravovalo?? Není tam “chip” nebo nebyl jeho pokus??
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
bemmet
Přispěvovatel
Příspěvky: 219
Registrován: 12 pro 2011, 17:23

Příspěvek od bemmet »

hansdob píše:Po čem ta závada přišla?? Něco se dělalo opravovalo?? Není tam “chip” nebo nebyl jeho pokus??

Auto mam jako zakazku,puvodne bylo ohledaní z predesleho servisu ze je K.O EGR,po mem ohledaní byla zavada ta co zminuju.... ok majitel tak stal za tím ze chce vycisti EGR.. ok vycisteno ted resím tu chybu..

Minulost auta neznam ale myslím jsi ze majitel nepokousel asi cipovat vuz, vypada zachovale najezd cca 150TKM
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

Přizpůsobil jsi novou váhu?Tady bude dude už asi frekvenční váha jiná než origo makat nebude.
bemmet
Přispěvovatel
Příspěvky: 219
Registrován: 12 pro 2011, 17:23

Příspěvek od bemmet »

[quote="geo"]Přizpůsobil jsi novou váhu?Tady bude dude už asi frekvenční váha jiná než origo makat nebude.[/qute]

Koukal jsem v diag kts 560 na tuto váhu kód FB 101635 mě to nenabízí moznost
Odpovědět

Zpět na „Ford“