Diagnostika chuťové hlásenie fabia 1.2htp

Technická řešení specifických problémů benzíňáků, včetně LPG i CNG pohonu.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14271
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Nebo namontovat na zadní lambda sondu šidítko a jednotka bude s velkou pravděpodobností spokojená...

https://www.asc-tuningimports.cz/produc ... da-so/8265
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32867
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="Jozef Martiska"]

jozef se jen divím co tu hledáš, největší odborník na světě v oboru 1.2 HTP zdejší uživatel hubo44 bydlí v komárně ;)
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

Tomas.cz píše:Nebo namontovat na zadní lambda sondu šidítko a jednotka bude s velkou pravděpodobností spokojená...
Nojo, ale pak záleží, na jakýho kosa na SME narazíš ...

Obrázek
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14271
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

To jsem myslel jako srandu, když se taky roztáhla diskuse na téma rozpadlý kat :)
Stejně by mě zajímalo, jestli to může fungovat na 100%, plynů na sondu půjde míň - budiž, ale jejich kvalitu by změřit měla přeci.
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

U htp mě šidítko jednotka poznala vw si tu zadní sondu dost hlídá a většinou mě následovala hláška že je signál zadní sondy pomalý.Nevím jak to děláte ale pokaždé když dáváme tyhle bosali nebo walkry tak si je musím dodělat neseděj mě ty držáky na plechy a ten spodní je dlouhej a.po stažení je to do půl roku zpět prdne svár na svodech je to takový dodělat doma.
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

;) leda by kat měl jen lehce sníženou účinost, pokud bude KO a nebo vůbec, tak ten mezikus ničemu nepomůže ...

ObrázekObrázek
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

Ahoj, trochu oživím tému potrebujem na jednom HTP 12V vymeniť kat jasné že je najlepší je origo ale uvažujem o nejakej náhrade alebo UNI. Myslím že tu bol spomenutý Bosal a Walker, ale má teda niekto niečo overené, konkrétny typ? dík
Odpovědět

Zpět na „Údržba a zvyšování výkonu (BENZÍN, LPG, CNG)“