Octavia 2 porad padá nafta

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3461
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od Tomas6 »

Zkus to opravdu napojit na bandasku ideálně průhlednou hadičkou. Já mám najeto přes 550 tis na BXE,šachty vyčvachtané jak stará Blažková, Vstřiky jsem měl venku 3krat, vždycky jsem 600 šmirglem strhl ostré hrany, drážky vypatlal hustou vazelínou,pořádně namazal gumky a šup tam s něma. Problémy nikdy nebyly. Důležité aby gumky nebyly překroucené, zvlášť ta spodní červená a hlavně čisté sedlo na podložku.
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
Ajbi
Přispěvovatel
Příspěvky: 255
Registrován: 12 bře 2014, 09:14
Bydliště: Uh. Hradiste

Příspěvek od Ajbi »

Ano, taky si myslím, že to nijak nevydrel ale pouze vyhladil jak píses. Měnil jich už několik sad. Jestli to dobře chápu, mam jít po filtru?
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3461
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od Tomas6 »

Ale ty jsi psal že máš šachty vyvložkované. nebo ne? Taky jsem z toho co tu je napsáno nepochopil jestli je to dlouhodobý problém, nebo prostě po čase od nějakého zákroku to začalo padat zase. Filtr klidně můžeš vyřadit. Za pár korun kup plastový filtřík natahni dvě hadičky do kanystru,ten motor dokáže jet i bez podávačky v nádrži,tu odpoj od elektriky,nastartuje to a nech to hrčet ať se to odvzdušní a druhý den uvidíš. Pak ještě zkus zaškrtit zpátečku od motoru.
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
Ajbi
Přispěvovatel
Příspěvky: 255
Registrován: 12 bře 2014, 09:14
Bydliště: Uh. Hradiste

Příspěvek od Ajbi »

Problem resim už několik měsíců. Proto se měnilo už tolik dílů. To vyvlozkovani doufám, že mechanik dělal.
Ajbi
Přispěvovatel
Příspěvky: 255
Registrován: 12 bře 2014, 09:14
Bydliště: Uh. Hradiste

Příspěvek od Ajbi »

Padání nafty vyřešeno. Vyměnil jsem celou prirubu palivového filtru včetně filtru a studené starty na drc.
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“