ibiza III benzin....jwkou znacku vyfuku vybrat?

Technická řešení specifických problémů benzíňáků, včetně LPG i CNG pohonu.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
OťasTDi
Aktivista
Příspěvky: 4323
Registrován: 22 led 2010, 17:22
Bydliště: Děčín

ibiza III benzin....jwkou znacku vyfuku vybrat?

Příspěvek od OťasTDi »

Prosim nepiste mi origo...je to 2006 a to uz asi fakt ne...jedna se o ibizu III 1,4 16V 63kw...budu menit stredni dil a zadni dil....a majitelka by chtela alespon nejakou kvalitu a hlavne rozumny autenticky zvuk...parkrat jsem se ted spalil a nevim, co ted zvolit. Zklamal me bossal, ale i wallker....jak jsou na tom dily od eberspacheru? Popr co tam dat? Diky...hlavne at to po vymene nema zvuk, jak kdyz je tam dira, nebo vyhnila prepazka...viz fofo 2 co jsem delal naposledy. Uplne tak nehroti cenu. Je ochotna v rozumne mire priplatit
Škoda Octavia 3 Combi 1,6 TDi CR 81kw CXXB, r.v. 2015 + Škoda Fabia 1,2 12V BME, rv 2006...VCDS MAX, VIS 6.5, Delphi 2015.R3
p.s.
Aktivista
Příspěvky: 1084
Registrován: 23 pro 2010, 09:38
Bydliště: Nová Role

Příspěvek od p.s. »

Ja myslim že je to dnes jedno vic jak 4 roky dnes nic nevydrží
Dal bych levnej polmostrow a jezdil
Škoda Octávie Combi 1.9 TDI 81KW
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19330
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Nowak ( Slovinsko )
mají pěkný zpracování a pasují
jinak jak psáno výše - druhovýroba stejně nic nevydrží, už vůbec ne u benziňáka, takže je to buřt co tam dáš.. (noteeth)
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

Z lacných výfukov dávam Polmostrów, ten býva celkom tichý, alebo Izawit, ale ten má väčšinou ostrejší zvuk. Obvykle to ako-tak pasuje, ale na autách čo jazdia krátke trasy že sa tam vždy akurát nazráža voda tak nevydržia nič.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32868
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: ibiza III benzin....jwkou znacku vyfuku vybrat?

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="OťasTDi"]Prosim nepiste mi origo...je to 2006

otas zkus se podívat v popisu na váhu jak to váží pod tři kila je to z papíru, já ted vyměnoval střední díl po roce a a třba u opla praskne díl ve svaru přitom ho závěs hezky drží, :roll:
Uživatelský avatar
OťasTDi
Aktivista
Příspěvky: 4323
Registrován: 22 led 2010, 17:22
Bydliště: Děčín

Příspěvek od OťasTDi »

no ta váha to je dobré vodítko - to mě ani nenapadlo...no já právě i narážím na výfuky, které pak vydávají zvuky skoro jak když je vyhnilá přepážka...z toho mám právě strach
Škoda Octavia 3 Combi 1,6 TDi CR 81kw CXXB, r.v. 2015 + Škoda Fabia 1,2 12V BME, rv 2006...VCDS MAX, VIS 6.5, Delphi 2015.R3
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14271
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Taky bych dal výfuk Novak Slovinsko, zatím zkušenosti dobré a co jsem letmo koukal měl by být na Ibizu v nabídce.
Uživatelský avatar
OťasTDi
Aktivista
Příspěvky: 4323
Registrován: 22 led 2010, 17:22
Bydliště: Děčín

Příspěvek od OťasTDi »

Mrknu na trn novak....a tedy ten eberspacher co? Jaky je nazor?
Škoda Octavia 3 Combi 1,6 TDi CR 81kw CXXB, r.v. 2015 + Škoda Fabia 1,2 12V BME, rv 2006...VCDS MAX, VIS 6.5, Delphi 2015.R3
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14271
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Asi nej. volba, leckde OE produkt, ale cenově bude tak 3x co klasika druhovýroba.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32868
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

OťasTDi píše:no ta váha to je dobré vodítko - to mě ani nenapadlo...no já právě i narážím na výfuky, které pak vydávají zvuky skoro jak když je vyhnilá přepážka...z toho mám právě strach
taky jsem to měl letos borec z NL si našel výfuk na netu tak jsem mu ho namontoval, porušil jsem základní pravidlo kdo si co přinese at si to i namontuje a reklamace, několik hodin jsem musel zdarma borcovi předvádět jezdit zvedat auto že hluk není na mém přijímači, ale v jeho nejlevnějším vfuku, zkusil pravidlo místního uřivatele problém treba hladat už v novom dieli a bylo to tak, žádná netěsnost a ztráta zákazníka

co by se mi hodilo umíte někdo ke stažení měřit hluk mobilem???? prej to de dík ;),
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14271
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

To si pamatuju na výfuku Polmostrów u Transita 2.0TDDi, zvuk jak když někde hrajou varhany, nakonec kamarád skroužil výfukovou trubku do kužele a namlátil jí do vstupu 1. hrnce, měli tam z výroby ostré hrany a to dělalo nepříjemné zvuky...
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

Celkovo výfuky a ich výmena na prvý pohľad sú celkom brnkačkou, jednou z tých ľahších bezproblémových prác, ale dosť veľa sa ich vráti na reklamáciu, či už oprávnene alebo kvôli zákazníkovi-hypochondrovi. Čo sa páči jednému (zvuk) tak to sa nemusí páčiť inému...
Odpovědět

Zpět na „Údržba a zvyšování výkonu (BENZÍN, LPG, CNG)“