Závady Porsche 911/967/

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Závady Porsche 911/967/

Příspěvek od jericho-3 »

https://www.garaz.cz/clanek/test-ojetin ... -21000728/

Tak jsem dost zklamán..Nejde o ceny, ale o konstrukční úroveń a její "boty".. :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14261
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Bojím se, že tyhle věci jdou ruku v ruce s obecným vývojem...
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Možná, ale že se natahují ojnice a motor v zatáčkách přestává mazat mne zarazilo. Že bude mít sportovní vůz této kategorie nevyřešeny tyhle věci u firmy, která má tolik zkušeností, člověka zarazí. :o
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14261
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Jasně, ale vem si obecně ceny vozidel, nebylo problém dát za Feldu Combi v roce 1998-2000 klidně 280 - 330 000kč podle motoru a výbavy, za což vlastně dneska jde sehnat Fabia Combi a jsme o 20let dopředu, kde byla hodnota peněz tehdy a dnes, případně mzda tehdy a dnes.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Právě že hodnota peněz klesla tak, že se nevyplatí vůbec šetřit, protože co je mi platné kdybych bral 50000kč , když si koupím téměř stejně, jako když jsem měl 30000kč..Blbost třeba jako šrouby Whitworth do Nortona dneska seženeš snadno, kámoš byl velmi rád, že je má , ale cena šroubu byla 9kč a vlastně vyšel jeden na 22kč i s poštovným.Není to moc, ale když se to sečte, tak zjistíš , kam se ty ceny hnuly. A moje generace, která brala okolo 2000kč měsíčně pořád počítá téměř stejně..Ale u Porsche člověk pořád očekává nadstandartní kvalitu i když už kdysi jsem si říkal, když se napojili na koncern a tak tak ustáli svou samostatnost , snad nebudou přebírat jejich techniku a způsob uvažování jejich konstrukérů...A hle, motory mají problémy jako koncern..Ale trend je takový, spojovat se ..Což má logiku, ale posvátný název Porsche půjde do kopru..Když člověk čte testy novodobých výtvorů, chce se mu plakat.. :(
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“