Dotaz reklamace vozidla

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Ani to neries ,nikde by nepochodil a ked ho trapi takato vec musi to byt kus chuja riadneho .Ja som kedysi kupil auto malp tajny vypinac a ja som.o tom nevedel ani predavajuci mi to nepovedal a nejak som on buchol a auto nie nastartovat az potom som ho nasiel a ten chuj mi to nepovedal ani nedvihal telefon clovek narazi na kadejaky odpad .
BMW 330 ix
tempest
Přispěvovatel
Příspěvky: 251
Registrován: 18 říj 2009, 13:27

Příspěvek od tempest »

V nějakých Černých ovcích byla zmínka o tom, že když hodnota auta klesne pod 10% pořizovací ceny, tak už se to bere jako plečka bez záruky. Borcovi bych ukázal kde jsou dveře a kde jezdí šaliny...
Naposledy upravil(a) tempest dne 09 srp 2019, 22:51, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14270
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

tempest píše:V nějakých černých ovcích byla zmínka o tom, že když hodnota auta klesne pod 10% pořizovací ceny, tak už se to bere jako plečka bez záruky. Borcovi bych ukázal kde jsou dveře a kde jezdí šaliny...
Jj, taky jsem to viděl, proto jsem se ptal na cenu.
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

svého času jsem viděl cvoka reklamovat v bazaru, že po dvou měsících teče prasátko na škodě 120 za 2500kč, lidi jsou fakt negramoti
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19327
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

přesně tak, jako každá situace je jiná, chce to zdravý selský rozum a to na obou stranách
jsou to jen stroje, nikdo do toho nevidíme, pokud o něčem vím, tak to dotyčnému raději řeknu ale že by mi někdo za měsíc volal že mu uchází kolo nebo mu prasklo sklo ( i to jsem zažil ), slušně poslat do pr...
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Pro mechána i prodejce čehokoliv /seriozního/ je největší potěšení setkání s rozumným člověkem, který si neléčí komplexy a má pochopení pro druhou stranu..Potom selský rozum vyřeší všechny problémy. Já měl většinou štěstí, klidně pošlu něco poštou ať si to dotyčný prohlédne, a až pak pošle prachy, je mi jedno jakým způsobem,taky se mi stalo, že dlouho nic, já sám na to pozapomněl a najednou mi pán volal, nezlobte se, já byl v nemocnici a manželka na to zapomněla..Jsme jen lidé a jsou v životě různé situace, které mohou nastat. Můžeme si jen přát, aby takových rozumných lidí bylo co nejvíce..Ale řekl bych, že u motoristických nadšenců/ne šmelinářů/ většina taková je... :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19327
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

No,přesně ...
Já mám opačnou zkušenost poslal jsem na hubu vstřiky na MondeoTdci 96kw ať si je nechat vyzkoušet,to auto normálně jezdilo,chytalo,nehulilo
Za týden mu volá že je to halda šrotu a že na repasu všechny
Tak jsem mu psal že ok že o nic nejde ať mi je vrátí
Od ty doby komunikace nula....je to už půl roku
Předpokládám že vstřiky jezdí a jezdi :x
Uživatelský avatar
mirek999
Přispěvovatel
Příspěvky: 692
Registrován: 22 srp 2011, 13:05
Bydliště: Kousek od Mělníka

Příspěvek od mirek999 »

S tímto musí každý vždy počítat, že je to použitá věc. Když jsem kupoval auto, tak po dvou dnech státní nešlo natočit. Úplně mrtvá baterka. Když jsem ji vyndaval, tak nebyl ani dotaženy držák. Takže bylo jasné, že tam někdo strčil mrtvolu na prodej. Koupil jsem novou a neřešil jsem to. Handrkovat se kvůli 1500 fakt nemá cenu. Jen ten čas a projete peníze ve finále bude víc. Další věc je ta, že čím levnější věc prodáváte, tím větší socka se ozve a vymýšlí kraviny. Proto radši odjedu věci na kaši a vyhodím.
Toledo 1L, 1Z. Octavia 1Z, BSE. Caravelle T4, ABL.
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Re: Dotaz reklamace vozidla

Příspěvek od WOB »

Ohvecko píše:Ahojte vsichni, potreboval bych radu zkusenejsich. Prodal jsem borcovi octu rv 2001 a po 2 mesicich mi vola ze se mu uvolnil srpub mezi turbem a vyfukem a pojebalo se tesneni. Jak je to v ramci zaplceni opravy. Muze mi dat proplatit fakturu za praci nebo jak se toto resi? Jak se k tomu postavit, zachovat?
tak jak to skončilo smíme vědět?
Nissan GT-R 3,8 V6 2015, Toyota 2.0 D4D 2010, Lamborgini Gallardo 5.0 V10 2006, VW Crafter 2.5 TDI 2008, MAN 6x2 26.414 2000
Ohvecko
Přispěvovatel
Příspěvky: 172
Registrován: 06 dub 2017, 08:37

Příspěvek od Ohvecko »

Prozatim nic asi se stim smiril, cekam co bude dalsi zavada:) ale uz to neresim.... postavim se k tomu trosku jinak proste koupil ojete auto a vse muze starim odchazet tim konec
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“